|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Dla mnie najciekawsze mecze to FC Porto - Chelsea (Mourinho będzie szalał) i Bayern - Real Madrid (wielki mecz!) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900 |
No prosze, prosze ilu tu kibicow Manchesteru. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Awanse napewno :
Pewniakami do awansu sa : Lyon ,Barcelona ,Manu sa gruba kase ,co o tym sadzicie !!??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715 |
Licze na powtorke z Pucharu UEFA 2000/01 i wyeliminowanie katalonczykow przez The Reds !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Lyon-Roma over:P Milan na farcie wygra z Celticiem PSV mam nadzieje powiezie Wengera w strone ojczyzny ManU niby latwy rywal ale diably za Francuzami nie przepadaja i nie maja na koncie oszalamiajachych sukcesow Dudus z Pepe chyba we dwoch stan na bramce to moze Messi i spolka nie wygraja Real Bayern, trafil swoj na swego, i jedni i drudzy graja cos czego okreslic nie potrafi nikt:D Valencia Inter, Valencia w LM niezle sobie poczyna ale w lidze kiepsciuchno, Inter jako zgraja indywidualnosci moze czasem eksplodowac na wiosne. Ogolnie ciekawe meczyki wyszly choc moje ako szlag trafil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jesli Milan bedzie gral tak ciagle to mu farta nie starczy ::) Mierdy tez odpadana z bayernem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Mierdy tez odpadana z bayernem  Przeproś wielki Real za to jak ich nazwałeś bo [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Dobrze, ze napisales "wielki" z malej litery 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
wielki to przymiotnik nabyty a Real zawsze był Wielki  Bayern będzie doskonałym przeciwnikiem dla "Królewskich", takjak powiedział przed chwilą działacz klubu z Madrytu luty/marzec to będzie czas Realu  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Tak to bedzie czas realu, bo potem juz go nie bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Oj będzie się działo  Trzeba wyprasować trykot Redsów, założyć szaliczek i może czapkę (zależnie od temperatury)  Całości obrazku dopełni jedna flaga przymocowana na balkonie i druga na ramionach  Już to widzę. 90' minuta rewanżu. W Liverpool'u było 1-0 dla Red's. W rewanżu ciągle 0-0. Barcelona szlaeńczo atakuje. Messi dostaje piłkę wychodzi sam na sam z Reiną!!! Faul!! Reina czerwień i karny dla Barcy. Wchodzi Dupek. Znaczy Dudek. Staje na linii. PIłkę ustawia Koń Ronni. Dupek. Znaczy Dudek patrzy na piłkę, patrzy na Ronniego, na piłkę na Ronniego. Bramkarz i napastnik "siłują się" wzrokiem. Dudek zaczyna "Dudi Dance". Ronni Strzela. Dudek rzuca się w drugą stronę. Ale Dupek szaleńczo się rozpędza, odbija się od słupka i niczym strzała mknie w stronę piłki. Jest coraz bliżej piłki.... Jest!!!! Trąca ją koniuszkami palców!!! Piłka leci w górę. Wylatuje ponad poprzeczkę!!!! Sędzia kończy mecz!!!! JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
za duzo Cubasy Ozory czo jak to sie tam pisze odgdog 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Liverpool-Barcelona Real-Bayern To chyba najciekawsze mecze. Panowie, jak ktos nie glosowal jeszcze to zapraszam Ktorego buka polecasz [ mecz.org]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
No to całkiem ładnie wylosowali:
FC Porto - Chelsea - tu raczej faworyt jest tylko jeden. U siebie Porto jeszcze powalczy, na wyjeździe Chelsea powinna jakimś spokojnym 2-0 rozstrzygnąć sprawę. Ciekawa konfrontacja ze względu na osobę Jose Mourinho.
Celtic - AC Milan - Celtic z polakami w składzie to jednak nie ten Celtic sprzed paru lat zdolny wygrać z każdym w Europie i nie mający sobie równych w lidze. Milan z kolei też w głębokim "dołku". Jest między nimi jedna różnica - Celtic już raczej wyżej nie podskoczy, a Milan w każdej chwili może wrócić do swojego poziomu, na którym Celtic nie powinien im sprawić większych kłopotów. I sądzę, że do lutego wróci - więc mimo, że ten zespół nie zachwycał w grupie, stawiam na Milan.
