|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127 |
Witam..Poszukuje osob chetnych do wspolpracy w tym temacie  Pierwsze moje typy juz w piatek bo interesuje sie wylacznie hokejem klubowym. Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127 |
A tymczasem cos nie z hokeja Wigan- ArsenalFenerbahce - Frankfurt- over 2,5Cl.Bologna - Le Mans (+5.5)Razem Tworzą calkiem niezly kursik 5,67 w STS Za 5 mozna dac  Pozdrawiam! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127 |
A tymczasem cos nie z hokeja Wigan- Arsenal 0- 1  Fenerbahce - Frankfurt- over 2,5 2-2 Cl.Bologna - Le Mans (+5.5) 83- 71 Razem Tworzą calkiem niezly kursik 5,67 w STS Za 5 mozna dac  Pozdrawiam!  Stracony 5-tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127 |
A dzisiaj Hokej ale nie klubowy. Chociarz nie lubie grac hokeja druzyn panstwowych dzis mecz ktory sie rzuca w oczy. BALTICA CUP (ROSJA) ROSJA-Szwecja Dlaczego Rosja? -Patrząc na sklad..Szwedzi zreszta jak wiekszosc druzyn przyjechala na ten turniej w slabszym skladzie, natomiast rosja ma swoj prawie optymalny sklad. -Rosja jest u siebie -Jest to pierwszy ich mecz na nowym lodowisku i tak jak zapowiada ich trener bedzie to udany debiut. Szwedzi dzis po prostu musza przegrac a kurs jest calkiem niezly 1.8 w STS Pozdrawiam! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127 |
A dzisiaj Hokej ale nie klubowy. Chociarz nie lubie grac hokeja druzyn panstwowych dzis mecz ktory sie rzuca w oczy. BALTICA CUP (ROSJA) ROSJA-Szwecja Dlaczego Rosja? -Patrząc na sklad..Szwedzi zreszta jak wiekszosc druzyn przyjechala na ten turniej w slabszym skladzie, natomiast rosja ma swoj prawie optymalny sklad. -Rosja jest u siebie -Jest to pierwszy ich mecz na nowym lodowisku i tak jak zapowiada ich trener bedzie to udany debiut. Szwedzi dzis po prostu musza przegrac a kurs jest calkiem niezly 1.8 w STS Pozdrawiam!  Szwecja wygrala w karnych. Jednak zajme sie hokejem klubowy. Inne dyscypliny jakos mi wogole nie ida. Pozdrowki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127 |
Na dzis: Duisburg-Augsburg- (il. goli) UNDER 5,51.9Pozdrawiam! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka