|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Moge skupić środki na MB Jeśli ktoś bardzo potrzebuje mbank ... GG 7995932
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
udana wymiana z Experto na kwote 450zl  Mam jeszcze ze 100zl. na moneybookers jakby ktos chcial gdzies tak do poludnia, pozniej powinno byc wiecej. Oczekuje na Inteligo.
Last edited by Sagat; 04/04/2007 16:27.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Kupie 100 zl na MB place mbankiem. czekam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 112 |
W dalszym ciągu posiadam środki pieniężne na moneybookers do sprzedania. Oczekuje mBank.
Kontakt ze mną, GG: 231636 Uwaga na niego. Zostalem wczoraj oszukany na 70pln, wplacilem mu kase na mbank i niedostalem nic na mb.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Czy ktos moze zna tego Pana pod nickiem ,, frankzane " wczoraj sie z nim wymienilem na kwote 260 zl a kasy jak nie bylo tak nie ma ! Ma ktos do niego namary bo tu mozna szalu dostac. Zrobilem w ciagu 3 dni 3 wymiany i 2 razy mnie oszukano !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987 |
Kupie 60 zl na Mb w zamian mBank. Jezeli jest ktos zainteresowany to zapraszam na priv. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Sprzedam na netelerze 20 euro chetni psiac na gg 1297740 wplacam drugi oczekuje mbank,inteligo,moneybookers mama za soba wiele wymian jestem zweryfikowany
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Jak widomo zostalem oszukany na 260 zl przez urzytkownika frankzane dlatego mam takie pytanie. Chcialem wczoraj szybko z nim wymienic aby miec kase na dzis na bonus w expie come back ktory konczy mi sie dzis. Zostalem oszukany wiec nie moge skorzystac z tego bonusa. Dlatego licza na kogos z dobrym sercem i pozyczke o wartosci 100 zl oddaje w poniedzialek, poniewaz mam pieniazki tylko na koncie w kredyt banku jesli wysle pieniazki to dopiero dotra w poniedzialek. Kontakt priv lub g-g 4773400 !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 30 |
wrowniez jakby ktos mial jakas kase na MB to potrzebna mi jest 100  gg3239898
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439 |
posiadam kase na MB wzamian na mbank sprawdzony wiele wymian 7453203 dostępny do 22
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Sprzedam ( MB)około 1500 pln ... oczekuje Inteligo !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 30 |
posiadam kase na MB wzamian na mbank sprawdzony wiele wymian 7453203 dostępny do 22 potwierdzam wymiane na 100zl, szybko i bezproblemowo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Jak widomo zostalem oszukany na 260 zl przez urzytkownika frankzane dlatego mam takie pytanie. Chcialem wczoraj szybko z nim wymienic aby miec kase na dzis na bonus w expie come back ktory konczy mi sie dzis. Zostalem oszukany wiec nie moge skorzystac z tego bonusa. Dlatego licza na kogos z dobrym sercem i pozyczke o wartosci 100 zl oddaje w poniedzialek, poniewaz mam pieniazki tylko na koncie w kredyt banku jesli wysle pieniazki to dopiero dotra w poniedzialek. Kontakt priv lub g-g 4773400 ! naprawde nikt nie ma?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Naprawde nikt nie chce byc oszukany
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977 |
sprzedam 450zl z moneybookers , oczekuje pko inteligo
Potrzebuje tez wymienic 550zl ale bank-bank. Płace na mbank oczekuje inteligo (kasy potrzebuje na innym koncie po prostu a banki nie wymieniaja sie w weekendy). Oczywiscie jako drugi. gg3632306
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Naprawde nikt nie chce byc oszukany Czlowieku nie wiesz co piszesz. To mnie dzis oszukano na kwote 260 zl mozesz sobie poczytac bo nacielem sie na palanta !!! Wiec jesli nie wiesz o co chodzi to sie nie odzywaj ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Heh ale widzisz w jaki to sposob mozna byc oszukanym. To ze napisales ze zostales oszukany przez osobe ktora podobnie jak ty niedawno zalozyla konto na forum nie znaczy ze jestes "czysty" i to nie ty zalozyles konto tego oszusta. Od jakiegos czasu kilka osob probuje uporzadkowac wymiany przez to forum a ty raz po raz piszesz prosbe od pozyczke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Heh ale widzisz w jaki to sposob mozna byc oszukanym. To ze napisales ze zostales oszukany przez osobe ktora podobnie jak ty niedawno zalozyla konto na forum nie znaczy ze jestes "czysty" i to nie ty zalozyles konto tego oszusta. Od jakiegos czasu kilka osob probuje uporzadkowac wymiany przez to forum a ty raz po raz piszesz prosbe od pozyczke. żal mi cie myslisz ze ja robie ten cyrk zeby ktos mi udzielil pozyczki jestes smieszny no comment. Bys byl na moim miejscu to bys inaczej myslał !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
To ze jestem nowy na forum nie znaczy ze chce kogos oszukac. Chyba kiedys musialem sie zarejestrowac i dokonac jakies tranzakcji a że zrobilem to wczoraj i odrazu zostalem oszukany to nie moja wina. W koncu zujemy w Polsce !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977 |
sprzedam 450zl z moneybookers , oczekuje pko inteligo
Potrzebuje tez wymienic 550zl ale bank-bank. Płace na mbank oczekuje inteligo (kasy potrzebuje na innym koncie po prostu a banki nie wymieniaja sie w weekendy). Oczywiscie jako drugi. gg3632306 Wymiana z Michaukiem na 450zl wiec nieaktualne, ta druga bankowa jeszcze aktualna . Dlaczego w Polsce jest tak duzo debili ? 19:45:28 (1978294) siema zakupie srodki na mb 19:45:42 ja (3632306) nieakutalne 19:45:50 (1978294) aha to sperdalaj chuju spierdalaj!! no juz pizdo jebana ja tu chce sie wymienic wysylam pierwszy a ty piszesz nieaktualne?? ladnie to tak??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|