|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
W tym temacie bede podawal wylacznie typy z polskiej ligi koszykowki.
II kolejka DBE: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 18.10.2006 18:00 Turów Zgorzelec[handicap -2.5] - Anwil Wloclawek TYP:1 KURS:1.87 Expekt
Stawka:10j. EWK=18,7j. Budzet:100j.-10j.=90j.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
[b][color:"red"] II kolejka DBE: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />18.10.2006 18:00 Turów Zgorzelec[handicap -2.5] - Anwil Wloclawek TYP:1 KURS:1.87 Expekt Wynik:63:66 [/color]
III Kolejka DBE: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />18:00 Anwil Wloclawek - Czarni Słupsk 2 2.60 AKO:2.60 Expekt Stawka:4j. EWK:10,4j.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />18:00 Slask Wroclaw - Polpharma Starogard 1 1.40 18:00 Kager Gdynia - Turów Zgorzelec 2 1.65 AKO:2,31 Expekt Stawka:10j. EWK:23,1j. [color:"blue"]
Budzet=90-10-4=76j. [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
[b][color:"red"] III Kolejka DBE: 18:00 Anwil Wloclawek - Czarni Słupsk 2 2.60 83:63 AKO:2.60 Expekt Stawka:4j. EWK:10,4j.
18:00 Slask Wroclaw - Polpharma Starogard 1 1.40 75:71 18:00 Kager Gdynia - Turów Zgorzelec 2 1.65 60:57 AKO:2,31 Expekt Stawka:10j. EWK:23,1j. [/color]
IV Kolejka DBE: 18:00 Znicz Jaroslaw - Polpak Świecie 2 1.58 18:00 Czarni Słupsk - Kager Gdynia 1 1.35 AKO:2.13 Expekt Stawka:20j. EWK:42,60 [color:"blue"] Budzet=76-20=56j. [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
[b][color:"purple"] IV Kolejka DBE: 18:00 Znicz Jaroslaw - Polpak Świecie 2 1.58 56-68 18:00 Czarni Słupsk - Kager Gdynia 1 1.35 76-61 AKO:2.13 Expekt Stawka:20j. EWK:42,60
Budzet=56j.+42,60j.=98,6j.
[/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />V Kolejka DBE: 05.11.2006 15:00 Kager Gdynia - Slask Wroclaw 2 1.70 AKO:1.70 Expekt Stawka:10j. EWK:17j. [color:"blue"]
Budzet:98,6j.-10j.=88,6j. [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
[b][color:"purple"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />V Kolejka DBE: 05.11.2006 15:00 Kager Gdynia - Slask Wroclaw 2 1.70 65:72 AKO:1.70 Expekt Stawka:10j. EWK:17j.
Budzet:88,6+17=105,6j. [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />VI Kolejka DBE: 11.11.2006 18:00 Anwil Wloclawek - Kager Gdynia 1 1.30 AKO:1.30 Expekt Stawka:10j. EWK:13j. Budzet:=105,6-10=95,6j.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
[b][color:"red"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />VI Kolejka DBE: 11.11.2006 18:00 Anwil Wloclawek - Kager Gdynia 1 1.30 80:86 AKO:1.30 Expekt Stawka:10j. EWK:13j.
[/color] [color:"green"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />VII Kolejka DBE: 18/11/2006 18:00 Polonia Warszawa - Czarni Słupsk 2 1.75 19/11/2006 18:00 Kotwica Kołobrzeg - Prokom Trefl Sopot 2 1.10 AKO:1,925 Expekt Stawka:10j. EWK:19,25j. Budzet:=95,6-10j.=85,6j. [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
VII Kolejka DBE: 18/11/2006 18:00 Polonia Warszawa - Czarni Słupsk 2 1.75 :))54:63 19/11/2006 18:00 Kotwica Kołobrzeg - Prokom Trefl Sopot 2 1.10 :(( 79:78 AKO:1,925 Expekt Stawka:10j. EWK:19,25j. Budzet:=95,6-10j.=85,6j.
