|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386 |
hehe i miejsca platne juz od 50. Moze sie okazac, ze nie bedzie tylu chetnych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
hehe i miejsca platne juz od 50. Moze sie okazac, ze nie bedzie tylu chetnych  Gdzie masz podane ze miejsca płatne od 50??? Bo ja widzę że w zależności od ilości osób.. Poza tym musi być min.20.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386 |
hehe i miejsca platne juz od 50. Moze sie okazac, ze nie bedzie tylu chetnych  Gdzie masz podane ze miejsca płatne od 50??? Bo ja widzę że w zależności od ilości osób.. Poza tym musi być min.20. ... Wykorzystaj go na świąteczne promocyjne turnieje z buy-in'em 5+0,5, gdzie dodajemy 333$ w ticketach. Płatne miejsca zaczynają się już od 50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312 |
No mnie też interesuje ile bedzie miejsc płatnych, bo jak narazie w sofcie pokazuje że tylko 4.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Kurde spóźniłem sie 30 minut :/ bedzi ciezko odrobic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
I udało sie odbic nawet powyzej sredniej.. ale poleciałem... AQ w rece A na flopie chipleder mocno podbija, udezam all in i okazuje sie ze on am AK.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547 |
Ja podobnie polecialem w turnieju Frenzy 5000$  . Ja AQ na rece na Flopie 2JA. Ja ostro bet przeciwnik all-in sprawdzam i u przeciwnika AJ  i po turku heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Witam, tickety za sobotni freeroll już dopisane (mimo Świąt :)). Nietstey jest Was za dużo, żeby robić zamieszanie z rozbijaniem ticktów na kilka mniejszych. W przpadku ligi to się udało, bo byłuy tylko trzy ale nie mogę obiecać, że będzie się udawało zawsze  . Turnieje Świateczne naprawdę będą dobrą okazją na niezłą kasę. To taki Śwąteczny prezent - od nas dla WAS Pozdrawiam ------------------------ Betsson Polska Świąteczne Promocje Tylko dla Polaków: Poniedziałek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!!Wtorek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!!Milo wszystko pieknie, ladnie tylko ddlaczego w turnieju kase zgarniali tacy gracze jak np. magnus,? i jeszcze kilku innych graczy raczej nie z Polski Ich chyba promocja nie obejmowala
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
No i bilecik został zamieniony na świeżutkie 20$. Pięknie zaczął się 2 dzień świąt. Pozdrawiam wszystkich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Krupier ma rację, sam przy stoliku miałem podczas gry gościa który obok Polaka to on nawet nigdy nie stał, nie mówiąc o jego obywatelstwie.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
No i co, trudno. Zaplacił zagrał. My tez sie wpychamy na wszelkie godne uwagi turnieje innych nacji..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
No i co, trudno. Zaplacił zagrał. My tez sie wpychamy na wszelkie godne uwagi turnieje innych nacji.. Dokładnie, nie ma co krytykować, bo sami robimy tak samo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467 |
Witam, Jak zwykle wszystko wina systemu... Niektórzy z Was nie dostają ticket'u na Freeroll, bo system nie uznaje ich polskości więc, pewnie dla równowagi, kilku Szwedów czy Turków jest dla systemu Polakami... Tak czy inaczej - zapisy do drugiej częsci Turnieju Świątecznego ruszyły. Warto zagrać, nawet jeśli trzeba będzie ograć kilku "niepolaków". Jeśli dobrze liczę, wczraj fianłowa 10 podzieliła między siebie 666$ ....
Pozdrawiam
Milo ------------------------ Betsson Polska Świąteczne Promocje Tylko dla Polaków: Poniedziałek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!! Wtorek godz 21.15 - Turniej BuyIn $5+05 - $333 added!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886 |
i polgodziny grania i nic niedochodzi a jak juz dostalem na lape QQ to dawaj Allin i jeden gostek sprawdza i ma A8 w kierku Flop:7,5,6kier mysle sobie zaraz dojdzie 4 albo 9 ale na Turn K ale kier no to mowie jak dojdzie kier to sie chyba powiesze i co na River 2 i to kier Czy mozna sie nie wqur...........c
A i jeszcze jedno pytanko czy dostal juz ktos te koszulke z tego turnieju dla forumowiczow za 5,50 wpisowego bodajze 10.12 sie odbyl??Milo mowil ze kazdy dostanie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
ee to ja podobnie odpadłem Ja allin z 33, a Wcale_nie sprawdził z KQ - to dostał króla, a ostatecznie 4 czerwa do koloru. Po chwili ja z AK, on z 44 to ja już zwykle nic nie dostałem  Ten soft mi nie leży i tyle... mogę wygrać jedno, dwa rozdania, coś szarpnąć, ale na dłuższą metę mi się tam źle gra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Mimo, że jak na razie w turnieju w miare jakoś mi idzie, to soft również mi nie leży, jeszcze w żadnym pokerroomie nie przegrałem tyle kasy co przez ostatnie 2 dni w betsson... jakieś 800 PLN w plecy to lekką ręką poszło
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
3 miejce i 90 dolcow. Alfa i Wcale nie nadal w grze, ale jedno wam powiem. Na miejscu alfy nie odchodzilbym od pokera. ot jest dziecko szczescia hehe. trzymajl sie jako ostatni tak odkad bylo 9 osob, i zawszejak juz go zrzeraly blindy to walil allin i cos mu wchodzilo we flopie.:) Ja odpadlem z A9 na K9 bo dostal K na rveerze. hehe widze ze Wcalenie tez przegrał. A dodam ze zapowiadal on na poczatku finalowego jak Alfie wszystko wchodzilo ze on to wygra:P Ale nie ma co ciesze sie z 90 $  Gratz dla Okatyna:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386 |
dzis to chyba mialem jakies "wspomaganie" bo praktycznie wszystko co zagralem to na rivierze dochodzilo itp. a wcalenie to powinien za wrozke robic  dzieki za gre panowie, pudlo nasze 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|