..."> ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#693965 18/10/2006 14:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
W tym temacie bede podawal wylacznie typy z polskiej ligi koszykowki.


II kolejka DBE:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 18.10.2006 18:00 Turów Zgorzelec[handicap -2.5] - Anwil Wloclawek
TYP:1
KURS:1.87
Expekt



Stawka:10j.
EWK=18,7j.
Budzet:100j.-10j.=90j.

Bonus: Unibet
#693966 21/10/2006 12:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
[b][color:"red"]
II kolejka DBE:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />18.10.2006 18:00 Turów Zgorzelec[handicap -2.5] - Anwil Wloclawek
TYP:1
KURS:1.87
Expekt
Wynik:63:66
[/color]

III Kolejka DBE:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />18:00 Anwil Wloclawek - Czarni Słupsk 2 2.60
AKO:2.60
Expekt
Stawka:4j.
EWK:10,4j.


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />18:00 Slask Wroclaw - Polpharma Starogard 1 1.40
18:00 Kager Gdynia - Turów Zgorzelec 2 1.65
AKO:2,31
Expekt
Stawka:10j.
EWK:23,1j.
[color:"blue"]

Budzet=90-10-4=76j. [/color]

#693967 28/10/2006 10:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
[b][color:"red"]
III Kolejka DBE:
18:00 Anwil Wloclawek - Czarni Słupsk 2 2.60 83:63
AKO:2.60
Expekt
Stawka:4j.
EWK:10,4j.


18:00 Slask Wroclaw - Polpharma Starogard 1 1.40 75:71
18:00 Kager Gdynia - Turów Zgorzelec 2 1.65 60:57
AKO:2,31
Expekt
Stawka:10j.
EWK:23,1j.
[/color]


IV Kolejka DBE:
18:00 Znicz Jaroslaw - Polpak Świecie 2 1.58
18:00 Czarni Słupsk - Kager Gdynia 1 1.35
AKO:2.13
Expekt
Stawka:20j.
EWK:42,60
[color:"blue"]
Budzet=76-20=56j. [/color]

#693968 03/11/2006 18:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
[b][color:"purple"]
IV Kolejka DBE:
18:00 Znicz Jaroslaw - Polpak Świecie 2 1.58 56-68
18:00 Czarni Słupsk - Kager Gdynia 1 1.35 76-61
AKO:2.13
Expekt
Stawka:20j.
EWK:42,60

Budzet=56j.+42,60j.=98,6j.


[/color]


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />V Kolejka DBE:
05.11.2006 15:00 Kager Gdynia - Slask Wroclaw 2 1.70
AKO:1.70
Expekt
Stawka:10j.
EWK:17j.
[color:"blue"]

Budzet:98,6j.-10j.=88,6j. [/color]

#693969 11/11/2006 15:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
[b][color:"purple"]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />V Kolejka DBE:
05.11.2006 15:00 Kager Gdynia - Slask Wroclaw 2 1.70 65:72
AKO:1.70
Expekt
Stawka:10j.
EWK:17j.

Budzet:88,6+17=105,6j. [/color]



<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />VI Kolejka DBE:
11.11.2006 18:00 Anwil Wloclawek - Kager Gdynia 1 1.30
AKO:1.30
Expekt
Stawka:10j.
EWK:13j.
Budzet:=105,6-10=95,6j.

#693970 18/11/2006 15:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
[b][color:"red"]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />VI Kolejka DBE:
11.11.2006 18:00 Anwil Wloclawek - Kager Gdynia 1 1.30 80:86
AKO:1.30
Expekt
Stawka:10j.
EWK:13j.


[/color] [color:"green"]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />VII Kolejka DBE:
18/11/2006 18:00 Polonia Warszawa - Czarni Słupsk 2 1.75
19/11/2006 18:00 Kotwica Kołobrzeg - Prokom Trefl Sopot 2 1.10
AKO:1,925
Expekt
Stawka:10j.
EWK:19,25j.
Budzet:=95,6-10j.=85,6j. [/color]

Cypryjczyk #788571 16/12/2006 01:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
VII Kolejka DBE:
18/11/2006 18:00 Polonia Warszawa - Czarni Słupsk 2 1.75 :))54:63
19/11/2006 18:00 Kotwica Kołobrzeg - Prokom Trefl Sopot 2 1.10 :(( 79:78
AKO:1,925
Expekt
Stawka:10j.
EWK:19,25j.
Budzet:=95,6-10j.=85,6j.



