Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Dla mnie najciekawsze mecze to FC Porto - Chelsea (Mourinho będzie szalał) i Bayern - Real Madrid (wielki mecz!) piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
No prosze, prosze ilu tu kibicow Manchesteru. wink

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Awanse napewno :

Pewniakami do awansu sa : Lyon ,Barcelona ,Manu sa gruba kase ,co o tym sadzicie !!??

Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
Licze na powtorke z Pucharu UEFA 2000/01 i wyeliminowanie katalonczykow przez The Reds !

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Lyon-Roma over:P

Milan na farcie wygra z Celticiem

PSV mam nadzieje powiezie Wengera w strone ojczyzny

ManU niby latwy rywal ale diably za Francuzami nie przepadaja i nie maja na koncie oszalamiajachych sukcesow

Dudus z Pepe chyba we dwoch stan na bramce to moze Messi i spolka nie wygraja

Real Bayern, trafil swoj na swego, i jedni i drudzy graja cos czego okreslic nie potrafi nikt:D

Valencia Inter, Valencia w LM niezle sobie poczyna ale w lidze kiepsciuchno, Inter jako zgraja indywidualnosci moze czasem eksplodowac na wiosne.

Ogolnie ciekawe meczyki wyszly choc moje ako szlag trafil laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jesli Milan bedzie gral tak ciagle to mu farta nie starczy ::)

Mierdy tez odpadana z bayernem hura

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by lupus
Mierdy tez odpadana z bayernem hura

Przeproś wielki Real za to jak ich nazwałeś bo [Linked Image]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dobrze, ze napisales "wielki" z malej litery grin

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
wielki to przymiotnik nabyty a Real zawsze był Wielki ooo

Bayern będzie doskonałym przeciwnikiem dla "Królewskich", takjak powiedział przed chwilą działacz klubu z Madrytu luty/marzec to będzie czas Realu cool

[Linked Image]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Tak to bedzie czas realu, bo potem juz go nie bedzie grin

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by Biszop
Liverpool-Barcelona

Oj będzie się działo grin Trzeba wyprasować trykot Redsów, założyć szaliczek i może czapkę (zależnie od temperatury) wink Całości obrazku dopełni jedna flaga przymocowana na balkonie i druga na ramionach wink

Już to widzę. 90' minuta rewanżu. W Liverpool'u było 1-0 dla Red's. W rewanżu ciągle 0-0. Barcelona szlaeńczo atakuje. Messi dostaje piłkę wychodzi sam na sam z Reiną!!! Faul!! Reina czerwień i karny dla Barcy. Wchodzi Dupek. Znaczy Dudek. Staje na linii. PIłkę ustawia Koń Ronni. Dupek. Znaczy Dudek patrzy na piłkę, patrzy na Ronniego, na piłkę na Ronniego. Bramkarz i napastnik "siłują się" wzrokiem. Dudek zaczyna "Dudi Dance". Ronni Strzela. Dudek rzuca się w drugą stronę. Ale Dupek szaleńczo się rozpędza, odbija się od słupka i niczym strzała mknie w stronę piłki. Jest coraz bliżej piłki.... Jest!!!! Trąca ją koniuszkami palców!!! Piłka leci w górę. Wylatuje ponad poprzeczkę!!!! Sędzia kończy mecz!!!! JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!

laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
za duzo Cubasy Ozory czo jak to sie tam pisze odgdog laugh

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Biszop
Liverpool-Barcelona
Real-Bayern

To chyba najciekawsze mecze.

Panowie, jak ktos nie glosowal jeszcze to zapraszam Ktorego buka polecasz [mecz.org]

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
No to całkiem ładnie wylosowali:

FC Porto - Chelsea - tu raczej faworyt jest tylko jeden. U siebie Porto jeszcze powalczy, na wyjeździe Chelsea powinna jakimś spokojnym 2-0 rozstrzygnąć sprawę. Ciekawa konfrontacja ze względu na osobę Jose Mourinho.

Celtic - AC Milan - Celtic z polakami w składzie to jednak nie ten Celtic sprzed paru lat zdolny wygrać z każdym w Europie i nie mający sobie równych w lidze. Milan z kolei też w głębokim "dołku". Jest między nimi jedna różnica - Celtic już raczej wyżej nie podskoczy, a Milan w każdej chwili może wrócić do swojego poziomu, na którym Celtic nie powinien im sprawić większych kłopotów. I sądzę, że do lutego wróci - więc mimo, że ten zespół nie zachwycał w grupie, stawiam na Milan.

