Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
Kupie sporo srodkow na MB place Mbankiem.

Nie musze dodawac ze ja na forum mam tylko wymiany z wiekszoscia elity hehe.pisac tylko i wylacznie na pw

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
Originally Posted by maki
Kupie sporo srodkow na MB place Mbankiem.

Nie musze dodawac ze ja na forum mam tylko wymiany z wiekszoscia elity hehe.pisac tylko i wylacznie na pw

Witam,
Prosze nie dokonywać z Nim żadnych wymian, rozmawiałem z Mąkim i dokonano włamania na jego konto i to nie On napisał tego posta tylko jakiś oszust!!! Prosze się nie dać wykorzystać!!! Mąki ma włamanie na konto i zawiesza wszystkie wymiany do chwili znalezienia oszusta i wyjaśnienia sprawy!!!

Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
potrzebuje pilnie pozyczyc 3.79zl na MB
oddaje w poniedzialek z procentem tongue

moje gg: 5225009

licze na czyjas pomoc.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
Wmiana ze skottie na 200zl przebiegla uczciwie i sprawnie. Polecam smile

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Originally Posted by jaix
Wmiana ze skottie na 200zl przebiegla uczciwie i sprawnie. Polecam smile
Potwierdzam, wszystko poszło sprawnie.

Tym samym pozbyłem się środków, które chciałem wymienić.
skottie

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Originally Posted by Mirtek
Originally Posted by maki
Kupie sporo srodkow na MB place Mbankiem.

Nie musze dodawac ze ja na forum mam tylko wymiany z wiekszoscia elity hehe.pisac tylko i wylacznie na pw

Witam,
Prosze nie dokonywać z Nim żadnych wymian, rozmawiałem z Mąkim i dokonano włamania na jego konto i to nie On napisał tego posta tylko jakiś oszust!!! Prosze się nie dać wykorzystać!!! Mąki ma włamanie na konto i zawiesza wszystkie wymiany do chwili znalezienia oszusta i wyjaśnienia sprawy!!!
Użytkownik o którym piszesz (MAKI) chciał się ze mną wymienić (wysłał priva na forum), ale koniecznie chciał, żebym to ja przelał kasę jako pierwszy... Teraz mogę się domyślać dlaczego się przy tym upierał. Jeśli to prawda z włamaniem na konto to trzeba uważać.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Oszukano mnie na 260 zl i nikt nie chce pomoc? Prosze o priv kogos z Gdanska ! Pomocy !

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
mam prosbe jezeli ktos robil wymiane z takim uzytkownikiem, prosze o kontakt: JAROSŁAW JANCZEWSKI, 26114020040000330232438326
dziekuje,

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by pawel532418
Oszukano mnie na 260 zl i nikt nie chce pomoc? Prosze o priv kogos z Gdanska ! Pomocy !

W TO I OWO mozesz oglosic ze szukasz ekipy z Gdanska, tam wiecej ludzi zaglada, moze ktos sie trafi pomocny,he

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
sprzedam 705 zl na mb, przyjme mbank! wplacam pierwszy!!! wiele wymian za soba! bede jakos kolo 11 po balecie. gg.3789679 i gg. 8300640 oraz priv
zadnych prowizji

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Originally Posted by Kacpro
Myśle,że mam ciekawą i fajną oferte.
CZY JEST KTOŚ Z KRAKOWA?Mi też zależy na czasie i szybkośći,a przyadłoby mi sie ze 100zł na MB lub Nettellerku.Żeby było sprawnie i szybko pieniążki dam poprostu z ręki do ręki,dlatego pytam tylko o ludzi z Krakowa.Czy byłby ktoś chętny? Miałem jakieś tam wymiany tu dawno,ale nic wielkiego.Tak czy tak moja propozycja wydaje sie być ok i dla mnie i dla drugiej osoby.
O oszustów się nie martwie,KO ;)Z rączki do rączki w razie czego hehe;)
A jakby ktoś wcześniej chciał dodatkowej wiarygodności,to jeden z moderatorów tutaj może potwierdzić bo mnie zna itp,ponieważ wpłaty na MB/Neteller oczekiwałbym najpierw.

Zapraszam

gg 2226774
Przy okazji bysmy sie poznali i ewentualne wymiany w przyszłości już w typowo przyjacielskiej atmosferze

ciągle aktualne

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
Kupie 30 zł na mb.
Płace mbank.
gg 3247360 (niewidoczny)
Sprawa dosc pilna.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
Originally Posted by nero
Kupie 30 zł na mb.
Płace mbank.
gg 3247360 (niewidoczny)
Sprawa dosc pilna.

Edit: Potrzebuje 60 zł
PILNE

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Originally Posted by przyborro
sprzedam 705 zl na mb, przyjme mbank! wplacam pierwszy!!! wiele wymian za soba! bede jakos kolo 11 po balecie. gg.3789679 i gg. 8300640 oraz priv
zadnych prowizji

teraz jestem juz na kompie! Wymienie kwoty powyzej 200 zl! czekam

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
przyborro odezwij sie do mnie na gg 3247360
Bo ja pisze to nie odpowiadasz.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
sprzedam 30zl na mb, oczekuje inteligo gg: 5225009

Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
kupie jakies 40 - 80zł na MB

pilnie

gg: 1715951

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
Originally Posted by nero
Originally Posted by nero
Kupie 30 zł na mb.
Płace mbank.
gg 3247360 (niewidoczny)
Sprawa dosc pilna.

Edit: Potrzebuje 60 zł
PILNE

Nadal aktualne.
Bede po 18 stej.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 163
P
member
member
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 163
PILNIE kupie 50 pln na MB

Place Mbank

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
I kupie 100 na MB. Kontak na PW

Widze ze wszyscy chca kupowac a nikt nie sprzedaje smile

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rymoholik, $-man, Sensei, rafal08, alfa, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1