XI kolejka:
kupon 1/ 16-12-2006 18:00 Polonia Warszawa - AZS Koszalin 2 2.80 17-12-2006 18:00 Znicz Jaroslaw - Turów Zgorzelec 2 1.45 AKO:4,06 Expekt Stawka:10j. EWK:40,6j.
kupon 2/ 16-12-2006 18:00 Znicz Jaroslaw - Turów Zgorzelec(-5.5)2 1.87 16-12-2006 14:00 Kotwica Kołobrzeg - Slask Wroclaw(ponizej 146.5 punktow)1.87 AKO:3,50 Expekt Stawka:10j. EWK:35j.
Budzet:=85,6j.-10j.-10j.=65,6j.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
XI kolejka: kupon 1/ 16-12-2006 18:00 Polonia Warszawa - AZS Koszalin 2 2.80 68:76 17-12-2006 18:00 Znicz Jaroslaw - Turów Zgorzelec 2 1.45 74:82 AKO:4,06 Expekt Stawka:10j. EWK:40,6j.
kupon 2/ 16-12-2006 18:00 Znicz Jaroslaw - Turów Zgorzelec(-5.5)2 1.87 74:82 16-12-2006 14:00 Kotwica Kołobrzeg - Slask Wroclaw(ponizej 146.5 punktow)1.87 67:84(151);(( AKO:3,50 Expekt Stawka:10j. EWK:35j.
Budzet:=65,6 + 40,6=106,2j.
XII Kolejka:
23 gru 06 18:00 CET Polpak Swiecie v Polonia SPEC Warszawa (HCP +6.5)1 1.85 AKO:1,85 Gamebookers Stawka:20j. EWK:37j.
Budzet:106,2j.-20j.=86,2j.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
XII Kolejka: 23 gru 06 18:00 CET Polpak Swiecie v Polonia SPEC Warszawa (HCP +6.5)1 1.85 81:72 AKO:1,85 Gamebookers Stawka:20j. EWK:37j.
Budzet:=86,2j.+ 37j.=123,2j. Zysk:23,2j. Yield:23,2 %
Typów na 13 kolejke nie bedzie gdyż nie ma wg mnie sensu typowac bo buki ustalily linie oraz handicapy na optymalnym poziomie prawdopodobienstwa,a typ na Prokom nie oplaca sie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
[b]Z nudów podam trochę statystyk odnośnie moich typów:
(-)minus oznacza bledne wytypowanie zdarzenia i kuponu (+)plus oznacza prawidłowe wytypowanie zdarzenia i kuponu
>>Skuteczność kuponów:---++--+-+ = 4/10 40%
>>Skuteczność zdarzeń:--+-+++--+++-++ = 9/15 60%
>>Średni trafiony kurs zdarzeń:1,4/1,58/1,35/1,7/1,75/2,8/1,45/1,87/1,85/ = 15,75(suma traf.)/9 trafionych => 1,75
>>Średni nie trafiony kurs zdarzeń:1,87/2,6/1,65/1,3/1,1/1,87/ = 10,39/6 => 1,73
>>Średni kurs typowanych zdarzeń:1,87/2,6/1,4/1,65/1,58/1,35/1,7/1,3/1,75/1,1/2,8/1,45/1,87/1,87/1,85/ = 26,14/15 => 1,74
>>Średnia stawka na poszczególne kupony:10/4/10/20/10/10/10/10/10/20/ = 114(suma)/10 =>11,4j.
>>Stawki przy których kupony były trafione:20/10/10/20/ = 60/4 => 15j.
>>Stawki przy których kupony były nie trafione:10/4/10/10/10/10/ = 54/6 =>9zł
Budżet początkowy:100[j.] Budżet obecny:123,2[j.] Yield(zysk):23,2[%][j.]
