Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#782373 13/12/2006 11:14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
Witam..Poszukuje osob chetnych do wspolpracy w tym temacie smile
Pierwsze moje typy juz w piatek bo interesuje sie wylacznie hokejem klubowym.
Pozdrawiam!

Bonus: Unibet
Alive #782424 13/12/2006 11:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
A tymczasem cos nie z hokeja smile
Wigan-Arsenal
Fenerbahce - Frankfurt-over 2,5
Cl.Bologna - Le Mans (+5.5)
Razem Tworzą calkiem niezly kursik 5,67 w STS
Za 5 mozna dac wink
Pozdrawiam! smile

Alive #785082 14/12/2006 14:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
Originally Posted by Alive
A tymczasem cos nie z hokeja smile
Wigan-Arsenal 0-1 smile
Fenerbahce - Frankfurt-over 2,5 2-2 smile
Cl.Bologna - Le Mans (+5.5) 83-71 frown
Razem Tworzą calkiem niezly kursik 5,67 w STS
Za 5 mozna dac wink
Pozdrawiam! smile
Stracony 5-tak wink

Alive #785095 14/12/2006 14:51
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
A dzisiaj Hokej ale nie klubowy. Chociarz nie lubie grac hokeja druzyn panstwowych dzis mecz ktory sie rzuca w oczy.
BALTICA CUP (ROSJA)
ROSJA-Szwecja
Dlaczego Rosja?
-Patrząc na sklad..Szwedzi zreszta jak wiekszosc druzyn przyjechala na ten turniej w slabszym skladzie, natomiast rosja ma swoj prawie optymalny sklad.
-Rosja jest u siebie
-Jest to pierwszy ich mecz na nowym lodowisku i tak jak zapowiada ich trener bedzie to udany debiut.
Szwedzi dzis po prostu musza przegrac a kurs jest calkiem niezly 1.8 w STS
Pozdrawiam! smile

Alive #786059 14/12/2006 20:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
Originally Posted by Alive
A dzisiaj Hokej ale nie klubowy. Chociarz nie lubie grac hokeja druzyn panstwowych dzis mecz ktory sie rzuca w oczy.
BALTICA CUP (ROSJA)
ROSJA-Szwecja
Dlaczego Rosja?
-Patrząc na sklad..Szwedzi zreszta jak wiekszosc druzyn przyjechala na ten turniej w slabszym skladzie, natomiast rosja ma swoj prawie optymalny sklad.
-Rosja jest u siebie
-Jest to pierwszy ich mecz na nowym lodowisku i tak jak zapowiada ich trener bedzie to udany debiut.
Szwedzi dzis po prostu musza przegrac a kurs jest calkiem niezly 1.8 w STS
Pozdrawiam! smile

Szwecja wygrala w karnych.
Jednak zajme sie hokejem klubowy. Inne dyscypliny jakos mi wogole nie ida. Pozdrowki!

Alive #787136 15/12/2006 13:44
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
Na dzis:
Duisburg-Augsburg-(il. goli) UNDER 5,5
1.9
Pozdrawiam! smile

Alive #788380 15/12/2006 22:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
Originally Posted by Alive
Na dzis:
Duisburg-Augsburg-(il. goli) UNDER 5,5
1.9
Pozdrawiam! smile
6-4 hura
Under jak nic laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, betowiec, burbon, kamel, wHiTe_StAr), 2,725 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,473
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1