|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Szkoda bo juz myślałem iż przywitam Nowy Rok z bonusem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Mieliście taką sytuację, że wypłata wróciła na konto w expekcie ? 22 grudnia zleciłem wypłatę. Wczoraj kasy nie było na koncie w banku, dzisiaj tak samo. Wchodzę na expekt, a tam dalej widnieją pieniądze. W historii transakcji "wróciły" one 26 grudnia. Ktoś może wie o co chodzi ? Z żadnych bonusów ani promocji nie korzystałem. Najdziwniejsze jest to, że wcześniejsze wypłaty dochodziły bez problemów, a tu taki zonk. Jestem wkurzony, bo myślałem , że do weekendu kasa będzie w banku, a tak Sylwester zbliża się wielkimi krokami, a ja będę musiał wykombinować skąd wziąć pieniądze na planowane zakupy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
Ktoś coś wie więcej o tej promocji , czy również obejmuje to starych klientów
Szanowny Kliencie,
Expekt.com to pierwszy i największy bukmacher online w Polsce. Jesteśmy z Wami już 6 lat. Na Nowy Rok przygotowaliśmy dla Ciebie super promocję:
100% bonus od Twojego zakładu aż do 200 złotych !
Nie będziemy Cię przekonywać, że jesteśmy najlepsi.
Jesteśmy po prostu najwięksi w Polsce i stać nas na zaproponowanie oferty, na którą nie stać konkurencji.
Masz pewne typy ? Masz pewną firmę!
Sprawdź sam... i poczuj smak wygranej !
Z pozdrowieniami,
Expekt.com Również dostałem taki liścik i nie powiem wygląda smakowicie  Tylko że nie kumam tego dlaczego oni nie dali żadnego regulaminu tej promocji  na głównej też cicho na ten temat... no cóż oby sie wyjaśniło bo wygląda naprawde dobrze, szczególnie dla tych którzy bonusy od pierwszego depozytu u buków mają wykorzystane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
pewnie tylko dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
nie no jak....?? Przecież piszemy ze to dla starych klientow jest !!
Moje pytanie czy komuś juz odpisali jakie sa warunki promocji no i do kiedy owa trwa ??
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
"Mieliście taką sytuację, że wypłata wróciła na konto w expekcie ? 22 grudnia zleciłem wypłatę. Wczoraj kasy nie było na koncie w banku, dzisiaj tak samo. Wchodzę na expekt, a tam dalej widnieją pieniądze. W historii transakcji "wróciły" one 26 grudnia. Ktoś może wie o co chodzi ? Z żadnych bonusów ani promocji nie korzystałem. Najdziwniejsze jest to, że wcześniejsze wypłaty dochodziły bez problemów, a tu taki zonk. Jestem wkurzony, bo myślałem , że do weekendu kasa będzie w banku, a tak Sylwester zbliża się wielkimi krokami, a ja będę musiał wykombinować skąd wziąć pieniądze na planowane zakupy"
możliwe,że źle wypełniłeś dane konta czycoś do przelewu i sie im nie zgodziło to cofneli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110 |
"Mieliście taką sytuację, że wypłata wróciła na konto w expekcie ? 22 grudnia zleciłem wypłatę. Wczoraj kasy nie było na koncie w banku, dzisiaj tak samo. Wchodzę na expekt, a tam dalej widnieją pieniądze. W historii transakcji "wróciły" one 26 grudnia. Ktoś może wie o co chodzi ? Z żadnych bonusów ani promocji nie korzystałem. Najdziwniejsze jest to, że wcześniejsze wypłaty dochodziły bez problemów, a tu taki zonk. Jestem wkurzony, bo myślałem , że do weekendu kasa będzie w banku, a tak Sylwester zbliża się wielkimi krokami, a ja będę musiał wykombinować skąd wziąć pieniądze na planowane zakupy"
możliwe,że źle wypełniłeś dane konta czycoś do przelewu i sie im nie zgodziło to cofneli Tez mam tak samo. Napisalem do nich i otrzymalem odpowiedz ze pieniadze wplacone przez MB (bo ja tak wplacilem, ty moze podobnie) moga byc wyplacone tylko ta sama droga czyli przez MB. Na konto bankowe moze byc wyplacona tylko, tak jak oni to okreslili: "nadwyzka" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Odpowiedź Supportu co do promocji...
