Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
No dzieki smile
Jak uda mi sie cos z tego wygrac to juz odpuszcze te 5,50

a kiedy ticket znajdzie sie na koncie ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
milo mam pytanko mam konto w betson od ponad pol roku a ticketa neidostałem:) Moze mi narodowosc na uzbekistan zmienili czy co??:) moglbys to sprawdzic:) dzis neizagrałem w turnieju abuuu

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Ej tak wogole teraz pomyslalem, co to za roznica czy dopisza mi zwrot czy ticket? tak czy siak chyba muszą wpisać te niszczesne ł?

Ale ticketem nie pogardze smile

koszałek #808515 23/12/2006 21:25
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Koszałek:
to kwestie organizacyjne, ktoś inny dopisuje kase a ktoś inny tickety. Do gościa od ticketów mam lepszy dostęp smile
Ticket już dopisany. Wykorzystaj go na świąteczne promocyjne turnieje z buy-in'em 5+0,5, gdzie dodajemy 333$ w ticketach.
Płatne miejsca zaczynają się już od 50 smile
Kasę też dostaniesz smile
Azzaro:
Pewnie rejestrowałeś się przez stronę inną niż www.betson.com/pl [betson.com], dlatego jesteś "niepolakiem" dla systemu. Podaj mi login na prv i postaramy sie Ciebie "spolszczyć" smile

Milo
------------------------
Betsson Polska
Świąteczne Promocje Tylko dla Polaków:
Poniedziałek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!!
Wtorek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!!

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Kurde, dzieki za ticketa... ale niestety, tez Wasz soft jest troche zwariowany, przegrywałem rozdania, które miałem w 90% wygrane frown Dzieki jeszcze raz, Milo - dopiszcie jeszcze jeden ticket 5+0.50 i juz tej kasy nie dawajcie...

koszałek #808585 23/12/2006 22:15
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Milo, mam takie pytanko. Bo w tym free rollku dla Polakow dotaśtałem się do 3-ciego miejsca, i czy dałoby rade tak jak ostatnio rozbić tego ticketa 20$ na 2x 10$ ? Jeśli by się tak dało to gitarka piwo

rockeman #808602 23/12/2006 22:32
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
hehe 6 miejsce:P:P gratulacje wszystkim:):) pzdr... i czekam na ticket

wiechu #808888 24/12/2006 08:33
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312
Kiedy zostaną dopisane tickety do kont osób, które wygrały wczorajszy freeroll?

PawelD #808981 24/12/2006 10:59
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Jedna osoba wygrała wczorajszy freeroll smile wink

koszałek #809050 24/12/2006 11:47
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Gratuluję wszystkim zdobycia ticketów. Mi wystaczy ten 10+1 smile za 19. miejsce. Grałem z przeglądarki u dziewczyny i miałem jej oddech na plecach żebym już kończył tongue

Miło by było jakby ticket zostały dopisane do jutra, bo zagrałbym sobie w 1. dzień świąt.

Pozdrawiam.

rockeman #809169 24/12/2006 12:45
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Originally Posted by rockeman
Milo, mam takie pytanko. Bo w tym free rollku dla Polakow dotaśtałem się do 3-ciego miejsca, i czy dałoby rade tak jak ostatnio rozbić tego ticketa 20$ na 2x 10$ ? Jeśli by się tak dało to gitarka piwo

przyłączam sie do prośby rakietygrin
jak by dało rady było by fajniecool

piorun698 wink

rockeman #809214 24/12/2006 13:08
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
Originally Posted by rockeman
Milo, mam takie pytanko. Bo w tym free rollku dla Polakow dotaśtałem się do 3-ciego miejsca, i czy dałoby rade tak jak ostatnio rozbić tego ticketa 20$ na 2x 10$ ? Jeśli by się tak dało to gitarka piwo

A taki plan mielismy wink ale nie zawsze mozna wygrywac wiec ciesze sie z 5 miejsca, chociaz musicie przyznac ze odpadlem w "fajnych" okolicznosciach wink

piwo

PJ_8 #809257 24/12/2006 13:25
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
no z tego co pamietam to rywal wyhaczył straight flusha wink i co ciekawe, ten sam gość kilka rozdań wcześniej (albo kilka rozdań później, dokladnie nie pamietam) znów miał straight flusha shocked niektórzy to mają szczęście grin

ps.plan zrealizujemy w lidze grin piwo

Lipi #809479 24/12/2006 15:15
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Originally Posted by Lipiniorz
Originally Posted by rockeman
Milo, mam takie pytanko. Bo w tym free rollku dla Polakow dotaśtałem się do 3-ciego miejsca, i czy dałoby rade tak jak ostatnio rozbić tego ticketa 20$ na 2x 10$ ? Jeśli by się tak dało to gitarka piwo

przyłączam sie do prośby rakietygrin
jak by dało rady było by fajniecool

piorun698 wink

edit Piorun698 login z betssona, a nick na pokerze januszw333grin


Lipi #809512 24/12/2006 15:32
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
smile Udało mi sie pod choinke wyporacowac dla siebie ticket do turnieju w Betsson smile "$10,000 VIP Monthly"
Miejmy tylko nadzieje ze mi sie w tym turnieju powiedzie smile

Bebok #809877 25/12/2006 07:46
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312
Ciekawo czy dziś przypiszą tickety... bo bardzo się chce zagrać w tym turnieju dla polaków :-)

PawelD #810145 25/12/2006 16:39
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Milo - PW

PawelD #810160 25/12/2006 16:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
ma ktoś 40pln na MB pożyczyć? chce w tym turnieju zagrać dla polaków . oddaje jutro 50 plnów czekam na przelew z buka. dzięki pozdro

Tombal #810303 25/12/2006 19:08
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Wyglada na to ze bedzie wypas turniej.Jak narazei zarejstrowanych 12 osób smile. Wyglada na to ze wpisowe w wysokosi 5 dolcow odstraszyło ludzi i jak dobrze pójdzie to nie zarejstruje sie wiecej niz 50 graczy a w koncu betsson dorzuca do puli 1000zeta smile

Bebok #810311 25/12/2006 19:18
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Witam,
tickety za sobotni freeroll już dopisane (mimo Świąt :)).
Nietstey jest Was za dużo, żeby robić zamieszanie z rozbijaniem ticktów na kilka mniejszych. W przpadku ligi to się udało, bo byłuy tylko trzy ale nie mogę obiecać, że będzie się udawało zawsze smile.

Turnieje Świateczne naprawdę będą dobrą okazją na niezłą kasę. To taki Śwąteczny prezent - od nas dla WAS smile

Pozdrawiam

------------------------
Betsson Polska
Świąteczne Promocje Tylko dla Polaków:
Poniedziałek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!!
Wtorek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!!


Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, kamel, betowiec, Sensei, aker, forty), 739 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,644
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1