|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
Kupie sporo srodkow na MB place Mbankiem.
Nie musze dodawac ze ja na forum mam tylko wymiany z wiekszoscia elity hehe.pisac tylko i wylacznie na pw
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114 |
Kupie sporo srodkow na MB place Mbankiem.
Nie musze dodawac ze ja na forum mam tylko wymiany z wiekszoscia elity hehe.pisac tylko i wylacznie na pw Witam, Prosze nie dokonywać z Nim żadnych wymian, rozmawiałem z Mąkim i dokonano włamania na jego konto i to nie On napisał tego posta tylko jakiś oszust!!! Prosze się nie dać wykorzystać!!! Mąki ma włamanie na konto i zawiesza wszystkie wymiany do chwili znalezienia oszusta i wyjaśnienia sprawy!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
potrzebuje pilnie pozyczyc 3.79zl na MB oddaje w poniedzialek z procentem  moje gg: 5225009 licze na czyjas pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288 |
Wmiana ze skottie na 200zl przebiegla uczciwie i sprawnie. Polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Wmiana ze skottie na 200zl przebiegla uczciwie i sprawnie. Polecam  Potwierdzam, wszystko poszło sprawnie. Tym samym pozbyłem się środków, które chciałem wymienić. skottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Kupie sporo srodkow na MB place Mbankiem.
Nie musze dodawac ze ja na forum mam tylko wymiany z wiekszoscia elity hehe.pisac tylko i wylacznie na pw Witam, Prosze nie dokonywać z Nim żadnych wymian, rozmawiałem z Mąkim i dokonano włamania na jego konto i to nie On napisał tego posta tylko jakiś oszust!!! Prosze się nie dać wykorzystać!!! Mąki ma włamanie na konto i zawiesza wszystkie wymiany do chwili znalezienia oszusta i wyjaśnienia sprawy!!! Użytkownik o którym piszesz (MAKI) chciał się ze mną wymienić (wysłał priva na forum), ale koniecznie chciał, żebym to ja przelał kasę jako pierwszy... Teraz mogę się domyślać dlaczego się przy tym upierał. Jeśli to prawda z włamaniem na konto to trzeba uważać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Oszukano mnie na 260 zl i nikt nie chce pomoc? Prosze o priv kogos z Gdanska ! Pomocy !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
mam prosbe jezeli ktos robil wymiane z takim uzytkownikiem, prosze o kontakt: JAROSŁAW JANCZEWSKI, 26114020040000330232438326 dziekuje,
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oszukano mnie na 260 zl i nikt nie chce pomoc? Prosze o priv kogos z Gdanska ! Pomocy ! W TO I OWO mozesz oglosic ze szukasz ekipy z Gdanska, tam wiecej ludzi zaglada, moze ktos sie trafi pomocny,he
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
sprzedam 705 zl na mb, przyjme mbank! wplacam pierwszy!!! wiele wymian za soba! bede jakos kolo 11 po balecie. gg.3789679 i gg. 8300640 oraz priv zadnych prowizji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Myśle,że mam ciekawą i fajną oferte. CZY JEST KTOŚ Z KRAKOWA?Mi też zależy na czasie i szybkośći,a przyadłoby mi sie ze 100zł na MB lub Nettellerku.Żeby było sprawnie i szybko pieniążki dam poprostu z ręki do ręki,dlatego pytam tylko o ludzi z Krakowa.Czy byłby ktoś chętny? Miałem jakieś tam wymiany tu dawno,ale nic wielkiego.Tak czy tak moja propozycja wydaje sie być ok i dla mnie i dla drugiej osoby. O oszustów się nie martwie,KO ;)Z rączki do rączki w razie czego hehe;) A jakby ktoś wcześniej chciał dodatkowej wiarygodności,to jeden z moderatorów tutaj może potwierdzić bo mnie zna itp,ponieważ wpłaty na MB/Neteller oczekiwałbym najpierw.
Zapraszam
gg 2226774 Przy okazji bysmy sie poznali i ewentualne wymiany w przyszłości już w typowo przyjacielskiej atmosferze ciągle aktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
Kupie 30 zł na mb. Płace mbank. gg 3247360 (niewidoczny) Sprawa dosc pilna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
Kupie 30 zł na mb. Płace mbank. gg 3247360 (niewidoczny) Sprawa dosc pilna. Edit: Potrzebuje 60 zł PILNE
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
sprzedam 705 zl na mb, przyjme mbank! wplacam pierwszy!!! wiele wymian za soba! bede jakos kolo 11 po balecie. gg.3789679 i gg. 8300640 oraz priv zadnych prowizji teraz jestem juz na kompie! Wymienie kwoty powyzej 200 zl! czekam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
przyborro odezwij sie do mnie na gg 3247360 Bo ja pisze to nie odpowiadasz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
sprzedam 30zl na mb, oczekuje inteligo gg: 5225009
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
kupie jakies 40 - 80zł na MB
pilnie
gg: 1715951
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
Kupie 30 zł na mb. Płace mbank. gg 3247360 (niewidoczny) Sprawa dosc pilna. Edit: Potrzebuje 60 zł PILNE Nadal aktualne. Bede po 18 stej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 163
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 163 |
PILNIE kupie 50 pln na MB
Place Mbank
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
I kupie 100 na MB. Kontak na PW Widze ze wszyscy chca kupowac a nikt nie sprzedaje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|