Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
The Boss #787586 15/12/2006 16:55
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Hello

Powiele pewnie pytanie o wysyłanie dokumentów i weryfikacje. Zalogowalem sie na zalozonym prawie miesiac temu koncie w ibetx i widze jakas inform. ze msuze doslac "milion skanow". Moje pytania:

- Jesli nie posiadam zadnego rachunku ktory mogl by potweirdzic moj adres to czy wystarcza im skand dowodu i np karty Inteligo ?? Cyz moze komus udalo sie zweryfikowac przy pomocy TYLKO dowodu osobistego ?

- nie wiem czy dobrze pamietam (nie moge sie doszukac tej informacji) ale czy Free Becik faktycznie przepada po nie uzywaniu go przez miesiac od rejestracji? Ja niby jak sie zaloguje mam jeszcze te 30 E ale cos mi swita ze podczas rejestracji byla tak wzmianka.

Z odpowiedzi z góry THx

PozdroVka

Bonus: Unibet
gomes #787845 15/12/2006 18:35
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Originally Posted by gomes
Polecam kontakt przez maila do pani Jodie Calder. Wyslalem maila ok. 9:00 z tymi skanami itd na adres [email protected]
Po 2 godzinach konto zostalo zweryfikowane a srodki w Euro wyplacone na Netellera. Przez dlugi czas probowalem wbijac na livechat ale to bez sensu bo szansa rozmowy jest bardzo nikla. Polecam ten mail zamiast dzwonic tym ktorzy jeszcze sa na etapie weryfikacji smile

Dzieki za info. Faktycznie, sprawa zalatwiona w 2h. Wczesniej kilkanascie maili i niekonczace sie proby polaczenia z live chat'em, bezskuteczne.
Jeszcze raz thx.

KeeYou #788131 15/12/2006 20:12
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
Konto zweryfikowane, ale nie mam na nim 47 euro. Poprostu kiedyś przez przypadek kliknąłem "withdraw", nie podałem danych banku i kasa zniknąła. Teraz od dwóch tygodni nie ma jej ani w banku, ani w Ibetx.com Miał ktos już tak? Śle maila za mailem, ale to nic nie daje.

kosa1964 #789787 16/12/2006 14:35
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
odezwali się i napisali coś o karcie, jaka to ma być karta? i czy będzie ona potrzebna przy wypłacie na konto bankowe?

prosze o jak najszybsza odp. dziekuje!:)

kosa1964 #789901 16/12/2006 14:53
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
ja tak mam. Zgłosiłem wypłatę 35funtów i nie ma ich na koncie ani na netellerze frown i nic nie odpisują

kosa1964 #792656 17/12/2006 10:32
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Originally Posted by kosa1964
Konto zweryfikowane, ale nie mam na nim 47 euro. Poprostu kiedyś przez przypadek kliknąłem "withdraw", nie podałem danych banku i kasa zniknąła. Teraz od dwóch tygodni nie ma jej ani w banku, ani w Ibetx.com Miał ktos już tak? Śle maila za mailem, ale to nic nie daje.
mam to samo mad

jamar0 #795822 18/12/2006 13:08
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
Panowie może to ktoś w skroce przetłumaczyc ? Kaska po weryfikacji mi nie znikneła z konta wiec nie jest źle . Z gory dzieki za przetłumaczenie smile
Hi there

Thank you for sending over the documents for verification. I have been able
to verify your account now. There is now one last step to take. This is to
add your source of funds to your iBetX account. If once you have done this
you email me again, and i can activate this. However if you will be using
Neteller to withdraw and deposit funds, then i hope you enjoy your stay with
iBetX.

Micz #795881 18/12/2006 14:33
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Originally Posted by Micz
Panowie może to ktoś w skroce przetłumaczyc ? Kaska po weryfikacji mi nie znikneła z konta wiec nie jest źle . Z gory dzieki za przetłumaczenie smile
Hi there

Thank you for sending over the documents for verification. I have been able
to verify your account now. There is now one last step to take. This is to
add your source of funds to your iBetX account. If once you have done this
you email me again, and i can activate this. However if you will be using
Neteller to withdraw and deposit funds, then i hope you enjoy your stay with
iBetX.

Mysle ze jestem w stanie pomoc wink
"Witaj, dziekuje za wyslanie dokumentow do weryfikacji, mam mozliwosc/moge juz teraz zweryfikowac twoje konto. Jeszcze ostatni krok do wykonania. Jest to dodanie zrodla funduszy na twoje konto, jesli juz raz to robiles to napisz mi emaila i aktywuje to. Jesli bedziesz uzywal Netellera do wyplat i wplat funduszy to mam nadzieje ze zostaniesz na ibetx"
Czyli jak masz juz zweryfikowane konto i masz konto w banku to mozesz wyslac jego dane i aktywuja ci wyplaty na konto, a jak przez neteller to chyba juz mozesz wyplacac. Przynajmniej ja tak zrozumialem, pozdro smile

gomes #795950 18/12/2006 15:40
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
Wielkie dzieki gomes wink No to wypłacamy smile Jupi smile

Micz #795964 18/12/2006 15:51
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Ja mam taką sytuację, zgłosiłem wypłatę 35 funtów i zniknęła kasa z konta i nie ma na Netellerze. Napisał na maila do tej babki i dziś dostałem wiadomość, że nie mam zweryfikowanego konta. Co muszę im wysłać, żeby mnie zweryfikowali i czy dodadzą mi tą kasę na konto albo zrobią wypłatę od razu?

