Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#798620 19/12/2006 22:40
Dołączył: Dec 2006
Posty: 28
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 28
Witam Wszystkich Forumowiczów smile

Napiszcie co planujecie kupić w najbliższym czasie
co kupujecie na codzień...
Ten post to nie żart planuje otworzyć firmę tylko nie wiem jaką smile
pomożeci?

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Alkohol - najszczęściej grin

Oczywiście poza produktami spożywczymi.

Szewa #798647 19/12/2006 23:12
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
w najblizszym czasie planuje kupic chleb, masło, oraz musztarde francuska kamis, miesa nie kupuje bo w lodowce mam wysatrczająco dużo aby sobie zjeśc bardzo dobre śniadanie, obiad, 2gi obiad, kolację i 2ga kolację smile

Szewa #798649 19/12/2006 23:13
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
jutro bulki kupuje
w czwartek pewnie sporo piwa na wieczor
na sobote tez pewnie alkohol
w swieta nic nie kupuje bo siedze w domu i mnie zywia
po swietach pewnie znow alkohol
na Sylwetra ... alkohol smile i cos do przegryzienia
Na rok 2007 nie mam jeszcze planow. Ale pewnie bede szukal jakiego rowerka ...

rivex #798657 19/12/2006 23:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
a ja kupiłem dziś wędkę podlodową + kołowrotek , do tego kilka dębowych mocnych , jakaś nowa czapka na zimę też się przyda , prasa na temat konsol , po spożywcze rzeczy śmiga Mama , a na dniach sporo alkoholu i jakieś sążne smile pakiety (czyt. punkty vel gramy :D)

Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
jajo strusie

Wahi #798690 20/12/2006 00:12
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Jutro trójpak:
Przeglad Sportowy
Tygodnik Kibica
Tylko Piłkę

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
I jeszcze bilet jednodniowy na autobus crazy

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
a własnie, ja na dniach chce sprzedac iPoda, i bede kupował PSP + jakaś karte pamieci, 2gb pewnie smile ..to z takich przyszłościowych ..a za jakieś 2 miesiace laptopa i nowe łóżko do pokoju smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
1)Kolejny dlugopis za 30 gr.
2)Jak wyżej musztardę(najtańszą, bo zjadam łyzką).
3)Piwo, wódka to pewniak.
4)Åšledz matias, kaszanka, cebula, pieczarki.
5)Kefir szczypiorkowy
6)Czipsy, fistaszki, pestki prażone paprykowe...

W ogóle to sprecyzuj co chcesz sprzedawać, chyba że to ma być hipermarket smile. Tutaj ludzie potrafią doradzić każdemu i wszystko wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by Misza_SB
1)Kolejny dlugopis za 30 gr.
2)Jak wyżej musztardę(najtańszą, bo zjadam łyzką).
3)Piwo, wódka to pewniak.
4)Åšledz matias, kaszanka, cebula, pieczarki.
5)Kefir szczypiorkowy
6)Czipsy, fistaszki, pestki prażone paprykowe...

W ogóle to sprecyzuj co chcesz sprzedawać, chyba że to ma być hipermarket smile. Tutaj ludzie potrafią doradzić każdemu i wszystko wink

po tym co kupuje, odrazu widać, że student smile ...tak OT, kiedyś przezyłem 3 dni za 10 pln laugh

gnacik #798701 20/12/2006 00:31
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Originally Posted by gnacik
w najblizszym czasie planuje kupic chleb, masło, oraz musztarde francuska kamis, miesa nie kupuje bo w lodowce mam wysatrczająco dużo aby sobie zjeśc bardzo dobre śniadanie, obiad, 2gi obiad, kolację i 2ga kolację smile

dobry badacz rynku od razu zwrocilby uwage na dodatkowe,
'ukryte' rzeczy takie jak: woda mineralna, żel pod prysznic, recznik, spodenki, koszulka treningowa - wszystko to potrzebne na siłkę... no nie, gnacik? tongue


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1