XI kolejka:

kupon 1/
16-12-2006 18:00 Polonia Warszawa - AZS Koszalin 2 2.80
17-12-2006 18:00 Znicz Jaroslaw - Turów Zgorzelec 2 1.45
AKO:4,06
Expekt
Stawka:10j.
EWK:40,6j.

kupon 2/
16-12-2006 18:00 Znicz Jaroslaw - Turów Zgorzelec(-5.5)2 1.87
16-12-2006 14:00 Kotwica Kołobrzeg - Slask Wroclaw(ponizej 146.5 punktow)1.87
AKO:3,50
Expekt
Stawka:10j.
EWK:35j.


Budzet:=85,6j.-10j.-10j.=65,6j.





Cypryjczyk #805172 22/12/2006 21:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749

XI kolejka:
kupon 1/
16-12-2006 18:00 Polonia Warszawa - AZS Koszalin 2 2.80 68:76
17-12-2006 18:00 Znicz Jaroslaw - Turów Zgorzelec 2 1.45 74:82
AKO:4,06
Expekt
Stawka:10j.
EWK:40,6j.

kupon 2/
16-12-2006 18:00 Znicz Jaroslaw - Turów Zgorzelec(-5.5)2 1.87 74:82
16-12-2006 14:00 Kotwica Kołobrzeg - Slask Wroclaw(ponizej 146.5 punktow)1.87 67:84(151);((
AKO:3,50
Expekt
Stawka:10j.
EWK:35j.

Budzet:=65,6 + 40,6=106,2j.



XII Kolejka:

23 gru 06 18:00 CET
Polpak Swiecie v Polonia SPEC Warszawa (HCP +6.5)1 1.85
AKO:1,85
Gamebookers
Stawka:20j.
EWK:37j.

Budzet:106,2j.-20j.=86,2j.

Cypryjczyk #817569 29/12/2006 15:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
XII Kolejka:
23 gru 06 18:00 CET
Polpak Swiecie v Polonia SPEC Warszawa (HCP +6.5)1 1.85 81:72
AKO:1,85
Gamebookers
Stawka:20j.
EWK:37j.


Budzet:=86,2j.+ 37j.=123,2j.
Zysk:23,2j.
Yield:23,2 %


Typów na 13 kolejke nie bedzie gdyż nie ma wg mnie sensu typowac bo buki ustalily linie oraz handicapy na optymalnym poziomie prawdopodobienstwa,a typ na Prokom nie oplaca sie.

Cypryjczyk #818826 29/12/2006 23:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
[b]Z nudów podam trochę statystyk odnośnie moich typów:

(-)minus oznacza bledne wytypowanie zdarzenia i kuponu
(+)plus oznacza prawidłowe wytypowanie zdarzenia i kuponu


>>Skuteczność kuponów:---++--+-+ = 4/10 40%

>>Skuteczność zdarzeń:--+-+++--+++-++ = 9/15 60%

>>Średni trafiony kurs zdarzeń:1,4/1,58/1,35/1,7/1,75/2,8/1,45/1,87/1,85/ = 15,75(suma traf.)/9 trafionych => 1,75

>>Średni nie trafiony kurs zdarzeń:1,87/2,6/1,65/1,3/1,1/1,87/ = 10,39/6 => 1,73

>>Średni kurs typowanych zdarzeń:1,87/2,6/1,4/1,65/1,58/1,35/1,7/1,3/1,75/1,1/2,8/1,45/1,87/1,87/1,85/
= 26,14/15 => 1,74

>>Średnia stawka na poszczególne kupony:10/4/10/20/10/10/10/10/10/20/ = 114(suma)/10 =>11,4j.

>>Stawki przy których kupony były trafione:20/10/10/20/ = 60/4 => 15j.

>>Stawki przy których kupony były nie trafione:10/4/10/10/10/10/ = 54/6 =>9zł

Budżet początkowy:100[j.]
Budżet obecny:123,2[j.]
Yield(zysk):23,2[%][j.]