Co można napisac o tej pierwszej rundzie DBE? Napewno mnóstwo nie spodziewanych wyników, porazki Anwilu i Prokomu u siebie zaskakujące ale można je po części zrozumieć ,bo rywale specjalnie mobilizują sie na spotkania z vice i -mistrzem kraju. Po zwolnieniu Dedka Anwil raczej wroci do ponownej budowy zespolu,bo nowy trener z wyzszej polki niz jego poprzednik bedzie bardziej wymagajacy wobec zawodnikow sprowadzanych do tego zespolu.Jednak na co moga liczy kibice z Włocławka w 2 rundzie?Anwil wydaje sie ze bedzie walczyl juz tylko 3 miejsce gdyz strata do pierwszej dwojki jest spora(no chyba ze wygra dzis w Sopocie?!). Walka o pierwsza czworke ligi toczyc sie bedzie miedzy takie ekipy jak: Slask,Czarni,Anwil,Stal,Polpharma.
4 zespol z tamtego sezonu Polpak po zatrudnieniu nowego trenera stac bedzie na nawiazanie walki o miejsca 5-7 gdyz wydaje sie ze o jedna porazke za duzo poniesli w tej rundzie aby odrobic strate do pierwszej czworki.Beda tej druzynie potrzebne wygrane z zespolami z czolowki aby wlaczyc sie o przywilej gry w 1 rundzie Play-Off z przewaga parkietu.
Wg mnie po 2 rundzie bedzie tak: Prokom 45-55% Turów 45-55% Slask 55-60% Anwil 30-40% Czarni 35-40% Polpak 30-35% Stal 35-40% Polpharma 40-45% ---------- Kager 40-45% AZS 40-45% Kotwica 30-35% Znicz 35-45% Polonia 40-50% Unia 40-60%
Na chwilę obecną najbardziej interesuje mnie kto bedzie mial w tej 2 rundzie dłuższy kryzys formy?Na chwile obecna mysle tutaj o zawodnikach Stal ktorzy sa wiekowo zaawansowani i czasami juz doswiadczeniem nie mozna wszystkiego nadrobic.Stal bedzie walczyc o czworke napewno ale takie wpadki jak z AZS czy Kagerem moga sie im zdarzac czesciej...byc moze juz z mloda/nieobliczalna druzyna Greka Flevarakisa juz dzisiaj?
Byc moze ze w sobote skrobne cos wiecej o analizie na 2 runde poszczegolnych zespolow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
Dzis odbyly sie dwa mecze i coz mozna o nich napisac jak o latwych wygranych Prokomu i Stali dosc niespodziewanie. Jednak najprawdopodobniej ta porazka utwierdzila nie tylko kibicow jak i samego Flevarakisa o tym ze druzynie Polpaku potrzebny jest rozgrywajacy i to od zaraz najlepiej. Skibniewski dzis grajac 36 min zanotowal az 0(zero!)asyst wg ostrowskich statystykow. TRoche dziwne ale mozliwe ze ten fakt jest prawdziwy gdyz Robert nie jest na tym etapie wcielenia aby prowadzic taki zespol jak Polpak w gore tabeli.W tamtym sezonie byl Apodaca ktory wygrywal wiele meczow w koncowkach swoja indywidualnoscia.Raczej pewne jest to ze wkrotce ktos nowy tam sie pojawi na rozegraniu ,bo bez prawdziwej"jedynki"nic nie zwojuje w tym sezonie Polpak.Ich szanse w najblizszym zaleglym meczu z Anwilem na wyjezdzie wygladaja mizernie gdyz ani Kager,Kotwica czy Stal we Włocławku niewygraly przypadkowo,mialy solidnych rozgrywajacych ktorego brakuje w Swieciu.
Anwil zaprezentowal sie dzis przyzwoicie choc bedzie im juz trudniej o wygrane niz za Urlepa. Licze ze wygraja ten zalegly pojedynek z Polpakiem gdyz wrazie porazki wypadna poza czolowa osemke przed 2 runda co spowoduje raczej marzenia o czworce przed play-offami.
spawdzam sie heh:przypuszczalne kursy na 03.01.2007 Anwil vs Polpak 1,45 2,37 Anwil(HCP-5,5) vs Polpak 1,8 1,8 Deadline 152pkt Hill vs Thomas(kto wiecej)1,4 16 2,30
ps.do zobaczenia wkrotce
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
Witam ponownie.