PSV Eindhoven - Arsenal - Tu będzie bardzo wyrównana konfrontacja. PSV które od zawsze z "drugiego szeregu" się skutecznie wychyla i Arsenal, który powoli chyba zaczyna zjeżdżać po równi pochyłej. Kończą się czasy Henry'ego , Ljungberga itd. klub czeka dość poważna reorganizacja składu i choć na papierze mają skład mocniejszy, to jednak sądzę, że górą będzie PSV. Po bardzo wyrównanym dwumeczu.
OSC Lille - Manchester United - Znów te dwa zespoły na siebie wpadają, i myślę, że będzie tak jak w ich poprzednich konfrontacjach - dwa underowe mecze. Zwłaszcza ten we Francji. Kto przejdzie? Trudno mi powiedzieć - w ciemno na ManU bym nie stawiał i widzę tu jakąś konkretną szansę na niespodziankę. Dla mnie no bet (chyba, że under).
AS Roma - Olympique Lyon - Odradzająca się po paru suchych latach Roma nie mogła chyba gorzej trafić. Lyon w tym roku wreszcie mierzy w finał, na który mają potencjał i choć Roma nie będzie dla nich łatwą przeszkodą, to powinni się z nią uporać. Dwa ofensywnie usposobione zespoły powinny stworzyć dobre widowiska, ale więcej atutów ma Lyon i to on awansuje.
FC Barcelona - Liverpool - Obrońcy tytułu mieli nieco problemów z awansem, ale teraz już należycie umotywowani powinni grać na swoim poziomie. Liverpool dobra, solidna drużyna ale w tym składzie personalnym moim zdaniem nie jest zdolna do wielkich rzeczy. A taką było by niewątpliwie wyeliminowanie Barcelony. Awans Katalończyków.
Real Madryt - Bayern Monachium - Pojedynek dwóch wielkich firm, z których obie mają "przejściowe, chwilowe". O ile w przypadku Realu można mówić o pewnej nierówności, to w przypadku Bayernu o stałym spadku o jedną półkę niżej. Bez Ballacka ten zespół dużo traci na wartości i moim zdaniem Królewscy nie powinni mieć problemów z pokonaniem Bayernu.
Inter Mediolan - Valencia CF - I drugi z pojedynków, które wyglądają na underowe. Inter, który od lat nie może osiągnąć niczego wielkiego (pomijam scudetto przy zielonym stoliku) i Valencia, która ma naprawdę dobrą pakę zdolną powalczyć z każdym. Sądzę, że w tym pojedynku solidność będzie górą i Valencia okaże się zespołem minimalnie lepszym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Tak to bedzie czas realu, bo potem juz go nie bedzie  Jak moglbys nam przypomniec ile razy Barceolna zdobyla najwieksze europejskie trofeum?? Ja Ci podam ile Real 9  Nie kibicuje Realowi jako tako ale z czym do gosci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844 |
9, ale nie zapomnijmy, iż kilka z nich Real zdobył przy pomocy gen. Franco.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
9, ale nie zapomnijmy, iż kilka z nich Real zdobył przy pomocy gen. Franco. Mógłbyś to jakoś sprecyzowac, bo cos mi sie wydaje że mijasz sie z prawdą. Gen. Franco mógł mieć wpływ na lige hiszpańską, ale żeby ustawiać europejskie puchary to on był chyba za krótki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Co to duzo gadac Barca w tym sezonie ma Lige Mistrzow ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4 |
9, ale nie zapomnijmy, iż kilka z nich Real zdobył przy pomocy gen. Franco. Mógłbyś to jakoś sprecyzowac, bo cos mi sie wydaje że mijasz sie z prawdą. Gen. Franco mógł mieć wpływ na lige hiszpańską, ale żeby ustawiać europejskie puchary to on był chyba za krótki  Mial mozliwosci, zeby zbudowac naprawde potezna druzyne. Niekoniecznie to bylo fair.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Tak sobie mysle ze lupus nam sie rozmnozyl;d
Tak czy siak to Real jest klubem z wiekszymi dokonaniami na koncie niz Barca czy "sezonowcom" sie to podoba czy nie. Nie zmieni tego nawet general;-)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|