Co można napisac o tej pierwszej rundzie DBE? Napewno mnóstwo nie spodziewanych wyników, porazki Anwilu i Prokomu u siebie zaskakujące ale można je po części zrozumieć ,bo rywale specjalnie mobilizują sie na spotkania z vice i -mistrzem kraju.
Po zwolnieniu Dedka Anwil raczej wroci do ponownej budowy zespolu,bo nowy trener z wyzszej polki niz jego poprzednik bedzie bardziej wymagajacy wobec zawodnikow sprowadzanych do tego zespolu.Jednak na co moga liczy kibice z Włocławka w 2 rundzie?Anwil wydaje sie ze bedzie walczyl juz tylko 3 miejsce gdyz strata do pierwszej dwojki jest spora(no chyba ze wygra dzis w Sopocie?!).
Walka o pierwsza czworke ligi toczyc sie bedzie miedzy takie ekipy jak: Slask,Czarni,Anwil,Stal,Polpharma.

4 zespol z tamtego sezonu Polpak po zatrudnieniu nowego trenera stac bedzie na nawiazanie walki o miejsca 5-7 gdyz wydaje sie ze o jedna porazke za duzo poniesli w tej rundzie aby odrobic strate do pierwszej czworki.Beda tej druzynie potrzebne wygrane z zespolami z czolowki aby wlaczyc sie o przywilej gry w 1 rundzie Play-Off z przewaga parkietu.

Wg mnie po 2 rundzie bedzie tak:
Prokom 45-55%
Turów 45-55%
Slask 55-60%
Anwil 30-40%
Czarni 35-40%
Polpak 30-35%
Stal 35-40%
Polpharma 40-45%
----------
Kager 40-45%
AZS 40-45%
Kotwica 30-35%
Znicz 35-45%
Polonia 40-50%
Unia 40-60%

Na chwilę obecną najbardziej interesuje mnie kto bedzie mial w tej 2 rundzie dłuższy kryzys formy?Na chwile obecna mysle tutaj o zawodnikach Stal ktorzy sa wiekowo zaawansowani i czasami juz doswiadczeniem nie mozna wszystkiego nadrobic.Stal bedzie walczyc o czworke napewno ale takie wpadki jak z AZS czy Kagerem moga sie im zdarzac czesciej...byc moze juz z mloda/nieobliczalna druzyna Greka Flevarakisa juz dzisiaj?

Byc moze ze w sobote skrobne cos wiecej o analizie na 2 runde poszczegolnych zespolow...


Cypryjczyk #821912 30/12/2006 23:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dzis odbyly sie dwa mecze i coz mozna o nich napisac jak o latwych wygranych Prokomu i Stali dosc niespodziewanie. Jednak najprawdopodobniej ta porazka utwierdzila nie tylko kibicow jak i samego Flevarakisa o tym ze druzynie Polpaku potrzebny jest rozgrywajacy i to od zaraz najlepiej. Skibniewski dzis grajac 36 min zanotowal az 0(zero!)asyst wg ostrowskich statystykow. TRoche dziwne ale mozliwe ze ten fakt jest prawdziwy gdyz Robert nie jest na tym etapie wcielenia aby prowadzic taki zespol jak Polpak w gore tabeli.W tamtym sezonie byl Apodaca ktory wygrywal wiele meczow w koncowkach swoja indywidualnoscia.Raczej pewne jest to ze wkrotce ktos nowy tam sie pojawi na rozegraniu ,bo bez prawdziwej"jedynki"nic nie zwojuje w tym sezonie Polpak.Ich szanse w najblizszym zaleglym meczu z Anwilem na wyjezdzie wygladaja mizernie gdyz ani Kager,Kotwica czy Stal we Włocławku niewygraly przypadkowo,mialy solidnych rozgrywajacych ktorego brakuje w Swieciu.

Anwil zaprezentowal sie dzis przyzwoicie choc bedzie im juz trudniej o wygrane niz za Urlepa. Licze ze wygraja ten zalegly pojedynek z Polpakiem gdyz wrazie porazki wypadna poza czolowa osemke przed 2 runda co spowoduje raczej marzenia o czworce przed play-offami.

spawdzam sie heh:przypuszczalne kursy na 03.01.2007
Anwil vs Polpak 1,45 2,37
Anwil(HCP-5,5) vs Polpak 1,8 1,8
Deadline 152pkt
Hill vs Thomas(kto wiecej)1,4 16 2,30

ps.do zobaczenia wkrotce

Cypryjczyk #836479 05/01/2007 23:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Witam ponownie.

