|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350 |
witam jestem nowy na tym forum i może ktoś przedstawi mi zasady jakie tu panują (stosowane skróty itp.) ??? za wszelkie uwagi będę wdzięczny.
pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638 |
pierwsza zasada brzmi: nie smiecic niepotrzebnymi tematami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
reszty nie znam lub niepamietam. wystarczy ze bedziesz przestrzegal ta jedna. witaj na forum i powodzenia w typowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> BUST THE BOOKIE!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579 |
noi oczywiscie leniwym administratorom nie chcialo się regulaminu tworzyc!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
pierwsza zasada brzmi: nie smiecic niepotrzebnymi tematami
A jak ktoś już śmieci to nie wolno go opieprzać bo samemu się śmieci a pozatym narusza się wolność słowa śmiecącego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
A ja odpowiem moją wizję rzecznego Junior Membera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Po pierwsze odczekać pewnien czas i zasady same zostaną podane nam na tacy
Po drugie sugerować i wyszukiwać dobre typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350 |
Panowie (Panie ????) nie pierd... o śmieceniu tylko napiszcie co sie tu dzieje. Sobie typujecie - dla jaj, to jakaś gra wirtualna.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
KacMa.. ty wiesz co, weź se szalik i idź na trybuny. Tam spotkasz ludzi z którymi znajdziesz wspólny język, na 100%.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
KacMa....powiem Ci jak wiekszasc ludzi wpadla na to co sie tu dzieje: widziala,czytala,domyslila sie. W skrocie dla Ciebie: Chodzi tutaj glownie o cenne informacje z ktorych korzystamy przy obstawianiu w REALU.Mozna sie tu i pobawic wirtualnie w obstawianie typow TT ./sledz ,mysl i nie mow brzydko/ To wszystko dzieje sie w glownym temacie Sport Insider.Jezeli cie interesuje obstawianie przes inet to wejdz do Swiat bukmacherstwa i tam sobie znajdz odpowiedni temat ktory cie interesuje.......sa i inne tematy gdzie mozesz znalesc cos ciekawego jak np.To i owo.....powodzenia....
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka