Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#8110 11/09/2001 17:43
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
witam
jestem nowy na tym forum i może ktoś przedstawi mi zasady jakie tu panują (stosowane skróty itp.) ???
za wszelkie uwagi będę wdzięczny.


pozdrowienia

Bonus: Unibet
#8111 11/09/2001 19:36
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
pierwsza zasada brzmi:
nie smiecic niepotrzebnymi tematami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

reszty nie znam lub niepamietam. wystarczy ze bedziesz przestrzegal ta jedna.
witaj na forum i powodzenia w typowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
BUST THE BOOKIE!!

#8112 11/09/2001 23:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
noi oczywiscie leniwym administratorom nie chcialo się regulaminu tworzyc!!!!!!!!

#8113 12/09/2001 05:21
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
pierwsza zasada brzmi:
nie smiecic niepotrzebnymi tematami

A jak ktoś już śmieci to nie wolno go opieprzać bo samemu się śmieci a pozatym narusza się wolność słowa śmiecącego

#8114 12/09/2001 13:33
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
A ja odpowiem moją wizję rzecznego Junior Membera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Po pierwsze odczekać pewnien czas i zasady same zostaną podane nam na tacy

Po drugie sugerować i wyszukiwać dobre typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#8115 13/09/2001 11:51
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
Panowie (Panie ????)
nie pierd... o śmieceniu tylko napiszcie co sie tu dzieje. Sobie typujecie - dla jaj, to jakaś gra wirtualna.

#8116 13/09/2001 12:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
KacMa.. ty wiesz co, weź se szalik i idź na trybuny. Tam spotkasz ludzi z którymi znajdziesz wspólny język, na 100%.

#8117 13/09/2001 12:56
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
KacMa....powiem Ci jak wiekszasc ludzi wpadla na to co sie tu dzieje:
widziala,czytala,domyslila sie.
W skrocie dla Ciebie:
Chodzi tutaj glownie o cenne informacje z ktorych korzystamy przy obstawianiu w REALU.Mozna sie tu i pobawic wirtualnie w obstawianie typow TT ./sledz ,mysl i nie mow brzydko/
To wszystko dzieje sie w glownym temacie Sport Insider.Jezeli cie interesuje obstawianie przes inet to wejdz do Swiat bukmacherstwa i tam sobie znajdz odpowiedni temat ktory cie interesuje.......sa i inne tematy gdzie mozesz znalesc cos ciekawego jak np.To i owo.....powodzenia....


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, forty, latajaca_holenderka), 834 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,162
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1