Przed Nami 14 kolejka DBE a zarazem 1 kolejka 2 rundy(rewanzowej).

W tej kolejce na rzut oka wydaje sie że po sukcesie Polpaku to oni w tej kolejce beda mieli najlzej i niechodzi jakos o ich dyspozycje bo podobno niezachwycili ale wygrali w jaskini rotweilerow:) .Mowa tu glownie o klopotach kadrowych Unii Tarnow ktora sie sypie.Najlepiej zbierajacy ligi Sani Ibrahim odchodzi z zespolu do Znicza,ponadto pierwszy jak i drugi trener zespolu tarnowskiego Zmuda i Kocol niechca prowadzic zespolu ze wzgledu na klopoty organizacyjne gdyz klub ma nie tylko klopoty z zorganizowaniem hali,silowni ale tez klopoty finansowe i nie zdziwie sie jezeli na sobotni pojedynek z Polpakiem zespol ten wybiegnie bez odpowiedniego przygotowanie meczowego jak i bez kilku zawodnikow ktorzy beda domagac sie pieniędzy.
Do zespolu swieckiego dolaczyna ten mecz kanadyjski obronca i atak zespolu gosci napewno bedzie ich silna strona,nie mowiac juz o ich desce ktora powinna byc ich mocna strona w tym meczu,pozatym Polpak gra ulozona koszykowke ,dobrze broni i musi zaczac wygrywac i to powoli robi,pnie sie w gore tabeli.

Pierwszy mecz:Polpak Świecie - Unia Tarnów 69:40 (22:11, 13:10, 18:7, 16:12)

Punkty zdobywali:
Polpak: H.Nana 14, R.Skibniewski 13 (3), D.Moss 10 (2), D.Rahimic 9, K.Hamilton 6, M.Sroka 6, P.Kowalczuk 5, Ł.Wiśniewski 4, T.Parham 2;
Unia: M.Vucicević 12, S.Ibrahim 10, B.Sarzało 7 (2), J.Barnes 5 (1), W.Majchrzak 4, M.Jarusevicius 2, Ł.Grys 0, A.Djordjevic 0, P.Hajnsz 0.
Gracz meczu: Robert Skibniewski

statystyki za e-basket.pl


XIV Kolejka DBE:
N 07-01-2007 18:30 Unia Tarnów - Polpak Świecie(-7.5)
TYP:2
KURS:1.85
AKO:1,85
Expekt
Stawka:10j.
EWK:18,5j.

Budzet:123,2j.-10j.=113,2j.



Oczywiscie mozna ten typ zagrac w Toto-mix ktory oferuje bardziej oplacalna oferte 1,90 Polpak(-6)1.90 gdzie wygrana juz 7pkt Polpaku daje wygrana.Oczywiscie do tego spotkania trzeba dolaczyc jeszcze dwie inne oferty gdyz jest min 3 zdarzenia.


Ogolnie jest to jeden typ na ta kolejke gdyz wystarczy juz tych sensacji.A propo sensacji odradzam granie w tej kolejce na Stal i Anwil.Kursy zanizone a pozatym jak grac to juz na gosci gdyz ich szanse do wygrania meczu sa wieksze niz na to wyglada.

Po dojsciu Becina i Ibrahima Znicz ma silna deske i Anwil napewno nie bedzie mial latwego rywala, a zwlaszcza Hill.



Cypryjczyk #861153 14/01/2007 12:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
XIV Kolejka DBE:
N 07-01-2007 18:30 Unia Tarnów - Polpak Świecie(-7.5)
TYP:2
KURS:1.85
AKO:1,85
Expekt
Stawka:10j.
EWK:18,5j.
WYNIK:Unia Tarnów - Polpak Świecie(-7.5) 52:65 =>52:57,5

Budzet:113,2j. + 18,5 = 131,7[j.]
Yield/ZYSK:31,7%




XX Kolejka /ktora de facto jest XV Kolejka(rozgrywana awansem)/
15:00 Turów Zgorzelec - Stal Ostrów
TYP:ponizej 145.5 punktow
KURS:1.87
AKO:1,87
Expekt
Stawka:10j.
EWK:18,7j.