Przed Nami 14 kolejka DBE a zarazem 1 kolejka 2 rundy(rewanzowej).
W tej kolejce na rzut oka wydaje sie że po sukcesie Polpaku to oni w tej kolejce beda mieli najlzej i niechodzi jakos o ich dyspozycje bo podobno niezachwycili ale wygrali w jaskini rotweilerow:) .Mowa tu glownie o klopotach kadrowych Unii Tarnow ktora sie sypie.Najlepiej zbierajacy ligi Sani Ibrahim odchodzi z zespolu do Znicza,ponadto pierwszy jak i drugi trener zespolu tarnowskiego Zmuda i Kocol niechca prowadzic zespolu ze wzgledu na klopoty organizacyjne gdyz klub ma nie tylko klopoty z zorganizowaniem hali,silowni ale tez klopoty finansowe i nie zdziwie sie jezeli na sobotni pojedynek z Polpakiem zespol ten wybiegnie bez odpowiedniego przygotowanie meczowego jak i bez kilku zawodnikow ktorzy beda domagac sie pieniędzy. Do zespolu swieckiego dolaczyna ten mecz kanadyjski obronca i atak zespolu gosci napewno bedzie ich silna strona,nie mowiac juz o ich desce ktora powinna byc ich mocna strona w tym meczu,pozatym Polpak gra ulozona koszykowke ,dobrze broni i musi zaczac wygrywac i to powoli robi,pnie sie w gore tabeli.
Pierwszy mecz:Polpak Świecie - Unia Tarnów 69:40 (22:11, 13:10, 18:7, 16:12)
Punkty zdobywali: Polpak: H.Nana 14, R.Skibniewski 13 (3), D.Moss 10 (2), D.Rahimic 9, K.Hamilton 6, M.Sroka 6, P.Kowalczuk 5, Ł.Wiśniewski 4, T.Parham 2; Unia: M.Vucicević 12, S.Ibrahim 10, B.Sarzało 7 (2), J.Barnes 5 (1), W.Majchrzak 4, M.Jarusevicius 2, Ł.Grys 0, A.Djordjevic 0, P.Hajnsz 0. Gracz meczu: Robert Skibniewski
statystyki za e-basket.pl
XIV Kolejka DBE: N 07-01-2007 18:30 Unia Tarnów - Polpak Świecie(-7.5) TYP:2 KURS:1.85 AKO:1,85 Expekt Stawka:10j. EWK:18,5j.
Budzet:123,2j.-10j.=113,2j.
Oczywiscie mozna ten typ zagrac w Toto-mix ktory oferuje bardziej oplacalna oferte 1,90 Polpak(-6)1.90 gdzie wygrana juz 7pkt Polpaku daje wygrana.Oczywiscie do tego spotkania trzeba dolaczyc jeszcze dwie inne oferty gdyz jest min 3 zdarzenia.
Ogolnie jest to jeden typ na ta kolejke gdyz wystarczy juz tych sensacji.A propo sensacji odradzam granie w tej kolejce na Stal i Anwil.Kursy zanizone a pozatym jak grac to juz na gosci gdyz ich szanse do wygrania meczu sa wieksze niz na to wyglada.
Po dojsciu Becina i Ibrahima Znicz ma silna deske i Anwil napewno nie bedzie mial latwego rywala, a zwlaszcza Hill.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
XIV Kolejka DBE: N 07-01-2007 18:30 Unia Tarnów - Polpak Świecie(-7.5) TYP:2 KURS:1.85 AKO:1,85 Expekt Stawka:10j. EWK:18,5j. WYNIK:Unia Tarnów - Polpak Świecie(-7.5) 52:65 =>52:57,5
Budzet:113,2j. + 18,5 = 131,7[j.] Yield/ZYSK:31,7%
XX Kolejka /ktora de facto jest XV Kolejka(rozgrywana awansem)/ 15:00 Turów Zgorzelec - Stal Ostrów TYP:ponizej 145.5 punktow KURS:1.87 AKO:1,87 Expekt Stawka:10j. EWK:18,7j.
Budzet:131,7[j.]- 10[j.]=121,7j.
