|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
mam pytanko do grających w betgun. wypłata lepiej się opłaca na m.b czy na konto w banku , chodzi o mniejsze koszty prowizji. dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 77 |
mam pytanko do grających w betgun. wypłata lepiej się opłaca na m.b czy na konto w banku , chodzi o mniejsze koszty prowizji. dzięki Ja wypłacam tylko na konto bakowe w PKO BP - wtedy Bet Gun pobiera prowizje od wypłaty: 2,00 PLN nie zależnie od kwoty jak wypłacam . Jezeli chodzi o MB nie wiem, nie mam konta w MB , przejrzyj wczesniejsze posty na pewno cos znajdziesz ... a najlepiej spytaj na Live-Chat na stronie Betguna , na pewno bedzie szybciej i pewniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Pytanie co do tych wszystkich promo, a konkretnie do promo z MB - jest zapis ze musze trzymac pieniadze przez 10 dni, to oki - naomiast czy moge wyplacic pieniadze wygrane tzn nadwyzke ponad (depozyt + bonus)? czy ktos wie jak bardoz sie upieraja przy tym warunku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
maverick kase jaka kolwek dopiero mozesz wyplasic po 10 dniach od zakonczenia promocji czyli jej obruceniu.Mialem tak przy promocji na sporty amerykanskie.Oprocilem kwote w 2 tyg odczekalem 10 dni i $$$$ bez problemu w 10h wyplacili mi na konto w mBanku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
oki, thx za odpowiedz, choc mialem nadzieje ze jednak nie robia z tego problemu, zamierzalem wyplacic tuz po swietach, tak byc miec juz pieniadze na sylwestra na koncie (inteligo, wiec licze 2 dni na przelew), a tak to dopiero w piatek moge wyplacic, wiec nie da rady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Chciałbym wpłacić jakieś grosze i skorzystać z promocji "Dosiego roku z MB", ale mam pytanie. Mianowicie co chodzi z tą werfikacją konta moneybookers przy wypłacie?.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
A tak przy okazji wszedłem na livechata i naprawde bardzo miła i super obsługa. Wszytkiego dowiedziałem się co chciałem wiedzieć  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987 |
Witam może mi ktoś powiedzieć jak w betgunie rozlicza mecz Torronto-Portland ja dalem na Torronto w regulaminowym czasie byl remis a po 1 dogrywce wygralo Torronto może mi ktoś powiedziec jak bedzie z rozliczeniem? Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987 |
Dobra juz wiem rozliczyli jako zwyciestwo Torronto i super bo ladna kaska wpadla. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
witam,
czy jeżeli wpłacam przez MB to mogę wypłacić na konto bankowe?
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 136
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 136 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186 |
Korver - tak, mozesz a kasa jesli masz w jakims popularnym banku to pewnie bedzie szybko na koncie u mnie zlecona rano (przed 6) byla tego samego dnia na pko inteligo:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 163
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 163 |
Jak dlamnie jest to bardzo dobry buk.
Bardzo dobry kontakt poprzez czat, szybkie wyplaty , tylko te limity...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156 |
Ile idzie wypłata na moneybookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Ile idzie wypłata na moneybookers? 24h, nie raz szybciej 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Ile idzie wypłata na moneybookers? 24h, nie raz szybciej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156 |
wypłacił ktoś na moneybookers po świętach bo czekam ponad 24 h i kaski nie ma na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987 |
Tak ja dzisiaj ok 7 rano wyplacalem na MB i kaska juz przed 9 byla na moim koncie w MB. Naprawde wedlug mnie dobry buk i polecam. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161 |
chciałbym tam założyć konto, czy nadal maja takie niskie imity jak wyczytałem na początku??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
Ludzie chciałbym założyć tam konto i mam takie pytanko: 1. Czy przy wypłacie trzeba wysyłaś im jakieś skan: dowodu osobistego, prawa jazdy itd.?? 2. Jaka jest najmniejsza wypłata i czy obecnie są jakieś promocje dla nowo zarejestrowanych?? Pozdrawiam i dziękuje... Prosze o jak najszybszą odpowiedź... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|