|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
tak, dostalem dzisiaj od dwoch kumpli :| nie klikalem, a teraz do nikogo nie dochodza moje wiadomosci  co mam zrobic ? :| Zainstaluj nowszą wersję gg, albo zainstaluj tlena i tam wgraj sobie użytkowników gg.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Ja używam AQQ i na razie dostałem tylko jedną wiadomość z linkiem od nieznajomej osoby: http://www.jhjhaliwgpee.info Po za tym wszystko jest ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
A ja uzywam gg i wszystko lajt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
coz dostalem wczoraj od dwoch osoba link do strony www.google.pl [ google.pl] nie klikalem w niego pamietny poprzednich wpadek, dzis wracam z pracy a tu huj moje wiadomosci nie dochodza do nikogo, czy jest jakas rada jak to badziestwo zlikwidowac? zreszta jak to sie moglo zagniezdzic u mnie skoro nie klikalem w to wogole:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Trzeba czekac  Samo przechodzi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
a swoja droga to przez kilka minut dzis ciekawa rozmowe przeprowadzilem z laska z ktora sie spotykam pomimo ze moje wiadomosci do niej nie dochodzily natomiast jej do mnie tak:) a po jakis 5 minutach ona pisze czemu nic nie piszesz obraziles sie? jak sie pozniej okazalo nawet jedno slowko do niej nie dotarlo, jaja jak berety z tego ze przez 5 minut ona tak zawziecie pisala pomimo ze zadnej wiadomoci ode mnie nie dostala:) a ja widzac co pisze odpisywalem w zaparte myslac ze noramalnie gadamy ze soba  normalnie nie moge sie powstrzymac od smiechu jak nam sie to udalo:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
to a propo tej glupiej blokady ciekawe jak dlugo to potrwa jak bedzie ok napisze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Dobra, mnie tez system zablokowal pisanie ;/
Coz, trzeba czekac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
zmiana gg z wersji 6.1 na 7.6 nic nie pomogla wiec Kidd nie pisz glupot
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
zmiana gg z wersji 6.1 na 7.6 nic nie pomogla wiec Kidd nie pisz glupot Im nowsza wersja to tego syfu jest coraz wiecej... Zreszta, ja tam nie wiem po co komu najnowsze GG do szczecia  Uzywam od dawien dawna 6.0 i zyje. Dopiero teraz od x czasu pojawil sie jakikolwiek problem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
no u mnie juz minelo 20 godzin jak to mam wiec to dluzej niz poprzednie badziewia ktore blokowaly na 10-12 h :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
zmiana gg z wersji 6.1 na 7.6 nic nie pomogla wiec Kidd nie pisz glupot Nie kliklaj w byle co proste 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
zmiana gg z wersji 6.1 na 7.6 nic nie pomogla wiec Kidd nie pisz glupot Mi takie coś pomogło więc to nie jest głupota.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
zmiana gg z wersji 6.1 na 7.6 nic nie pomogla wiec Kidd nie pisz glupot Nie kliklaj w byle co proste  Lupus nie klikalem gdybys czytal co napisalem wczesniej tylko ze ktos mi to przeslal, ja to olalem no bo coz to bylo strona www.google.pl [ google.pl] wiec zadna atrakcja pomyslalem, przeciez ja znam na pamiec
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
No to po co kliklaes 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803 |
jebane gg mam Bana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 832
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 832 |
mi sie gg cos psuje caly czas sie wylacza blad jakis szok nawet przeinstalowanie nie pomaga lol
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
a ja wszedłem na ta strone, pokazało się, że nei może wyświetlić strony, o tym, ze ejst tam wirus dowiedziałem sie potem wchodząc na forum, gg i komp ciągle działają bez zarzutów ...więc jest ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
u mnie caly ten curk trwal prawie 24 h i juz moglem smigac na gg w miedzy czasie przeinstalowalem gg ale to nie pomoglo, zainstalowalem tlena i zaimportowalem liste kontaktow z gg tez nie pomoglo
P.S. Lupus nie wiem piles cos? Pisze ci ze nie klikalem w to dostalem linka od 2 osob i go olalem nie klikalem w niego a i tak mi sie to przytrafilo. Bez odbioru
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
OK, u mnie juz jest spoko! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|