Budzet:131,7[j.]- 10[j.]=121,7j.


Analiza:
Obie druzyny preferuja odmienne style gry.Goscie nastawieni przedewszystkim na atak na wyjazdach spisuja sie swietnie,zdobywaja duzo punktow i wygrywaja.Natmomiast gospodarze u siebie rzadko kiedy traca ponad 65pkt. a sami wiele wiecej nie rzucaja.
Wynik rownowagi:73-72(145pkt.)
Wynik rownowagi z handicapem: 76-69(145pkt.)
Wynik równowagi w kwartach:(18-17)(18-17)(18-17)(19-21)
Wynik równowagi z handicapem:(18-17)(18-17)(17-18)(23-17)

Srednia ilosc pkt w Zgorzelcu(6wygr./1przegr.):
67-64/131
63-66/129
76-57/133
69-64/133
69-53/122
74-54/128
74-60/134
srednia:910pkt./7spotkan=130pkt.(niedobor 15pkt.)

Srednia ilosc pkt Stali na wyjazdach(5wygr./2przegr.):
77-83/160
79-70/149
73-80/153
68-83/151
68-78/146
68-80/148
87-84/171
srednia:1078pkt./7spotkan=154pkt.(nadwyzka 9pkt.)

Wg mnie gratis dostajemy 6pkt co przy wyrownanym meczu i dobrej obronie obu druzyn jest sprawa otwarta.Dla mnie ponizej 145,5pkt jest linia o 4-6pkt za wysoka co daje przewage 10-15% ze under wejdzie(czyli 60-40%)co przy marzy 6,5% jest troche oplacalne.Mimo to mozna zaryzykowac gdyz gra Stali latwa jest do odczytania na obwodzie,a Turow we wlasnej hali nie traci duzo pkt.i nie zdobywa max ilosc pkt padla w meczu z Czarnymi 134(74-60) gdzie ostatnie 5minut zespol Turowa gral rezerwami tracac wypracowana przewage 20pkt.

Cypryjczyk #878726 20/01/2007 02:59
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749


XX Kolejka /ktora de facto jest XV Kolejka(rozgrywana awansem)/
15:00 Turów Zgorzelec - Stal Ostrów
TYP:ponizej 145.5 punktow =>WYNIK:69:63 (132pkt) smile
KURS:1.87
AKO:1,87
Expekt
Stawka:10j.
EWK:18,7j.
WYNIK:69:63 (132pkt) smile


Budzet:=121,7j.+ 18,7j. =140,4[j.]
Yield/Zysk:40,4%





XV kolejka DBE:
N 21-01-2007
15:00 Anwil Wloclawek - Turów Zgorzelec
TYP:ponizej 143.5 punktow
KURS:1.87
AKO:1,87
Expekt
Stawka:10j.
EWK=18,7J.
Budzet:140,41 - 10 = 130,41[j.]


Analiza:

Anwil vs Turów(wynik rownowagi z handi): 72-71 /143/
Anwil vs Turów(wynik kwart): (18:18/18:18/18:18/18:17) /143/


Wyniki Anwilu u siebie:
Dedek(2wygr./3przegr.):
83:63 /146 Czarni
92:83 /175 polpharma
80:86 /166 kager
68:80 /148 stal
74:87 /161 kotwica
Anwil(srednia ilosc zdobytych pkt.) 397/5 = 79,4 pkt/mecz
Anwil(srednia ilosc traconych pkt.) 399/5 = 79,8 pkt/mecz
Anwil(ogolem u siebie ilosc pkt.) 796/5 =159,2 pkt/mecz

Pipan(2wygr./1przegr.):
59:64 /123/ polpak / 11:11 16:22 16:8 16:23 >>31pkt stracone w 2 polowie Anwilu
90:68 /158/ znicz / 24:11 26:14 18:18 22:25 >>43pkt stracone w 2 polowie
83:55 /138/ azs / 20:9 22:11 19:21 22:14 >>35pkt stracone w 2 polowie
Anwil(srednia ilosc zdobytych pkt.) 232/3 = 77,33 pkt/mecz
Anwil(srednia ilosc traconych pkt.) 187/3 = 62,33 pkt/mecz
Anwil(ogolem u siebie ilosc pkt.) 419/3 = 139,67 pkt/mecz(niedobor 3pkt.)

