Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14
Bebok #810316 25/12/2006 19:25
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
hehe i miejsca platne juz od 50. Moze sie okazac, ze nie bedzie tylu chetnych laugh

Bonus: Unibet
alfa #810318 25/12/2006 19:28
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Milo PM

alfa #810322 25/12/2006 19:34
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Originally Posted by alfa
hehe i miejsca platne juz od 50. Moze sie okazac, ze nie bedzie tylu chetnych laugh




Gdzie masz podane ze miejsca płatne od 50??? Bo ja widzę że w zależności od ilości osób.. Poza tym musi być min.20.

rcsade #810329 25/12/2006 19:44
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Originally Posted by rcsade
Originally Posted by alfa
hehe i miejsca platne juz od 50. Moze sie okazac, ze nie bedzie tylu chetnych laugh




Gdzie masz podane ze miejsca płatne od 50??? Bo ja widzę że w zależności od ilości osób.. Poza tym musi być min.20.
Originally Posted by Betsson.com
... Wykorzystaj go na świąteczne promocyjne turnieje z buy-in'em 5+0,5, gdzie dodajemy 333$ w ticketach.
Płatne miejsca zaczynają się już od 50 smile

alfa #810348 25/12/2006 20:01
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312
No mnie też interesuje ile bedzie miejsc płatnych, bo jak narazie w sofcie pokazuje że tylko 4.

PawelD #810438 25/12/2006 20:56
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Kurde spóźniłem sie 30 minut :/ bedzi ciezko odrobic...

Bebok #810449 25/12/2006 21:12
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
I udało sie odbic nawet powyzej sredniej.. ale poleciałem...
AQ w rece A na flopie chipleder mocno podbija, udezam all in i okazuje sie ze on am AK.....

Bebok #810744 26/12/2006 10:33
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
Ja podobnie polecialem w turnieju Frenzy 5000$ wink. Ja AQ na rece na Flopie 2JA. Ja ostro bet przeciwnik all-in sprawdzam i u przeciwnika AJ frown i po turku heh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Originally Posted by Betsson.com
Witam,
tickety za sobotni freeroll już dopisane (mimo Świąt :)).
Nietstey jest Was za dużo, żeby robić zamieszanie z rozbijaniem ticktów na kilka mniejszych. W przpadku ligi to się udało, bo byłuy tylko trzy ale nie mogę obiecać, że będzie się udawało zawsze smile.

Turnieje Świateczne naprawdę będą dobrą okazją na niezłą kasę. To taki Śwąteczny prezent - od nas dla WAS smile

Pozdrawiam

------------------------
Betsson Polska
Świąteczne Promocje Tylko dla Polaków:
Poniedziałek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!!
Wtorek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!!


Milo wszystko pieknie, ladnie tylko ddlaczego w turnieju kase zgarniali tacy gracze jak np. magnus,? i jeszcze kilku innych graczy raczej nie z Polski
Ich chyba promocja nie obejmowala

Krupier #810794 26/12/2006 11:17
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
No i bilecik został zamieniony na świeżutkie 20$. Pięknie zaczął się 2 dzień świąt.

Pozdrawiam wszystkich smile

th0mas #810833 26/12/2006 11:42
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Krupier ma rację, sam przy stoliku miałem podczas gry gościa który obok Polaka to on nawet nigdy nie stał, nie mówiąc o jego obywatelstwie.. smile

rcsade #811031 26/12/2006 12:58
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
No i co, trudno. Zaplacił zagrał. My tez sie wpychamy na wszelkie godne uwagi turnieje innych nacji..

Bebok #811216 26/12/2006 13:53
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Bebok
No i co, trudno. Zaplacił zagrał. My tez sie wpychamy na wszelkie godne uwagi turnieje innych nacji..

Dokładnie, nie ma co krytykować, bo sami robimy tak samo.

Szewa #812145 26/12/2006 19:19
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Milo - PW

koszałek #812193 26/12/2006 19:41
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Witam,
Jak zwykle wszystko wina systemu...
Niektórzy z Was nie dostają ticket'u na Freeroll, bo system nie uznaje ich polskości więc, pewnie dla równowagi, kilku Szwedów czy Turków jest dla systemu Polakami...
Tak czy inaczej - zapisy do drugiej częsci Turnieju Świątecznego ruszyły.
Warto zagrać, nawet jeśli trzeba będzie ograć kilku "niepolaków".
Jeśli dobrze liczę, wczraj fianłowa 10 podzieliła między siebie 666$ ....


Pozdrawiam

Milo
------------------------
Betsson Polska
Świąteczne Promocje Tylko dla Polaków:
Poniedziałek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!!
Wtorek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!!



Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
i polgodziny grania i nic niedochodzi a jak juz dostalem na lape QQ to dawaj Allin i jeden gostek sprawdza i ma A8 w kierku
Flop:7,5,6kier
mysle sobie zaraz dojdzie 4 albo 9 ale na Turn K ale kier no to mowie jak dojdzie kier to sie chyba powiesze i co na River 2 i to kier
Czy mozna sie nie wqur...........c

A i jeszcze jedno pytanko czy dostal juz ktos te koszulke z tego turnieju dla forumowiczow za 5,50 wpisowego bodajze 10.12 sie odbyl??Milo mowil ze kazdy dostanie

matti64 #812253 26/12/2006 21:08
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
ee to ja podobnie odpadłem

Ja allin z 33, a Wcale_nie sprawdził z KQ - to dostał króla, a ostatecznie 4 czerwa do koloru.

Po chwili ja z AK, on z 44 to ja już zwykle nic nie dostałem wink

Ten soft mi nie leży i tyle... mogę wygrać jedno, dwa rozdania, coś szarpnąć, ale na dłuższą metę mi się tam źle gra smile

Bzyku #812263 26/12/2006 21:29
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Mimo, że jak na razie w turnieju w miare jakoś mi idzie, to soft również mi nie leży, jeszcze w żadnym pokerroomie nie przegrałem tyle kasy co przez ostatnie 2 dni w betsson... jakieś 800 PLN w plecy to lekką ręką poszło

ryf #812346 26/12/2006 23:08
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
3 miejce i 90 dolcow.

Alfa i Wcale nie nadal w grze, ale jedno wam powiem. Na miejscu alfy nie odchodzilbym od pokera. ot jest dziecko szczescia hehe. trzymajl sie jako ostatni tak odkad bylo 9 osob, i zawszejak juz go zrzeraly blindy to walil allin i cos mu wchodzilo we flopie.:)

Ja odpadlem z A9 na K9 bo dostal K na rveerze.

hehe widze ze Wcalenie tez przegrał. A dodam ze zapowiadal on na poczatku finalowego jak Alfie wszystko wchodzilo ze on to wygra:P

Ale nie ma co ciesze sie z 90 $ smile Gratz dla Okatyna:)

Bebok #812349 26/12/2006 23:12
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
dzis to chyba mialem jakies "wspomaganie" bo praktycznie wszystko co zagralem to na rivierze dochodzilo itp.
a wcalenie to powinien za wrozke robic tongue
dzieki za gre panowie, pudlo nasze grin piwo

Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,571 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1