Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Lipi #785218 14/12/2006 16:00
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
dzieki lipiniorz,nie odpowiadają mi na 2 maile ,więc no nic,ja sie żegnam z nimiłymi wspomnieniami ztotosi.ale wam zycze żebyscie uciupali ile sie da i wypłacili smile

Bonus: Unibet
tmieszko #785230 14/12/2006 16:06
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Originally Posted by tmieszko
Wyplacilem od nich cale konto, mail potwierdzajacy wyplate zawieral:

WITHDRAWAL REQUEST ACCEPTED!

Username: tmieszko
Starting amount : 44.26 Euro
Withdrawn Amount : 44.26 Euro
New Balance : 0 Euro

...a wiec chyba sie mylisz Bakubak
Zobaczymy zreszta smile jak/jezeli wyplata dojdzie dam znac...
to pewnie 10 euro pójdzie na prowizje banku a 10 odbija bonusa ktorego chyba nieda sie wypłacić. czyli powinno ci zostać 24,26 euro.

bkbk #785285 14/12/2006 16:39
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Originally Posted by bakubak
z tego co sie orientuje to nie ma obrotu tyle ze nie mozesz wyplacic samego bonus a tylko to co z niego wygrasz i chyba jeszcze jest jakas oplata za tranzakcje ale glowy nie dam
w wątku na BA bylo o tym ktos tam zamiescil maila od nich ze bonus jest niewyplacalny

bkbk #785866 14/12/2006 19:58
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by bakubak
Originally Posted by bakubak
z tego co sie orientuje to nie ma obrotu tyle ze nie mozesz wyplacic samego bonus a tylko to co z niego wygrasz i chyba jeszcze jest jakas oplata za tranzakcje ale glowy nie dam
w wątku na BA bylo o tym ktos tam zamiescil maila od nich ze bonus jest niewyplacalny
No i nikt bonusa nie wypłaci.
Należy go uzyć - postawić w zakładzie.
Jak postawisz, tro masz wygranę a wygraną wypłacić można.





BAHmVIP #789054 16/12/2006 11:35
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
jest jeszcze 10e czy juz nie? bo na stronce nic nie widze juz na ten temat

RyanGiggs #789188 16/12/2006 12:21
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
już po bonusie????

robert423 #789223 16/12/2006 12:37
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
nie ma juz

nOcnY #789500 16/12/2006 13:46
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Kurcza dalej Juve u nich nierozliczony. Na co oni czekaja.

Tetfol #790226 16/12/2006 15:53
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Ugrałem coś 50ojro smile jak zlece wyplate tych 50 ojro to ile mi gdzies dojdzie na mbank ??? Mam nadzieje że nie 30 frown ?

P!T3R #791085 16/12/2006 17:53
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Originally Posted by P!T3R
Ugrałem coś 50ojro smile jak zlece wyplate tych 50 ojro to ile mi gdzies dojdzie na mbank ??? Mam nadzieje że nie 30 frown ?

pamiętaj że 10 euro nie mozesz wypłacic więc masz juz 40 no i 10 euro za przelwe pobiera bank ( ale to tylko info co do inteligo) nie wiem jak inne

Lipi #792066 16/12/2006 21:11
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
kto wie jak zmienic adres w swoich bo sie pomylilem??

viali #792073 16/12/2006 21:14
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
Originally Posted by viali
kto wie jak zmienic adres w swoich bo sie pomylilem??
prosze o skasowanie tej tresci poniewaz juz znalazlem odp.

Tetfol #792074 16/12/2006 21:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
Originally Posted by Tetfol
Kurcza dalej Juve u nich nierozliczony. Na co oni czekaja.
Cholera Juventus nie rozliczony juz drugi dzien i nie moge grac bo zagralem overa za wszystko frown

xTNTx #792391 17/12/2006 00:39
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
ciesz sie, juz bys wtopil a tak bedziesz mial jak ci zwroca, lol laugh

bkbk #792835 17/12/2006 11:47
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
f the event is postponed and/or re-postponed, the bet remains valid as long as the sport event takes place within 48 hours from the originally scheduled start time. If the rescheduled event takes place after the 48 hour time limit, concluded bets on this event will be voided and the amounts placed will be refunded to the respective Account Holders.


no to dziś wieczorem powinni Juve rozliczyć. Szkoda ze cały weekend kasa była zamrożona

Tetfol #793900 17/12/2006 15:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
takie pytanko OT smile

Myslicie ze TOTOsi wyplaci kase( potracajac te 20 euro )?

barciu #794132 17/12/2006 16:37
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
A jakie to ma znaczenie co myślimy? smile

GBocian #795689 18/12/2006 09:52
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
Czy to moze byc firma wzbudzajaca zaufanie?...To co teraz napisze ,a robie to naprawde z wielkim trudem bo o malo sie nie przekrecilem a lzy mi sie cisna do oczu rozwieje wszelkie watpliwosci co do ilosci szarych komurek w TOTOSI.Mianowicie widnieje zaklad: DEU Bundesliga 2 a ponizej zdazenie: 1860 Monaco - Aue laugh laugh laugh laugh w zwiazku z czym mam pytanie za 1000pkt od kiedy Monaco gra w lidze niemieckiej drugiej i jak mozna przyjmowac na cos takiego pieniadze a pozniej ewentualnie wyplacac wygrana skoro to mecz fikcyjny? laugh

breugel #795710 18/12/2006 10:36
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
Popatrz sobie na inne nazwy klubów - zauważysz, że większość nazw miast jest po włosku. Widocznie w tym języku Monaco=Monachium

wiliamm #795745 18/12/2006 11:25
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Właśnie zleciłem wyplate na mbnk... Na kiedy jej sięmoge spodziewać????? Trzeba jakieś skany wysłać??? Prosze o odpowiedz bo widze żę juz pare osób wyplacało.... z Góry thx !

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, forty, rymoholik, kamel, burbon, Lukasz111), 1,121 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1