Anwil tracil duzo pkt w 2 polowie meczow ze Zniczem i AZS gdy juz wynik byl przesadzony i wystarczylo kontrolowac wynik(43 i 35 =89pkt to az o 17pkt wiecej niz srednia!)

=========================================================

Wyniki Turowa na wyjazdach(5wygr./2przegr.) i ich rywale:
kager 60:57 /117
polpak 53:63 /116
stal 66:74 /140
kotwica 74:77 /151
znicz 74:82 /156
polfharma 69:75 /144
slask 64:53 /117
srednia ilosc pkt.Turowa na wyjazdach:481/7meczy = 68,71 pkt/mecz
srednia ilosc traconych Turowa na wyjezdzie:460/7 =65,71 pkt/mecz
srednia ogolem:941/7 = 134,43pkt/mecz (niedobor 9pkt.)

Granica 143,5 wg mnie powinna byc mniejsza o 4-5 punkty,a zwazywszy ze to jest mecz o wysokiej randze bedzie ciezko o punkty ,a koncowy wynik powinien byc na styku do ostatnich minut.
Ponadto sadze ze raczej rzadko jakas druzyna zdobedzie w ktorejs z kwart powyzej 19pkt ,predzej spodziewam sie ze padnie jakis niski wynik w jakies kwarcie(nawet ponizej 12pkt. jednej druzyny).

Wynik pierwszego meczu:Turów Zgorzelec v Anwil Wloclawek 63-66(129pkt)

Niespodziewam sie ze Turow zdobedzie w tym meczu duzo pkt,sadzac po ostatnim meczu ze Stala (69:63/133pkt)i Slaskiem (64:53/117pkt) mieli klopoty ze zdobywaniem punktow gracze Filipovskiego a Stal nie slynie z dobrej obrony co najdziwniejsze.Turow to druzyna obrony i kontry,jezeli Anwil powstrzyma ich w tym elemencie to nie da sobie wrzucic wiecej niz 65pkt.).Przewiduje podobny scenariusz punktowy taki jaki byl we Wroclawiu gdzie grali Slask z Turowem.

Cypryjczyk #925628 03/02/2007 15:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749

XV kolejka DBE:
N 21-01-2007
15:00 Anwil Wloclawek - Turów Zgorzelec
TYP:ponizej 143.5 punktow
KURS:1.87
AKO:1,87
Expekt
Stawka:10j.
EWK=18,7J.
Budzet:130,41[j.]
WYNIK:73:74 /147pkt./


XVII Kolejka DBE:

N 04-02-2007
18:00 AZS Koszalin - Turów Zgorzelec
TYP:ponizej 144.5 punktow
KURS:1.87
AKO:1,87
Expekt
Stawka:10j.
EWK=18,7J.
Budzet:130,41j.-10j.=120,41[j.]


Cypryjczyk #929057 04/02/2007 14:26
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749

Analiza meczowa:

AZS Koszalin - Turów Zgorzelec(wynik rownowagi)72:72/144/
AZS Koszalin - Turów Zgorzelec(wynik rownowagi z handi)69:75 /144/
AZS Koszalin - Turów Zgorzelec(wynik rownowagi z kwartami)(17:18)(17:18)(17:19)(18:20)/144/
Ilosc pkt na 1 minute gry:3,6pkt/minute (144pkt.)
Ilosc pkt na kwarte(10min gry):36pkt/kwarte(18:18)
Ilosc pkt na polowe(20minut gry):72pkt/polowe(36:36)
Ilosc pkt po 3 kwarcie(30minut gry):108pkt/3kwarta(54:54)


Wyniki Turowa na wyjazdach(6wygr./2przegr.) i ich rywale:

kager 60:57 /117
polpak 53:63 /116
stal 66:74 /140
kotwica 74:77 /151
znicz 74:82 /156
polfharma 69:75 /144
slask 64:53 /117
anwil 73:74/143

Anwil na wyjazdach:
srednia ilosc pkt.Turowa na wyjazdach:555/8meczy = 69,73 pkt/mecz
srednia ilosc traconych Turowa na wyjezdzie:533/8 =66,62 pkt/mecz
srednia ogolem:1084/8 = 135,5pkt/mecz (niedobor 9pkt.)

linia:144.5

Wyniki AZS-u u siebie(3 wygr./5 przegr.):

Kotwica Kołobrzeg 72:86/158p.
Znicz Jarosław 68:73/141p.
Czarni Słupsk 63:74/137p.
Anwil Włocławek 74:82/156p.
Polpharma 87:79/166p.
Polpak Świecie 68:61/129p.
Gipsar Stal 87:84/171p.
Prokom Trefl Sopot 59:81/140p.