Analiza: Obie druzyny preferuja odmienne style gry.Goscie nastawieni przedewszystkim na atak na wyjazdach spisuja sie swietnie,zdobywaja duzo punktow i wygrywaja.Natmomiast gospodarze u siebie rzadko kiedy traca ponad 65pkt. a sami wiele wiecej nie rzucaja. Wynik rownowagi:73-72(145pkt.) Wynik rownowagi z handicapem: 76-69(145pkt.) Wynik równowagi w kwartach:(18-17)(18-17)(18-17)(19-21) Wynik równowagi z handicapem:(18-17)(18-17)(17-18)(23-17)
Srednia ilosc pkt w Zgorzelcu(6wygr./1przegr.): 67-64/131 63-66/129 76-57/133 69-64/133 69-53/122 74-54/128 74-60/134 srednia:910pkt./7spotkan=130pkt.(niedobor 15pkt.)
Srednia ilosc pkt Stali na wyjazdach(5wygr./2przegr.): 77-83/160 79-70/149 73-80/153 68-83/151 68-78/146 68-80/148 87-84/171 srednia:1078pkt./7spotkan=154pkt.(nadwyzka 9pkt.)
Wg mnie gratis dostajemy 6pkt co przy wyrownanym meczu i dobrej obronie obu druzyn jest sprawa otwarta.Dla mnie ponizej 145,5pkt jest linia o 4-6pkt za wysoka co daje przewage 10-15% ze under wejdzie(czyli 60-40%)co przy marzy 6,5% jest troche oplacalne.Mimo to mozna zaryzykowac gdyz gra Stali latwa jest do odczytania na obwodzie,a Turow we wlasnej hali nie traci duzo pkt.i nie zdobywa max ilosc pkt padla w meczu z Czarnymi 134(74-60) gdzie ostatnie 5minut zespol Turowa gral rezerwami tracac wypracowana przewage 20pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
XX Kolejka /ktora de facto jest XV Kolejka(rozgrywana awansem)/ 15:00 Turów Zgorzelec - Stal Ostrów TYP:ponizej 145.5 punktow =>WYNIK:69:63 (132pkt)  KURS:1.87 AKO:1,87 Expekt Stawka:10j. EWK:18,7j. WYNIK:69:63 (132pkt) 
Budzet:=121,7j.+ 18,7j. =140,4[j.] Yield/Zysk:40,4%
XV kolejka DBE: N 21-01-2007 15:00 Anwil Wloclawek - Turów Zgorzelec TYP:ponizej 143.5 punktow KURS:1.87 AKO:1,87 Expekt Stawka:10j. EWK=18,7J. Budzet:140,41 - 10 = 130,41[j.]
Analiza: Anwil vs Turów(wynik rownowagi z handi): 72-71 /143/ Anwil vs Turów(wynik kwart): (18:18/18:18/18:18/18:17) /143/ Wyniki Anwilu u siebie: Dedek(2wygr./3przegr.): 83:63 /146 Czarni 92:83 /175 polpharma 80:86 /166 kager 68:80 /148 stal 74:87 /161 kotwica Anwil(srednia ilosc zdobytych pkt.) 397/5 = 79,4 pkt/mecz Anwil(srednia ilosc traconych pkt.) 399/5 = 79,8 pkt/mecz Anwil(ogolem u siebie ilosc pkt.) 796/5 =159,2 pkt/mecz Pipan(2wygr./1przegr.): 59:64 /123/ polpak / 11:11 16:22 16:8 16:23 >>31pkt stracone w 2 polowie Anwilu 90:68 /158/ znicz / 24:11 26:14 18:18 22:25 >>43pkt stracone w 2 polowie 83:55 /138/ azs / 20:9 22:11 19:21 22:14 >>35pkt stracone w 2 polowie Anwil(srednia ilosc zdobytych pkt.) 232/3 = 77,33 pkt/mecz Anwil(srednia ilosc traconych pkt.) 187/3 = 62,33 pkt/mecz Anwil(ogolem u siebie ilosc pkt.) 419/3 = 139,67 pkt/mecz(niedobor 3pkt.) Anwil tracil duzo pkt w 2 polowie meczow ze Zniczem i AZS gdy juz wynik byl przesadzony i wystarczylo kontrolowac wynik(43 i 35 =89pkt to az o 17pkt wiecej niz srednia!) ========================================================= Wyniki