PSV Eindhoven - Arsenal - Tu będzie bardzo wyrównana konfrontacja. PSV które od zawsze z "drugiego szeregu" się skutecznie wychyla i Arsenal, który powoli chyba zaczyna zjeżdżać po równi pochyłej. Kończą się czasy Henry'ego , Ljungberga itd. klub czeka dość poważna reorganizacja składu i choć na papierze mają skład mocniejszy, to jednak sądzę, że górą będzie PSV. Po bardzo wyrównanym dwumeczu.

OSC Lille - Manchester United - Znów te dwa zespoły na siebie wpadają, i myślę, że będzie tak jak w ich poprzednich konfrontacjach - dwa underowe mecze. Zwłaszcza ten we Francji. Kto przejdzie? Trudno mi powiedzieć - w ciemno na ManU bym nie stawiał i widzę tu jakąś konkretną szansę na niespodziankę. Dla mnie no bet (chyba, że under).

AS Roma - Olympique Lyon - Odradzająca się po paru suchych latach Roma nie mogła chyba gorzej trafić. Lyon w tym roku wreszcie mierzy w finał, na który mają potencjał i choć Roma nie będzie dla nich łatwą przeszkodą, to powinni się z nią uporać. Dwa ofensywnie usposobione zespoły powinny stworzyć dobre widowiska, ale więcej atutów ma Lyon i to on awansuje.

FC Barcelona - Liverpool - Obrońcy tytułu mieli nieco problemów z awansem, ale teraz już należycie umotywowani powinni grać na swoim poziomie. Liverpool dobra, solidna drużyna ale w tym składzie personalnym moim zdaniem nie jest zdolna do wielkich rzeczy. A taką było by niewątpliwie wyeliminowanie Barcelony. Awans Katalończyków.

Real Madryt - Bayern Monachium - Pojedynek dwóch wielkich firm, z których obie mają "przejściowe, chwilowe". O ile w przypadku Realu można mówić o pewnej nierówności, to w przypadku Bayernu o stałym spadku o jedną półkę niżej. Bez Ballacka ten zespół dużo traci na wartości i moim zdaniem Królewscy nie powinni mieć problemów z pokonaniem Bayernu.

Inter Mediolan - Valencia CF - I drugi z pojedynków, które wyglądają na underowe. Inter, który od lat nie może osiągnąć niczego wielkiego (pomijam scudetto przy zielonym stoliku) i Valencia, która ma naprawdę dobrą pakę zdolną powalczyć z każdym. Sądzę, że w tym pojedynku solidność będzie górą i Valencia okaże się zespołem minimalnie lepszym.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by lupus
Tak to bedzie czas realu, bo potem juz go nie bedzie grin

Jak moglbys nam przypomniec ile razy Barceolna zdobyla najwieksze europejskie trofeum??
Ja Ci podam ile Real 9 smile

Nie kibicuje Realowi jako tako ale z czym do gosci laugh

Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
A
As Offline
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
9, ale nie zapomnijmy, iż kilka z nich Real zdobył przy pomocy gen. Franco.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by As19
9, ale nie zapomnijmy, iż kilka z nich Real zdobył przy pomocy gen. Franco.


Mógłbyś to jakoś sprecyzowac, bo cos mi sie wydaje że mijasz sie z prawdą. Gen. Franco mógł mieć wpływ na lige hiszpańską, ale żeby ustawiać europejskie puchary to on był chyba za krótki wink

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Co to duzo gadac Barca w tym sezonie ma Lige Mistrzow ;]

Dołączył: Oct 2006
Posty: 4
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4
Originally Posted by pszek
Originally Posted by As19
9, ale nie zapomnijmy, iż kilka z nich Real zdobył przy pomocy gen. Franco.


Mógłbyś to jakoś sprecyzowac, bo cos mi sie wydaje że mijasz sie z prawdą. Gen. Franco mógł mieć wpływ na lige hiszpańską, ale żeby ustawiać europejskie puchary to on był chyba za krótki wink

Mial mozliwosci, zeby zbudowac naprawde potezna druzyne. Niekoniecznie to bylo fair.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Tak sobie mysle ze lupus nam sie rozmnozyl;d

Tak czy siak to Real jest klubem z wiekszymi dokonaniami na koncie niz Barca czy "sezonowcom" sie to podoba czy nie.
Nie zmieni tego nawet general;-)

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 1,005 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1