Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Originally Posted by pettersen
Originally Posted by shane
Tez dostajecie ciagle na GG od znajomych wiadomosci : www.google.pl [google.pl] ?
tak, dostalem dzisiaj od dwoch kumpli :|

nie klikalem, a teraz do nikogo nie dochodza moje wiadomosci frown

co mam zrobic ? :|


Zainstaluj nowszą wersję gg, albo zainstaluj tlena i tam wgraj sobie użytkowników gg.

Bonus: Unibet
KIDD #812979 27/12/2006 14:43
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Ja używam AQQ i na razie dostałem tylko jedną wiadomość z linkiem od nieznajomej osoby: http://www.jhjhaliwgpee.info
Po za tym wszystko jest ok.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A ja uzywam gg i wszystko lajt smile

lupus #813130 27/12/2006 15:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
coz dostalem wczoraj od dwoch osoba link do strony www.google.pl [google.pl] nie klikalem w niego pamietny poprzednich wpadek, dzis wracam z pracy a tu huj moje wiadomosci nie dochodza do nikogo, czy jest jakas rada jak to badziestwo zlikwidowac? zreszta jak to sie moglo zagniezdzic u mnie skoro nie klikalem w to wogole:/

Kenny #813135 27/12/2006 15:59
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Trzeba czekac smile Samo przechodzi...

shane #813170 27/12/2006 16:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
a swoja droga to przez kilka minut dzis ciekawa rozmowe przeprowadzilem z laska z ktora sie spotykam pomimo ze moje wiadomosci do niej nie dochodzily natomiast jej do mnie tak:) a po jakis 5 minutach ona pisze czemu nic nie piszesz obraziles sie? jak sie pozniej okazalo nawet jedno slowko do niej nie dotarlo, jaja jak berety z tego ze przez 5 minut ona tak zawziecie pisala pomimo ze zadnej wiadomoci ode mnie nie dostala:) a ja widzac co pisze odpisywalem w zaparte myslac ze noramalnie gadamy ze soba smile normalnie nie moge sie powstrzymac od smiechu jak nam sie to udalo:)

Kenny #813173 27/12/2006 16:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
to a propo tej glupiej blokady ciekawe jak dlugo to potrwa jak bedzie ok napisze

Kenny #813220 27/12/2006 16:49
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Dobra, mnie tez system zablokowal pisanie ;/

Coz, trzeba czekac...

shane #813575 27/12/2006 18:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
zmiana gg z wersji 6.1 na 7.6 nic nie pomogla wiec Kidd nie pisz glupot

Kenny #813610 27/12/2006 18:13
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by Kenny
zmiana gg z wersji 6.1 na 7.6 nic nie pomogla wiec Kidd nie pisz glupot


Im nowsza wersja to tego syfu jest coraz wiecej...

Zreszta, ja tam nie wiem po co komu najnowsze GG do szczecia wink

Uzywam od dawien dawna 6.0 i zyje. Dopiero teraz od x czasu pojawil sie jakikolwiek problem.

shane #813633 27/12/2006 18:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
no u mnie juz minelo 20 godzin jak to mam wiec to dluzej niz poprzednie badziewia ktore blokowaly na 10-12 h :/

Kenny #813831 27/12/2006 18:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Kenny
zmiana gg z wersji 6.1 na 7.6 nic nie pomogla wiec Kidd nie pisz glupot

Nie kliklaj w byle co proste smile

Kenny #813858 27/12/2006 18:40
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Originally Posted by Kenny
zmiana gg z wersji 6.1 na 7.6 nic nie pomogla wiec Kidd nie pisz glupot

Mi takie coś pomogło więc to nie jest głupota.

lupus #813980 27/12/2006 18:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Kenny
zmiana gg z wersji 6.1 na 7.6 nic nie pomogla wiec Kidd nie pisz glupot

Nie kliklaj w byle co proste smile

Lupus nie klikalem gdybys czytal co napisalem wczesniej tylko ze ktos mi to przeslal, ja to olalem no bo coz to bylo strona www.google.pl [google.pl] wiec zadna atrakcja pomyslalem, przeciez ja znam na pamiec

Kenny #814288 27/12/2006 20:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
No to po co kliklaes smile

lupus #814551 27/12/2006 21:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
jebane gg mam Bana laugh

Tombal #814614 27/12/2006 22:33
Dołączył: Jul 2006
Posty: 832
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 832
mi sie gg cos psuje caly czas sie wylacza blad jakis szok nawet przeinstalowanie nie pomaga lol

TedeK #814676 27/12/2006 23:12
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
a ja wszedłem na ta strone, pokazało się, że nei może wyświetlić strony, o tym, ze ejst tam wirus dowiedziałem sie potem wchodząc na forum, gg i komp ciągle działają bez zarzutów ...więc jest ok smile

gnacik #814686 27/12/2006 23:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
u mnie caly ten curk trwal prawie 24 h i juz moglem smigac na gg w miedzy czasie przeinstalowalem gg ale to nie pomoglo, zainstalowalem tlena i zaimportowalem liste kontaktow z gg tez nie pomoglo

P.S. Lupus nie wiem piles cos? Pisze ci ze nie klikalem w to dostalem linka od 2 osob i go olalem nie klikalem w niego a i tak mi sie to przytrafilo. Bez odbioru

Kenny #814754 28/12/2006 00:11
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
OK, u mnie juz jest spoko! wink

Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, ANZELMO, aker, Sensei, bukma, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka), 2,010 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,386
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1