Turowa na wyjazdach(5wygr./2przegr.) i ich rywale: kager 60:57 /117 polpak 53:63 /116 stal 66:74 /140 kotwica 74:77 /151 znicz 74:82 /156 polfharma 69:75 /144 slask 64:53 /117 srednia ilosc pkt.Turowa na wyjazdach:481/7meczy = 68,71 pkt/mecz srednia ilosc traconych Turowa na wyjezdzie:460/7 =65,71 pkt/mecz srednia ogolem:941/7 = 134,43pkt/mecz (niedobor 9pkt.) Granica 143,5 wg mnie powinna byc mniejsza o 4-5 punkty,a zwazywszy ze to jest mecz o wysokiej randze bedzie ciezko o punkty ,a koncowy wynik powinien byc na styku do ostatnich minut. Ponadto sadze ze raczej rzadko jakas druzyna zdobedzie w ktorejs z kwart powyzej 19pkt ,predzej spodziewam sie ze padnie jakis niski wynik w jakies kwarcie(nawet ponizej 12pkt. jednej druzyny). Wynik pierwszego meczu:Turów Zgorzelec v Anwil Wloclawek 63-66(129pkt) Niespodziewam sie ze Turow zdobedzie w tym meczu duzo pkt,sadzac po ostatnim meczu ze Stala (69:63/133pkt)i Slaskiem (64:53/117pkt) mieli klopoty ze zdobywaniem punktow gracze Filipovskiego a Stal nie slynie z dobrej obrony co najdziwniejsze.Turow to druzyna obrony i kontry,jezeli Anwil powstrzyma ich w tym elemencie to nie da sobie wrzucic wiecej niz 65pkt.).Przewiduje podobny scenariusz punktowy taki jaki byl we Wroclawiu gdzie grali Slask z Turowem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
XV kolejka DBE: N 21-01-2007 15:00 Anwil Wloclawek - Turów Zgorzelec TYP:ponizej 143.5 punktow KURS:1.87 AKO:1,87 Expekt Stawka:10j. EWK=18,7J. Budzet:130,41[j.] WYNIK:73:74 /147pkt./
XVII Kolejka DBE:
N 04-02-2007 18:00 AZS Koszalin - Turów Zgorzelec TYP:ponizej 144.5 punktow KURS:1.87 AKO:1,87 Expekt Stawka:10j. EWK=18,7J. Budzet:130,41j.-10j.=120,41[j.]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
Analiza meczowa:
AZS Koszalin - Turów Zgorzelec(wynik rownowagi)72:72/144/ AZS Koszalin - Turów Zgorzelec(wynik rownowagi z handi)69:75 /144/ AZS Koszalin - Turów Zgorzelec(wynik rownowagi z kwartami)(17:18)(17:18)(17:19)(18:20)/144/ Ilosc pkt na 1 minute gry:3,6pkt/minute (144pkt.) Ilosc pkt na kwarte(10min gry):36pkt/kwarte(18:18) Ilosc pkt na polowe(20minut gry):72pkt/polowe(36:36) Ilosc pkt po 3 kwarcie(30minut gry):108pkt/3kwarta(54:54)
Wyniki Turowa na wyjazdach(6wygr./2przegr.) i ich rywale: kager 60:57 /117 polpak 53:63 /116 stal 66:74 /140 kotwica 74:77 /151 znicz 74:82 /156 polfharma 69:75 /144 slask 64:53 /117 anwil 73:74/143
Anwil na wyjazdach: srednia ilosc pkt.Turowa na wyjazdach:555/8meczy = 69,73 pkt/mecz srednia ilosc traconych Turowa na wyjezdzie:533/8 =66,62 pkt/mecz srednia ogolem:1084/8 = 135,5pkt/mecz (niedobor 9pkt.)
linia:144.5
Wyniki AZS-u u siebie(3 wygr./5 przegr.): Kotwica Kołobrzeg 72:86/158p. Znicz Jarosław 68:73/141p. Czarni Słupsk 63:74/137p. Anwil Włocławek 74:82/156p. Polpharma 87:79/166p. Polpak Świecie 68:61/129p. Gipsar Stal 87:84/171p. Prokom Trefl Sopot 59:81/140p.