KeeYou #796266 18/12/2006 19:04
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Originally Posted by KeeYou
Originally Posted by gomes
Polecam kontakt przez maila do pani Jodie Calder. Wyslalem maila ok. 9:00 z tymi skanami itd na adres [email protected]
Po 2 godzinach konto zostalo zweryfikowane a srodki w Euro wyplacone na Netellera. Przez dlugi czas probowalem wbijac na livechat ale to bez sensu bo szansa rozmowy jest bardzo nikla. Polecam ten mail zamiast dzwonic tym ktorzy jeszcze sa na etapie weryfikacji smile

Dzieki za info. Faktycznie, sprawa zalatwiona w 2h. Wczesniej kilkanascie maili i niekonczace sie proby polaczenia z live chat'em, bezskuteczne.
Jeszcze raz thx.

Ja rowniez podpisuje sie pod tym obiema rekami, probowalem przez 3 tygodnie skontaktowac sie z nimi mailowo, live chat i nic.
Jeden mail do Jodie i po godzinie konto zweryfikowane piwo hura hura
Kasa na netellerze po 3 sekundach hura hura

Krupier #796279 18/12/2006 19:14
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
Kasiurka na netellerku po 1 min ... wypas nie spodziewałem sie szczerze mówiac laugh <jupi>

Micz #796460 18/12/2006 20:29
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
W ogóle słyszeliście o kimś komu doszedł już przelew na konto od nich?

Andrzej5 #796665 18/12/2006 21:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 61
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 61
Czy mógłby mi ktoś to przetłumaczyć?


Thank you for your email,



I am sorry I can not see the front of your card please send the front copy in again, making sure I can only see the last 4 digits. We also need a utility bill this can be a bank statement which is dated in the last 3 months.



Best Regards


Aneta #796679 18/12/2006 22:02
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
W skrócie, musisz jeszcze raz wyslac im przod karty i takze jakis rachunek gdzie beda twoje dane (adres) lub wyciag z banku. Pooozdrooo

KeeYou #796790 18/12/2006 23:59
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by KeeYou
Originally Posted by gomes
Polecam kontakt przez maila do pani Jodie Calder. Wyslalem maila ok. 9:00 z tymi skanami itd na adres [email protected]
Po 2 godzinach konto zostalo zweryfikowane a srodki w Euro wyplacone na Netellera. Przez dlugi czas probowalem wbijac na livechat ale to bez sensu bo szansa rozmowy jest bardzo nikla. Polecam ten mail zamiast dzwonic tym ktorzy jeszcze sa na etapie weryfikacji smile

Dzieki za info. Faktycznie, sprawa zalatwiona w 2h. Wczesniej kilkanascie maili i niekonczace sie proby polaczenia z live chat'em, bezskuteczne.
Jeszcze raz thx.

mi też pomogła :]

Baqu #799197 20/12/2006 15:14
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Witam, po tygdniach zmagan z weryfikacja dzisiaj udalo mi sie zlecic przelew na konto w mbanku. Z tego co pisala mi ta Jodie to do 10 dni pieniadze powinny byc u mnie na koncie(przy potwierdzeniu przelewu pisalo, ze do 1 dnia- pewnie kit), mam nadzieje, ze tak bedzie smile

Pozdrawiam smile

zwierzu #801040 20/12/2006 22:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
mam pytanko,swego czasu dostalem od nich 30 euro,byla taka promocja,ile razy musze obrocic zeby wyplacic,prosze o pomoc

zwierzu #803808 22/12/2006 12:34
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Ja zleciłem przelew do mbanku 6 grudnia i nadal nie mam kasy, więc się tak nie ciesz wink
Zauważ, że jak wpisujesz dane konta to potem ucina ostatnią literę SWIFTu jak się potem sprawdza, nie wiem czy to jest powodem tego że kasy nie mam, ale tak może być.
A ta Jodie mnie chyba nie lubi, bo raz do niej napisałem i mi nie odpisała :/

Andrzej5 #803984 22/12/2006 15:15
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Zobaczymy jak bedzie z tym przelewem, jezeli kasa nie dojdzie do konca roku to bede sie kontaktowal z Jodie, a jak to nie pomoze to do nich zadzwonie, Tobie w tej sytuacji tez radze wykonac telefon...

Pozdrawiam smile

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1