|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
dzieki lipiniorz,nie odpowiadają mi na 2 maile ,więc no nic,ja sie żegnam z nimiłymi wspomnieniami ztotosi.ale wam zycze żebyscie uciupali ile sie da i wypłacili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Wyplacilem od nich cale konto, mail potwierdzajacy wyplate zawieral: WITHDRAWAL REQUEST ACCEPTED! Username: tmieszko Starting amount : 44.26 Euro Withdrawn Amount : 44.26 Euro New Balance : 0 Euro ...a wiec chyba sie mylisz Bakubak Zobaczymy zreszta  jak/jezeli wyplata dojdzie dam znac... to pewnie 10 euro pójdzie na prowizje banku a 10 odbija bonusa ktorego chyba nieda sie wypłacić. czyli powinno ci zostać 24,26 euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720 |
z tego co sie orientuje to nie ma obrotu tyle ze nie mozesz wyplacic samego bonus a tylko to co z niego wygrasz i chyba jeszcze jest jakas oplata za tranzakcje ale glowy nie dam w wątku na BA bylo o tym ktos tam zamiescil maila od nich ze bonus jest niewyplacalny
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
z tego co sie orientuje to nie ma obrotu tyle ze nie mozesz wyplacic samego bonus a tylko to co z niego wygrasz i chyba jeszcze jest jakas oplata za tranzakcje ale glowy nie dam w wątku na BA bylo o tym ktos tam zamiescil maila od nich ze bonus jest niewyplacalny No i nikt bonusa nie wypłaci. Należy go uzyć - postawić w zakładzie. Jak postawisz, tro masz wygranę a wygraną wypłacić można.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
jest jeszcze 10e czy juz nie? bo na stronce nic nie widze juz na ten temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Kurcza dalej Juve u nich nierozliczony. Na co oni czekaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Ugrałem coś 50ojro  jak zlece wyplate tych 50 ojro to ile mi gdzies dojdzie na mbank ??? Mam nadzieje że nie 30  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
Ugrałem coś 50ojro  jak zlece wyplate tych 50 ojro to ile mi gdzies dojdzie na mbank ??? Mam nadzieje że nie 30  ? pamiętaj że 10 euro nie mozesz wypłacic więc masz juz 40 no i 10 euro za przelwe pobiera bank ( ale to tylko info co do inteligo) nie wiem jak inne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574 |
kto wie jak zmienic adres w swoich bo sie pomylilem??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574 |
kto wie jak zmienic adres w swoich bo sie pomylilem?? prosze o skasowanie tej tresci poniewaz juz znalazlem odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680 |
Kurcza dalej Juve u nich nierozliczony. Na co oni czekaja. Cholera Juventus nie rozliczony juz drugi dzien i nie moge grac bo zagralem overa za wszystko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720 |
ciesz sie, juz bys wtopil a tak bedziesz mial jak ci zwroca, lol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
f the event is postponed and/or re-postponed, the bet remains valid as long as the sport event takes place within 48 hours from the originally scheduled start time. If the rescheduled event takes place after the 48 hour time limit, concluded bets on this event will be voided and the amounts placed will be refunded to the respective Account Holders.
no to dziś wieczorem powinni Juve rozliczyć. Szkoda ze cały weekend kasa była zamrożona
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
takie pytanko OT Myslicie ze TOTOsi wyplaci kase( potracajac te 20 euro )?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
A jakie to ma znaczenie co myślimy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035 |
Popatrz sobie na inne nazwy klubów - zauważysz, że większość nazw miast jest po włosku. Widocznie w tym języku Monaco=Monachium
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Właśnie zleciłem wyplate na mbnk... Na kiedy jej sięmoge spodziewać????? Trzeba jakieś skany wysłać??? Prosze o odpowiedz bo widze żę juz pare osób wyplacało.... z Góry thx !
|
|
|
Link skopiowany do schowka