|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Wyniki totalnie mnie zaskoczyly...  Niektore az nadto... Swoja droga dziekuje ze az 37 osob glosowalo na mnie w kategorii odkrycie roku. Liczylem na gowa 4 glosy a tu niespodzianka. Jednak ktos docenia moj wklad! :PIWO: pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Szybciej niz Ty  Experto to klasa sama dla siebie, mimo, ze wiekszosc za nim nie przepada, z wiadomego powodu  Coz nie mozna lubic wszytkich, wasnei zawsze sie zdarzaja. Ja tez dziekuje za glosy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Jakby chciał jakiś ze zwycięsców zagrać jakiś pojedynek w typowaniu to jestem chętny. Chcę się sprawdzić że tak powiem... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
dzieki chlopaki za glosy oddane Szczerze to nie liczylem na 31% poparcia Niestety malo co sie udzielalem w tym dziale z roznych powodow W nastepnym roku kto wie, moze sie to zmieni:) Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
LOL, to chyba zart, nie bylo mnie na forum 4 miesiace w tym roku, nie podalem ani jednego typu w tym roku na forum z us sports i niby pokonalem lupusa ktory mial swietne wyniki... Do tego oglonie wynikow nie mialem nadzwyczajnych.
Nic nie chce mowic, ale zenada wg mnie, bo o ile rok temu moglem wygrac jakiegos oscara to teraz uwazam ze nie zasluzylem na ani jednego, ktos chyba robi sobie jaja i mam kilka podejrzen, za rok trzeba pomyslec nie o sondzie, a o wysylaniu glosow do kilku modow ktorzy sami to podlicza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
To tylko zabawa  Ale niektóre wyniki to naprawdę śmiech na sali ;D
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Wiadomo Goget, że to zabawa, ale jak wytłumaczysz wygraną Rivaldinho jako typera roku czy najlepszego typera od piłki nożnej. Naprawdę na Stadionie Piłkarskim jestem często a żadnego typu Rivy sobie nie przypominam. Szkoda, że część osób została poszkodowana. Pozdrawiam Ignorator 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
Na wstępie skladam szczere gratulacje wszystkim zwyciescom  Przychylam sie do zdania Gogeta ze to tylko zabawa.... i troche chce mi sie smiac bo widze ze niektorzy nie moga sie pogodzic z przegraną Ingnorator ja Tobie moge wytlumaczyc wygraną Rivy jesli bardzo chcesz  ....chlopak przez kilka lat wyrobil sobie silną pozycje...wnosi bardzo duzo na forum a to ze w tym roku nie udzielal sie tak jabys Ty chcial na stadione pilkarskim widac nie wplynelo na opinie ktora sobie wyrobil u wielu uzytkownikow mecz.pl ktorzy oddali na niego swoj glos( moze korzystali z typow ktore Riva podawal w temacie pp lub podawal im na gg - to nie ma zneczenia  Kazdy ma swoje zdanie i przeciez to normalne ze niektore wygrane moga byc niespodziankami dla poszczegolnych osób ktore akurat mialy innych faworytow.W koncu to ludzie wybierają co jest bardzo sprawiedliwe... przeciez przypadkowe osoby nie mogly by uzbierac tylu głosow. Ja od siebie jeszcze tylko podziekuje wszystkim ktorzy na mnie glosowali  ...mysle ze jak na rok mojej obecnosci na tym forum to 3 nominacje z czego jedno pierwsze miejsce , jedno drugie i jedno trzecie to wielki sukces... wychodzi na to ze sa jednak osoby ktore cenia sobie moje typy i jest ich wiecej niz myslalem  Jeszcze raz dziekuje za te glosy. Co do niespodzianek to tez mam jedno rozstrzygniecie ktore mnie bardzo zaskoczylo ( chyba kazdy jakies ma ) Jest to zwyciesca kortu tenisowego Emrod bo bylem przekonany ze przegram z kims z dwojki Fro_LEch - Goget .... ze wskazaniem na tego drugiego. No ale Emrod'owi takze szczerze gratuluje To tyle ode mnie...zycze wesolych swiat i szczesliwego nowego roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Mi się już nawet na ten temat nie chce dyskutować. Poprostu za rok prosze mnie nie nominować. Pozdrawiam Ignorator 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
moim zdaniem nagrody powinny być przyznawane przez jury i każda nagroda powinna mieć uzasadnienie (linki do postów ze świetnymi typami czy linki do rezultatów konkursów i rankingów)... jasne i przejrzyste reguły gry... moim też zdaniem nagrodę typera roku powinien otrzymać ktoś z Elite Private Picks...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Ja nie jestem zaskoczony prawie żadną kategorią  . Gratuluje zwycięzcom  Ignorator nie puszczaj focha tylko zainwestuj w marketing  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Te wyniki to jakiś żart ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
hpc ani jednego typu pewnie nie podal w tym roku w dziale wyscigi konne, terrorist zbanowany na tym forum od dawna, ja w ogole sie nie udzielam w us sports, bez jaj, w dupe sobie wsadzic mozna takie sondy, wyszla fuszerka - z oscarow rezygnuje! wesolych swiat
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
"z oscarow rezygnuje! " ZENADA  skoro nie chciales wygrac trzeba bylo rezygnowac gdy dowiedziales sie o nominacjach  widac sa ludzie ktorzy sie z Toba licza a pisząc takie slowa ... no nie wiem... juz nei chce tego komentowac dosadniej hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Heh  Nikomu nie dogodzi się, niestety ... :/ Gratki dla wszystkich winnersów w kategoriach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
bo głosowanie należało zrobić dla każdego działu w osobnych tematach, które byłyby w ich przekleione. I tak np 99% osób na forum. które nigdy w życiu nie odwiedziło działu o wyścigach konnych by głosowanie w tym dziale olało, i tyle. Kto nie zagląda - czytając czy pisząc wyeliminowany byłby z głosowania i to w sposób naturalny.
Natomiast kategorie 'ogólne', typu złota malina, można byłoby zamieścic własnie w To i Owo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
hpc ani jednego typu pewnie nie podal w tym roku w dziale wyscigi konne, terrorist zbanowany na tym forum od dawna, ja w ogole sie nie udzielam w us sports, bez jaj, w dupe sobie wsadzic mozna takie sondy, wyszla fuszerka - z oscarow rezygnuje! wesolych swiat to juz nie pamietasz ile postow nabiles w quasi us sports ? bo ja pamietam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Heh to tylko zabawa - to było wiadomo Było wiadomo też, że będzie to w dużej części konkurs popularności aniżeli merytorycznej oceny - zresztą skoro nawet laureat się zdziwił, to chyba tak rzeczywiście jest. Ktoś wspomniał o jakimś "jury" - tylko ciekawe, kto miał by w nim zasiąść, a kto nie. A dlaczego ten, a nie tamten? Poza tym jury też mogło by wybrać kierując się sympatiami. Zabawa zabawą i jeśli się bawimy, to traktujmy wyniki z lekkim przymrużeniem oka, bo to jak z demokracją. Głos żula równy głosowi profesora. U nas głos kogoś, kto nie interesuje się wynikami podających typy równy głosowi kogoś, kto ma świetne rozeznanie w temacie. To by było na tyle... wesołych świąt 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|