AZS u siebie:
sr il.pkt na mecz.: 578/8meczy=72,25 pkt/mecz
sr il. traconych na mecz: 620/8meczy=77,5 pkt/mecz
srednia ogolem:1198/8meczy=149,5pkt/mecz(nadwyzka 5pkt.)

Linie AZS-u ogolem podwyzszaja duze zdobycze w meczach z druzynami slabo spisujacymi sie w obronie czyli Stala,Kotwica i Anwilem za Dedka.Nazelzy sie spodziewac sumy punktow w granicach 135-140pkt.


Cypryjczyk #944478 09/02/2007 13:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
XVII Kolejka DBE:

N 04-02-2007
18:00 AZS Koszalin - Turów Zgorzelec
TYP:ponizej 144.5 punktow ===>>>WYNIK:64:59(123pkt.)
KURS:1.87
AKO:1,87
Expekt
Stawka:10j.
EWK=18,7J.
Budzet:139,11[j.]
Yield/Zysk:39,11%


Puchar Polski - Quarter Final
Pt 09-02-2007
17:30 Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk
TYP:powyzej 140.5 punktow
KURS:1.87
AKO:1,87
Expekt
Stawka:10j.
EWK:18,7j.

XV kolejka DBE/zaległy/
So 10-02-2007
18:00 Polonia Warszawa - Unia Tarnów
powyzej 150.5 punktow
KURS:1.87
AKO:1,87
Expekt
Stawka:10j.
EWK=18,7j.

BUDZET:139,11j - 20j = 119,11j.


W PP ani Slask ani Czarni nie zagraja w najsilniejszym skladzie wiec obydwie druzyny zagraja na luzie, nie bedzie twardej defensywy gdyz obydwa zespoly beda uwazac aby nie zlapac kontuzji wykluczajacej na dluzszy okres czasu.W Czarnych neda mogli sie pokazac zawodnicy ktorzy nie graja tak dlugo jak w lidze m.in Tucker,Jocys,Zablocki,Flieger,Cesnauskis. SA to zawodnicy bardziej ofensywni niz defensywni zwlaszcza pierwsza trojka graczy.
Natomiast Slask podobnie jak kiedys Anwil za Urlepa bedzie sie staral odpasc juz w 1 rundzie gdyz nie przykladaja wiekszego sensu do tych rozgrywek.Dla nich w lidze celem bedzie utrzymanie 3 lokaty i raczej napewno nie oplaca sie grac na nich na wygrana po zalosnym kursie.

Sobotni mecz zespolow z dolnej czesc tabeli powinien byc jednostronny. Zespol Unii do stolicy jedzie najprawdopodobniej 7-8 graczami z ktorych to 4 to gracze malo doswiadczeni.O punkty tam nie bedzieim latwo ale z ubieglego roku przypomina mi sie Notec ktora jest w tym roku nasladowana przez Tarnowska Unie.Jezeli zawodnicy zagraja napowaznie tylko w ataku powinni zdobyc ok 100pkt co powinno dac spokojny over gdyz Unie stac na zdobywanie pkt zwlaszcza ze rywal juz po 2 kwarcie moze odpuscic w obronie i wystawic rezerwy.

Cypryjczyk #944537 09/02/2007 14:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749

Analiza meczowa:

Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk(wynik rownowagi)71:70/141/
Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk(wynik rownowagi z handi +5)73:68 /141/
Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk(wynik rownowagi z kwartami)(17:17)(18:17)(18:18)(18:18)/141/
Ilosc pkt na 1 minute gry:3,525pkt/minute (141pkt.)
Ilosc pkt na kwarte(10min gry):35,52pkt/kwarte(18:17)
Ilosc pkt na polowe(20minut gry):70,5pkt/polowe(36:35)
Ilosc pkt po 3 kwarcie(30minut gry):106,02pkt/3kwarta(53:53)
Ilosc pkt po 4 kwarcie(40minut gry):141,54pkt/4kwarta(71:70)


