Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14
micha$ #786702 15/12/2006 08:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Ja mam tlena 5.50 + pare pluginow i nie zamienie na nic laugh

Bonus: Unibet
micha$ #787052 15/12/2006 13:13
Dołączył: Aug 2003
Posty: 256
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 256
czesc. sluchajcie mam problem z gg 6.0 nie mam polskich znakow na LIŚCIE mojego GG!!! co robic?! zainstalowalem inne wersje- te nowsze i tez jest to samo! w opcjach mam jezyk polski programisty:)! czy ktos moze pomoc??!
pozdro

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
pewnie dlatego, że wcale nie jesteś programistą i probujesz nas oszukać smile

ja mam inny problem, chciałem mamie uzależnionej na grande od gg zarejestrowac wlasny numerek gg, bo mi blokuje moj, no i pod programem w trakcie rejestracji pojawia sie lapidarny i kompletnie bezużyteczny komunikat w rodzaju "problem z połączeniem" i oczywiscie rejestracja zostaje przerwana
dla odmiany na http://web.gadu-gadu.pl/

" Blad rejestracji.
Podane haslo bylo zbyt proste lub kod nie byl poprawnie przepisany.
"
probowalem z szesc razy
haslo z pewnoscia zawsze bylo dluzsze niz 5 znakow
dla pewnosci dodawałem liczby
kod także staralem sie wprowadzac poprawnie


Moglby ktos sprawdzic bo nie wiem czy mi osiedlowe druty swirują czy gg ma powazny problem

twist #794749 17/12/2006 18:55
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
czasem w gg wystepuja bledy w rejestracji - mianowicie nie mozna dokonac rejestracji

rejestracja to chyba proces losowy albo Ci sie uda albo nie uda

nOcnY #794764 17/12/2006 18:58
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
miodzio, prawdpopodobniestwo powodzenia zblizone do trafienia szostki w totka czy ciut większe?

twist #795401 17/12/2006 22:28
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
twist udało ci się?

micha$ #795589 18/12/2006 02:48
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
opisik odemnie : panna 22 lata

Jesteś jednym z wielu, lecz życie bez Ciebie nie miałoby Celu :* :* :*

i tu hit laugh panna 20 lat

"Żyj z całych sił, i uśmiechaj się do ludzi.." /nie potrafię.. ;( /;*


Tombal #795747 18/12/2006 11:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Twist mi udalo sie zarejestrowac nowy nr: 7318235 haslo: qwerty
E-maila chyba w ustawieniach bedziesz mogl zmienic, ja wpisalem cos w stylu '[email protected]'

Tombal #795805 18/12/2006 12:45
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Originally Posted by Tombal
opisik odemnie : panna 22 lata

Jesteś jednym z wielu, lecz życie bez Ciebie nie miałoby Celu :* :* :*

i tu hit laugh panna 20 lat

"Żyj z całych sił, i uśmiechaj się do ludzi.." /nie potrafię.. ;( /;*

eee no az taki hit to nie jest grin byly lepsze, ja mam teraz tylko cos takiego:

Chuj kurwa pierdolona mać,w morde jebany bambusie o! tongue - laska jak cos laugh

Telefon zepsuty frown brak kontaktu [?!] ** KCBMTMT ;*

P Diddy&Christina"Tell me"uuu laugh du dasz:P muaH misQ:***

PLANY NA SYLWKA!? || Strachy na lachy - "Moralne salto"!!
Sajuśka!:**

Flames to dust Lovers to friends /a sylwestry zawsze beda zzzłłłłłeee.

Człowiek broni błędów ... które kocha ... frown Damy rade Myszko:*

dzisiaj strasznie lekko w porownaniu z tym co zawsze laugh


Adammm #795856 18/12/2006 13:55
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Łodź;/ ||Słonko :*:*:*:*:*:***
Taki przyklad radosnej tworczosci ...

U mnie to jeszcze spoko ale u mojego 17-letniego brata na liscie to co opis to glupszy od poprzedniego. Po prostu nie wiem czy sie smiac czy plakac....
Ja sobie nieraz ustawie ale najczesciej to cytat z jakiejs piosenki. I tyle ...

rivex #795913 18/12/2006 15:10
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by rivex
Łodź;/ ||Słonko :*:*:*:*:*:***
Taki przyklad radosnej tworczosci ...

