|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Tue 12  Denver @ Atlanta 7:00pm  Seattle @ Milwaukee 8:00pm  L.A. Lakers @ Houston 8:30pm  Sacramento @ Golden State 10:30pm ========================================  Gospodarze na drugim miejscu.  Prosze podawać sensowne informacje.  Uprasza się o niepodawanie suchych typów.  Pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports
Last edited by Ghost; 12/12/2006 08:10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681 |
Graja dzis MCGrady i You Ming??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Czemu by mieli nie grac, urazy? Zreszta czy tak trudno samemu poszukac takiej informacji? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940 |
seatel_+atlanta 2x over wyfaje mi sie ze linie na over powinny siasc izi przy tych offensywnie grajacych druzynach pokusil bym sie rowniez o zwycestwo elej po ostatniej ich wygranej z ostrogami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Zanim poszedlem poszukalem sobie w necie, i w kazdym badz razie o Jajo nic nie ma, wiec grac bedzie. Ale T-mac ma nie grac, znowu problemu z plecami na jego miejsce ma wskoczyc Wells, ten ktory rok temu grał w Kings  Wiec zagrałem sobie Lakers +3, Kobiash trenował w poniedziałek, wiec powinien dzis zagrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Atlanta Hawks +7,5 - Denver Nuggets /@ 1,70 Betgun
1,38 na Denver w meczu wyjazdowym to wg mnie mała przesada. Zwłaszcza, że Atlanta potrafi grać z Nuggets. Pokazali to 7 grudnia kiedy to wygrali w Denver 98-96. Na 5 ostatnich spotkań rozgrywanych w Atlancie, goście wygrali tylko raz 100-96. Denver ostatnio złapało chyba lekką zadyszkę i grają w kratkę. Jedynym niepokojącym sygnałem jest kontuzja łydki Joe Johnsona. Mam jednak nadzieję, że ten zawodnik zagra w tym meczu. Jeżeli tak się stanie to nie powinien on dopuścić, żeby Denver ten mecz wygrało ze zdecydowaną przewagą.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250 |
wystep Joe Johnsona stoi pod duzym znakiem zapytanie, a ile znaczy dla Atlanty ten zawodnik chyba kazdy wie... w kazdym badz razie ja nie widze Hawks w tym meczu, nawet z dodatnim hc  do denver dorzucilbym Milwaukee. Villanueva coprawda caly czas ma problemy ze zdrowiem i nie wiadomo czy zagra, ale Sonics polecieli na wschod bez Allena i Fortsona. O ile Fortson do najsilniejszych nie nalezy, to Allen jest mozgiem ponadzwiekowcow i bez niego, tym bardziej na wyjezdzie bedzie o wygrana strasznie ciezko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Wczoraj: 3-3 (-0.7) Bilans: 8-4 (+23.9)Na dzis jeden singielek znow grubiej(nawet b. grubo bo WTOPO-ULEB mnie dobil) Wiec tak...grubo: LA LakersKobe byl day to day teraz Ques takze chyba powinien wystapic a jesli Kobe zagra to sila ognia LAL wiadomo b. duza. Dzis upatruje zwyciestwa glownie w oslabieniu Houston brak McGrady'ego na pewno bedzie wyrazny (ah te trojeczki  ) a i Wells tez nie wiadomo czy zagra...a sam Yao meczu nie wygra  Lakersi na pewno naladowani wygrana ze Spurs i chyba dzis z tonu nie spuszcza zwlaszcza ze nastepny mecz maja z Dallas. Z ostatnich wyjazdow do Houston Lakersi przegrali tylko raz 1 pktem takze dzis powinien byc win. 10/10 po kursie 2.1 Poza tym: Lakers +2.5 5/10 Seatle 2.55 5/10 Seatle +4.5 5/10 Milwaukee - Seatle under 206.5 1.85 5/10 Pozdrawiam Ryan
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Witam Na wstepie sorry za OT ale potrzebuje pewnej informacji! Pare sezonow temu w Sacramento gral taki (bodajze) rozgrywajacy - wiem tylko jak wygladal: bialy, wydziarany, byl zajebisty, czesto w opasce na czole ... potrzebowalbym danych (imie+nazwisko) delikwenta  Z gory dzieki ... i jeszcze raz sorki za smiec-posta
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Jason 'and1' Williams... obecnie Miami Heat.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|