|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
No dzieki  Jak uda mi sie cos z tego wygrac to juz odpuszcze te 5,50 a kiedy ticket znajdzie sie na koncie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
milo mam pytanko mam konto w betson od ponad pol roku a ticketa neidostałem:) Moze mi narodowosc na uzbekistan zmienili czy co??:) moglbys to sprawdzic:) dzis neizagrałem w turnieju abuuu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Ej tak wogole teraz pomyslalem, co to za roznica czy dopisza mi zwrot czy ticket? tak czy siak chyba muszą wpisać te niszczesne ł? Ale ticketem nie pogardze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467 |
Koszałek: to kwestie organizacyjne, ktoś inny dopisuje kase a ktoś inny tickety. Do gościa od ticketów mam lepszy dostęp  Ticket już dopisany. Wykorzystaj go na świąteczne promocyjne turnieje z buy-in'em 5+0,5, gdzie dodajemy 333$ w ticketach. Płatne miejsca zaczynają się już od 50 Kasę też dostaniesz  Azzaro: Pewnie rejestrowałeś się przez stronę inną niż www.betson.com/pl [ betson.com], dlatego jesteś "niepolakiem" dla systemu. Podaj mi login na prv i postaramy sie Ciebie "spolszczyć"  Milo ------------------------ Betsson Polska Świąteczne Promocje Tylko dla Polaków: Poniedziałek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!!Wtorek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Kurde, dzieki za ticketa... ale niestety, tez Wasz soft jest troche zwariowany, przegrywałem rozdania, które miałem w 90% wygrane  Dzieki jeszcze raz, Milo - dopiszcie jeszcze jeden ticket 5+0.50 i juz tej kasy nie dawajcie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
Milo, mam takie pytanko. Bo w tym free rollku dla Polakow dotaśtałem się do 3-ciego miejsca, i czy dałoby rade tak jak ostatnio rozbić tego ticketa 20$ na 2x 10$ ? Jeśli by się tak dało to gitarka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
hehe 6 miejsce:P:P gratulacje wszystkim:):) pzdr... i czekam na ticket
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312 |
Kiedy zostaną dopisane tickety do kont osób, które wygrały wczorajszy freeroll?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Jedna osoba wygrała wczorajszy freeroll 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Gratuluję wszystkim zdobycia ticketów. Mi wystaczy ten 10+1  za 19. miejsce. Grałem z przeglądarki u dziewczyny i miałem jej oddech na plecach żebym już kończył  Miło by było jakby ticket zostały dopisane do jutra, bo zagrałbym sobie w 1. dzień świąt. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
Milo, mam takie pytanko. Bo w tym free rollku dla Polakow dotaśtałem się do 3-ciego miejsca, i czy dałoby rade tak jak ostatnio rozbić tego ticketa 20$ na 2x 10$ ? Jeśli by się tak dało to gitarka  przyłączam sie do prośby rakiety  jak by dało rady było by fajnie  piorun698 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
|
|
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639 |
Milo, mam takie pytanko. Bo w tym free rollku dla Polakow dotaśtałem się do 3-ciego miejsca, i czy dałoby rade tak jak ostatnio rozbić tego ticketa 20$ na 2x 10$ ? Jeśli by się tak dało to gitarka  A taki plan mielismy  ale nie zawsze mozna wygrywac wiec ciesze sie z 5 miejsca, chociaz musicie przyznac ze odpadlem w "fajnych" okolicznosciach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
no z tego co pamietam to rywal wyhaczył straight flusha  i co ciekawe, ten sam gość kilka rozdań wcześniej (albo kilka rozdań później, dokladnie nie pamietam) znów miał straight flusha  niektórzy to mają szczęście  ps.plan zrealizujemy w lidze 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
Milo, mam takie pytanko. Bo w tym free rollku dla Polakow dotaśtałem się do 3-ciego miejsca, i czy dałoby rade tak jak ostatnio rozbić tego ticketa 20$ na 2x 10$ ? Jeśli by się tak dało to gitarka  przyłączam sie do prośby rakiety  jak by dało rady było by fajnie  piorun698  edit Piorun698 login z betssona, a nick na pokerze januszw333 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
 Udało mi sie pod choinke wyporacowac dla siebie ticket do turnieju w Betsson  "$10,000 VIP Monthly" Miejmy tylko nadzieje ze mi sie w tym turnieju powiedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312 |
Ciekawo czy dziś przypiszą tickety... bo bardzo się chce zagrać w tym turnieju dla polaków :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803 |
ma ktoś 40pln na MB pożyczyć? chce w tym turnieju zagrać dla polaków . oddaje jutro 50 plnów czekam na przelew z buka. dzięki pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Wyglada na to ze bedzie wypas turniej.Jak narazei zarejstrowanych 12 osób  . Wyglada na to ze wpisowe w wysokosi 5 dolcow odstraszyło ludzi i jak dobrze pójdzie to nie zarejstruje sie wiecej niz 50 graczy a w koncu betsson dorzuca do puli 1000zeta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467 |
Witam, tickety za sobotni freeroll już dopisane (mimo Świąt :)). Nietstey jest Was za dużo, żeby robić zamieszanie z rozbijaniem ticktów na kilka mniejszych. W przpadku ligi to się udało, bo byłuy tylko trzy ale nie mogę obiecać, że będzie się udawało zawsze  . Turnieje Świateczne naprawdę będą dobrą okazją na niezłą kasę. To taki Śwąteczny prezent - od nas dla WAS Pozdrawiam ------------------------ Betsson Polska Świąteczne Promocje Tylko dla Polaków: Poniedziałek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!!Wtorek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|