AZS u siebie: sr il.pkt na mecz.: 578/8meczy=72,25 pkt/mecz sr il. traconych na mecz: 620/8meczy=77,5 pkt/mecz srednia ogolem:1198/8meczy=149,5pkt/mecz(nadwyzka 5pkt.)
Linie AZS-u ogolem podwyzszaja duze zdobycze w meczach z druzynami slabo spisujacymi sie w obronie czyli Stala,Kotwica i Anwilem za Dedka.Nazelzy sie spodziewac sumy punktow w granicach 135-140pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
XVII Kolejka DBE:
N 04-02-2007 18:00 AZS Koszalin - Turów Zgorzelec TYP:ponizej 144.5 punktow ===>>>WYNIK:64:59(123pkt.) KURS:1.87 AKO:1,87 Expekt Stawka:10j. EWK=18,7J. Budzet:139,11[j.] Yield/Zysk:39,11%
Puchar Polski - Quarter Final Pt 09-02-2007 17:30 Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk TYP:powyzej 140.5 punktow KURS:1.87 AKO:1,87 Expekt Stawka:10j. EWK:18,7j.
XV kolejka DBE/zaległy/ So 10-02-2007 18:00 Polonia Warszawa - Unia Tarnów powyzej 150.5 punktow KURS:1.87 AKO:1,87 Expekt Stawka:10j. EWK=18,7j.
BUDZET:139,11j - 20j = 119,11j.
W PP ani Slask ani Czarni nie zagraja w najsilniejszym skladzie wiec obydwie druzyny zagraja na luzie, nie bedzie twardej defensywy gdyz obydwa zespoly beda uwazac aby nie zlapac kontuzji wykluczajacej na dluzszy okres czasu.W Czarnych neda mogli sie pokazac zawodnicy ktorzy nie graja tak dlugo jak w lidze m.in Tucker,Jocys,Zablocki,Flieger,Cesnauskis. SA to zawodnicy bardziej ofensywni niz defensywni zwlaszcza pierwsza trojka graczy. Natomiast Slask podobnie jak kiedys Anwil za Urlepa bedzie sie staral odpasc juz w 1 rundzie gdyz nie przykladaja wiekszego sensu do tych rozgrywek.Dla nich w lidze celem bedzie utrzymanie 3 lokaty i raczej napewno nie oplaca sie grac na nich na wygrana po zalosnym kursie.
Sobotni mecz zespolow z dolnej czesc tabeli powinien byc jednostronny. Zespol Unii do stolicy jedzie najprawdopodobniej 7-8 graczami z ktorych to 4 to gracze malo doswiadczeni.O punkty tam nie bedzieim latwo ale z ubieglego roku przypomina mi sie Notec ktora jest w tym roku nasladowana przez Tarnowska Unie.Jezeli zawodnicy zagraja napowaznie tylko w ataku powinni zdobyc ok 100pkt co powinno dac spokojny over gdyz Unie stac na zdobywanie pkt zwlaszcza ze rywal juz po 2 kwarcie moze odpuscic w obronie i wystawic rezerwy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
Analiza meczowa:
Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk(wynik rownowagi)71:70/141/ Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk(wynik rownowagi z handi +5)73:68 /141/ Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk(wynik rownowagi z kwartami)(17:17)(18:17)(18:18)(18:18)/141/ Ilosc pkt na 1 minute gry:3,525pkt/minute (141pkt.) Ilosc pkt na kwarte(10min gry):35,52pkt/kwarte(18:17) Ilosc pkt na polowe(20minut gry):70,5pkt/polowe(36:35) Ilosc pkt po 3 kwarcie(30minut gry):106,02pkt/3kwarta(53:53) Ilosc pkt po 4 kwarcie(40minut gry):141,54pkt/4kwarta(71:70)