Polonia Warszawa - Unia Tarnów (wynik rownowagi)76:75/151/
Polonia Warszawa - Unia Tarnów (wynik rownowagi z handi +28,5)90:61 /151/
Polonia Warszawa - Unia Tarnów (wynik rownowagi z kwartami)(22:15)(22:15)(23:15)(23:16)/151/
Ilosc pkt na 1 minute gry:3,775pkt/minute (151pkt.)
Ilosc pkt na kwarte(10min gry):37,75pkt/kwarte(19:18)
Ilosc pkt na polowe(20minut gry):75,5pkt/polowe(38:37)
Ilosc pkt po 3 kwarcie(30minut gry):113,25pkt/3kwarta(57:56)
Ilosc pkt po 4 kwarcie(40minut gry):151pkt/4kwarta(76:75)

Cypryjczyk #949503 10/02/2007 22:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Wyniki:

Puchar Polski - Quarter Final
Pt 09-02-2007
17:30 Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk
TYP:powyzej 140.5 punktow ===>>>WYNIK:60:91/(151pkt.)
KURS:1.87
AKO:1,87
Expekt
Stawka:10j.
EWK:18,7j.
WYNIK:60:91/(151pkt.)
TRAFIONY


XV kolejka DBE/zaległy/
So 10-02-2007
18:00 Polonia Warszawa - Unia Tarnów
powyzej 150.5 punktow ===>>>WYNIK: ANULOWANY/goscie nie stawili sie na mecz
KURS:1.87
AKO:1,87
Expekt
Stawka:10j.
EWK=18,7j.
WYNIK: ANULOWANY/goscie nie stawili sie na mecz
ZWROT


BUDZET:119,11j. + 18,7j. + 10j. = 147,81j.
Zysk/Yield: 47,81%


Koszykarze Unii nie pojechali na mecz do stolicy bo grozila im wieksza kompromitacja niz Noteci rok temu,a mianowicie granie piecioma zawodnikami przez caly mecz i sromotna porazka!Niestety ale na dzien dzisiejszy ten walkover oznacza dla Unii praktycznie spadek z ligi gdyz strata do zespolu nr 12(miejsce bezpieczne)jest juz powazna i aby wskoczyc na nie wymagaloby bardzo dlugiej serii wygranych oraz splot korzystnych wynikow innych druzyn.

Jezeli chodzi o mecz miedzy Slaskiem a Czarnymi losy overa rozstrzygnely sie dosc szcześliwie gdyz przez wiekszosc meczu do 30 minuty nic nie zapowiadalo sumy 141pkt.Jednak ostatnia kwarta to popis ofensywny obu zespolow ktory w koncu musial byc ze wzgledu na luzne podchodzenie do tego meczu obydwu zespolow.

Finału PP nie zamierzam typowac.

Cypryjczyk #967860 17/02/2007 02:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
[b]
XVIII kolejka DBE:

17.02.2007 18:00
SKK Kotwica Kołobrzeg - Unia Tarnów (Under/Over: 150.50) over
TYP:powyzej 150.5 punktow
KURS:1.85
AKO:1,85
Nordicbet
Stawka:10j.
EWK:18,5j.

17.02.2007 18:00
SKK Kotwica Kołobrzeg - Unia Tarnów HCP(+20.50)
TYP:1
KURS:1.85
AKO:1,85
Nordicbet
Stawka:10j.
EWK:18,5j.


18-02-2007 15:00
15:00 Polpharma Starogard - Anwil Włocławek(-2.5)
TYP:2
KURS:1.90
AKO:1,90
Stawka:5j.
Expekt
EWK:9,5j.


18-02-2007 15:00
Polpharma Starogard - Anwil Włocławek powyżej/poniżej
TYP:ponizej 159.5 punktow
KURS:1.9
AKO:1,9
Expekt
Stawka:5j.
EWK:9,5j.


18-02-2007 15:00
18:00 Turów Zgorzelec - Polpak Świecie
TYP:ponizej 139.5 punktow
KURS:1.9
AKO:1,9
Expekt
Stawka:5j.
EWK:9,5j.


BUDZET:147,81j. - 35j. = 112,81j.

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, aker, latajaca_holenderka), 1,920 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1