U mnie to jeszcze spoko ale u mojego 17-letniego brata na liscie to co opis to glupszy od poprzedniego. Po prostu nie wiem czy sie smiac czy plakac....
Ja sobie nieraz ustawie ale najczesciej to cytat z jakiejs piosenki. I tyle ...
Ja najczęściej wstawiam jakieś śmieszne lub/i ciekawe sentencje, zdania, które zaczerpnę podczas wizyty na forach, stronkach. Tak, żeby ludzie mogli się uśmiechnąć jak opis czytają smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
a ja mam przeważnie teksty piosenek smile

Klakier #796362 18/12/2006 19:48
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
...ani smutku ani lez, moje zycie jest THE BEST ! ! ! :-)) - panna 22 lata poznala jakiegos wlocha 50letniego

YOU YOU YOU.........:)

nigdy wiecej....nigdy:)

Podejdz.. przytul... powiedz ze mnie potrzebujesz..KC ;*


ogolnei towarzystwo zadowolone przy poniedzialku


Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
U mnie na liście żadnych pokemonów smile ale mogę zawsze liczyć na jednego gościa. Zawsze napisze jakieś ciekawe sentencje, zdanie:) np.
" Niemiecka turystyka opiera się na obozowaniu"
" Polakom gratulujemy prezydenta... Czy mogę liczyć na azyl w Zimbabwe? "

Jankesi #797328 19/12/2006 14:12
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
a ta "koleżanka" nigdy nie zawodzi laugh

ZchlastajMąPupencę;P PokazCioPotrafisz;)DzisPowtorka-->LalaSieZabawi;)

marzano #797354 19/12/2006 14:42
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
z mojej listy:

hasuo reklamowe samoobrony: przyjdz do nas, weźmiemy cię na czuonka:)

w końcu się udało..:D po roku poszukiwań....kupiłam butki:D

lipa z miodem !

a ja jestem malym potworkiem i czasem jestem niegrzeczny :*

ratunkuuuuuuuu:d jak tak można;/ojj Emuś ma <lol2>:p;d

wszyscy majorowie padną mi do stóp! dup!/czuj czuj czuwaj!:)

wkurzony


Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Jest taka gra pt.miłość-kto pierwszy powie kocham Cie>przegrywa


jakis zyciowy ten opis smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
zaciągam się tobą, choć nie palę wcale. /uwielbiam środy/

To kobieta?
Nie, feministka ;-))
+śpie ;] potem szkoła o! ;PP

Z pod prysznica coś tam pluska to Kaczyński myje Tuska /zajety :D:D:D

jebac totomixa co za spierdolona firma skurwysyny zamrozili mi kase...

Powiedz zostań a zostanę, powiedz odejdź a odejdę
Ale już nie wrócę

przykładowo pierwsze osoby na liście wink

Poetik #798296 19/12/2006 20:32
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
los piratos
TwoRzEnIe

niedługo będziemy
jedną
WIELKĄ
rOdZinĄ.. laugh

[wkur**aja mnie taki opisy, ze pół listy na gg zajmuja]

GdySięJutroObudzęToPierwszeCoZrobięTOoTobiePomyślę!! ŻeWkoncuRAzem:)))

mamy siebie, mamy tak wiele, mamy to szczescie ze mamy siebie laugh :*<O3

wkurzony na maksa ja już nie zawitam na gg

a jutro Czarna<sex>==> stadion==>szkoła==>Czarna<sex>==>dom;pp

nie ruszam sie dzis sprzed kompa, on też potrzebuje uwagi i uczucia tongue <-- ten koles jest dobry, zawsze cos fajnego napisze smile

Wieczorna Zamuła... Dobry Bit


gnacik #798314 19/12/2006 20:35
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by gnacik
a jutro Czarna<sex>==> stadion==>szkoła==>Czarna<sex>==>dom;pp

dla mnie as laugh

nie ma jak proba dowartosciowania sie poprzez chec wywolania zazdrosci u znajomych laugh

Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1