Polonia Warszawa - Unia Tarnów (wynik rownowagi)76:75/151/ Polonia Warszawa - Unia Tarnów (wynik rownowagi z handi +28,5)90:61 /151/ Polonia Warszawa - Unia Tarnów (wynik rownowagi z kwartami)(22:15)(22:15)(23:15)(23:16)/151/ Ilosc pkt na 1 minute gry:3,775pkt/minute (151pkt.) Ilosc pkt na kwarte(10min gry):37,75pkt/kwarte(19:18) Ilosc pkt na polowe(20minut gry):75,5pkt/polowe(38:37) Ilosc pkt po 3 kwarcie(30minut gry):113,25pkt/3kwarta(57:56) Ilosc pkt po 4 kwarcie(40minut gry):151pkt/4kwarta(76:75)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
Wyniki:
Puchar Polski - Quarter Final Pt 09-02-2007 17:30 Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk TYP:powyzej 140.5 punktow ===>>>WYNIK:60:91/(151pkt.) KURS:1.87 AKO:1,87 Expekt Stawka:10j. EWK:18,7j. WYNIK:60:91/(151pkt.) TRAFIONY
XV kolejka DBE/zaległy/ So 10-02-2007 18:00 Polonia Warszawa - Unia Tarnów powyzej 150.5 punktow ===>>>WYNIK: ANULOWANY/goscie nie stawili sie na mecz KURS:1.87 AKO:1,87 Expekt Stawka:10j. EWK=18,7j. WYNIK: ANULOWANY/goscie nie stawili sie na mecz ZWROT
BUDZET:119,11j. + 18,7j. + 10j. = 147,81j. Zysk/Yield: 47,81%
Koszykarze Unii nie pojechali na mecz do stolicy bo grozila im wieksza kompromitacja niz Noteci rok temu,a mianowicie granie piecioma zawodnikami przez caly mecz i sromotna porazka!Niestety ale na dzien dzisiejszy ten walkover oznacza dla Unii praktycznie spadek z ligi gdyz strata do zespolu nr 12(miejsce bezpieczne)jest juz powazna i aby wskoczyc na nie wymagaloby bardzo dlugiej serii wygranych oraz splot korzystnych wynikow innych druzyn.
Jezeli chodzi o mecz miedzy Slaskiem a Czarnymi losy overa rozstrzygnely sie dosc szcześliwie gdyz przez wiekszosc meczu do 30 minuty nic nie zapowiadalo sumy 141pkt.Jednak ostatnia kwarta to popis ofensywny obu zespolow ktory w koncu musial byc ze wzgledu na luzne podchodzenie do tego meczu obydwu zespolow.
Finału PP nie zamierzam typowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
[b] XVIII kolejka DBE:
17.02.2007 18:00 SKK Kotwica Kołobrzeg - Unia Tarnów (Under/Over: 150.50) over TYP:powyzej 150.5 punktow KURS:1.85 AKO:1,85 Nordicbet Stawka:10j. EWK:18,5j.
17.02.2007 18:00 SKK Kotwica Kołobrzeg - Unia Tarnów HCP(+20.50) TYP:1 KURS:1.85 AKO:1,85 Nordicbet Stawka:10j. EWK:18,5j.
18-02-2007 15:00 15:00 Polpharma Starogard - Anwil Włocławek(-2.5) TYP:2 KURS:1.90 AKO:1,90 Stawka:5j. Expekt EWK:9,5j.
18-02-2007 15:00 Polpharma Starogard - Anwil Włocławek powyżej/poniżej TYP:ponizej 159.5 punktow KURS:1.9 AKO:1,9 Expekt Stawka:5j. EWK:9,5j.
18-02-2007 15:00 18:00 Turów Zgorzelec - Polpak Świecie TYP:ponizej 139.5 punktow KURS:1.9 AKO:1,9 Expekt Stawka:5j. EWK:9,5j.
BUDZET:147,81j. - 35j. = 112,81j.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|