Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Moge skupić środki na MB Jeśli ktoś bardzo potrzebuje mbank ... GG 7995932

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Al_Bundy
udana wymiana z Experto na kwote 450zl

piwo

Mam jeszcze ze 100zl. na moneybookers jakby ktos chcial gdzies tak do poludnia, pozniej powinno byc wiecej. Oczekuje na Inteligo.

Last edited by Sagat; 04/04/2007 16:27.
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Kupie 100 zl na MB place mbankiem. czekam...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 112
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 112
Originally Posted by frankzane
W dalszym ciągu posiadam środki pieniężne na moneybookers do sprzedania. Oczekuje mBank.

Kontakt ze mną, GG: 231636

Uwaga na niego. Zostalem wczoraj oszukany na 70pln, wplacilem mu kase na mbank i niedostalem nic na mb.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Czy ktos moze zna tego Pana pod nickiem ,, frankzane " wczoraj sie z nim wymienilem na kwote 260 zl a kasy jak nie bylo tak nie ma ! Ma ktos do niego namary bo tu mozna szalu dostac. Zrobilem w ciagu 3 dni 3 wymiany i 2 razy mnie oszukano !

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Kupie 60 zl na Mb w zamian mBank. Jezeli jest ktos zainteresowany to zapraszam na priv. Pozdro

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Sprzedam na netelerze 20 euro chetni psiac na gg 1297740 wplacam drugi oczekuje mbank,inteligo,moneybookers mama za soba wiele wymian jestem zweryfikowany

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Jak widomo zostalem oszukany na 260 zl przez urzytkownika frankzane dlatego mam takie pytanie. Chcialem wczoraj szybko z nim wymienic aby miec kase na dzis na bonus w expie come back ktory konczy mi sie dzis. Zostalem oszukany wiec nie moge skorzystac z tego bonusa. Dlatego licza na kogos z dobrym sercem i pozyczke o wartosci 100 zl oddaje w poniedzialek, poniewaz mam pieniazki tylko na koncie w kredyt banku jesli wysle pieniazki to dopiero dotra w poniedzialek. Kontakt priv lub g-g 4773400 !

Dołączył: Jun 2006
Posty: 30
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 30
wrowniez jakby ktos mial jakas kase na MB to potrzebna mi jest 100 tongue gg3239898

Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
posiadam kase na MB wzamian na mbank sprawdzony wiele wymian 7453203 dostępny do 22

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sprzedam ( MB)około 1500 pln ... oczekuje Inteligo !

Dołączył: Jun 2006
Posty: 30
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 30
Originally Posted by KAZIK WICHURA
posiadam kase na MB wzamian na mbank sprawdzony wiele wymian 7453203 dostępny do 22
potwierdzam wymiane na 100zl, szybko i bezproblemowo...

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Originally Posted by pawel532418
Jak widomo zostalem oszukany na 260 zl przez urzytkownika frankzane dlatego mam takie pytanie. Chcialem wczoraj szybko z nim wymienic aby miec kase na dzis na bonus w expie come back ktory konczy mi sie dzis. Zostalem oszukany wiec nie moge skorzystac z tego bonusa. Dlatego licza na kogos z dobrym sercem i pozyczke o wartosci 100 zl oddaje w poniedzialek, poniewaz mam pieniazki tylko na koncie w kredyt banku jesli wysle pieniazki to dopiero dotra w poniedzialek. Kontakt priv lub g-g 4773400 !



naprawde nikt nie ma?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Naprawde nikt nie chce byc oszukany

Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
sprzedam 450zl z moneybookers , oczekuje pko inteligo

Potrzebuje tez wymienic 550zl ale bank-bank. Płace na mbank oczekuje inteligo (kasy potrzebuje na innym koncie po prostu a banki nie wymieniaja sie w weekendy). Oczywiscie jako drugi. gg3632306

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Originally Posted by Michauek
Naprawde nikt nie chce byc oszukany


Czlowieku nie wiesz co piszesz. To mnie dzis oszukano na kwote 260 zl mozesz sobie poczytac bo nacielem sie na palanta !!! Wiec jesli nie wiesz o co chodzi to sie nie odzywaj ...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Heh ale widzisz w jaki to sposob mozna byc oszukanym. To ze napisales ze zostales oszukany przez osobe ktora podobnie jak ty niedawno zalozyla konto na forum nie znaczy ze jestes "czysty" i to nie ty zalozyles konto tego oszusta. Od jakiegos czasu kilka osob probuje uporzadkowac wymiany przez to forum a ty raz po raz piszesz prosbe od pozyczke.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Originally Posted by Michauek
Heh ale widzisz w jaki to sposob mozna byc oszukanym. To ze napisales ze zostales oszukany przez osobe ktora podobnie jak ty niedawno zalozyla konto na forum nie znaczy ze jestes "czysty" i to nie ty zalozyles konto tego oszusta. Od jakiegos czasu kilka osob probuje uporzadkowac wymiany przez to forum a ty raz po raz piszesz prosbe od pozyczke.


żal mi cie myslisz ze ja robie ten cyrk zeby ktos mi udzielil pozyczki jestes smieszny no comment. Bys byl na moim miejscu to bys inaczej myslał !

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
To ze jestem nowy na forum nie znaczy ze chce kogos oszukac. Chyba kiedys musialem sie zarejestrowac i dokonac jakies tranzakcji a że zrobilem to wczoraj i odrazu zostalem oszukany to nie moja wina. W koncu zujemy w Polsce !

Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
Originally Posted by Al_Bundy
sprzedam 450zl z moneybookers , oczekuje pko inteligo

Potrzebuje tez wymienic 550zl ale bank-bank. Płace na mbank oczekuje inteligo (kasy potrzebuje na innym koncie po prostu a banki nie wymieniaja sie w weekendy). Oczywiscie jako drugi. gg3632306

Wymiana z Michaukiem na 450zl wiec nieaktualne, ta druga bankowa jeszcze aktualna .
Dlaczego w Polsce jest tak duzo debili ?

19:45:28 (1978294)
siema
zakupie srodki na mb
19:45:42 ja (3632306)
nieakutalne
19:45:50 (1978294)
aha to sperdalaj
chuju spierdalaj!!
no juz pizdo jebana
ja tu chce sie wymienic wysylam pierwszy
a ty piszesz nieaktualne??
ladnie to tak??

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1