Witam Serdecznie,
Szanowny Panie, promocja skierowana jest do nowych klientow oraz graczy , ktorzy od chwili rejestracji w naszym serwisie nie dokonywali na koncie gracza zadnych transakcji.
Przepraszam za czas oczekiwania
Pozdrawiam i Zycze Szczesliwego Nowego Roku!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
Odpowiedź Supportu co do promocji...
Witam Serdecznie,
Szanowny Panie, promocja skierowana jest do nowych klientow oraz graczy , ktorzy od chwili rejestracji w naszym serwisie nie dokonywali na koncie gracza zadnych transakcji.
Przepraszam za czas oczekiwania
Pozdrawiam i Zycze Szczesliwego Nowego Roku! No to brawo dla nich za profesjonalizm... rozsyłają do starych użytkowników takie maile i do tego w treści listu nie jest nigdzie napisane że to dla nowych albo nieaktywnych użytkowników... heh 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
Profesjonalizm powiadasz... Zakładam, że to jest forma promocji wykupiona w wp.pl i każdy, który ma tam pocztę otrzymał taką ofertę. Wyłączenie z tego mailingu obecnych użytkowników expekt byłoby czasochłonne i zapewne kosztowne. Chyba, że się mylę. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Rozsyłają umyślnie by starych przyciągnąć by ci wpłacili kasę tylko .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2006
Posty: 19 |
Oni dobrze wiedza ile maja w swojej bazie maili z wp.dodatkowo wiedza ze duzo sob grajacych ma konto w wp. Bwin takze rozsyla...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
heh, ja czytam takie posty to od razu mi sie usmiech na twarzy pojawia przeciez to chyba logiczne i oczywiste, ze expekt wykupil mailing w wp.pl do wszystkich kont, przeciez nie wykupia u nich mailingu z zastrzezeniem, zeby nie wysylac do tych co maja juz konta w expie...po pierwsze istnieje jakas ochrona danych osobowych i wp nie moze sie dowiedziec kto ma, a kto nie ma konta w expie, a taka lista osob majacych tam konto musialaby byc przekazana w celu odroznienia maila zarejestrowanego w expie i nie zarejestrowanego, a po drugie byloby to troche czasochlonne, a tak...wyslali po prostu wszystkim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 832
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 832 |
Promocja na expekt dotyczaca zwrotu 100% od 1 zakladu została przedluzona o miesiac: "Oferta jest ważna wyłącznie dla pierwszego zakładu złożonego w zakładach sportowych Expekt.com pomiędzy 30 listopada a 31 stycznia 2007."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526 |
heh, ja czytam takie posty to od razu mi sie usmiech na twarzy pojawia przeciez to chyba logiczne i oczywiste, ze expekt wykupil mailing w wp.pl do wszystkich kont, przeciez nie wykupia u nich mailingu z zastrzezeniem, zeby nie wysylac do tych co maja juz konta w expie...po pierwsze istnieje jakas ochrona danych osobowych i wp nie moze sie dowiedziec kto ma, a kto nie ma konta w expie, a taka lista osob majacych tam konto musialaby byc przekazana w celu odroznienia maila zarejestrowanego w expie i nie zarejestrowanego, a po drugie byloby to troche czasochlonne, a tak...wyslali po prostu wszystkim  Dokladnie do tego wystarczy przeczytac warunki promocji i juz wiadomo ze nikt kto juz tam gral nie dostanie bonusa... Pazernosc na bonusy was zaslepia  nie ma sie co ich czepiac  pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405 |
NHL zakłady za Darmo Świętuj Nowy Rok razem z Expekt.com! W dniu pierwszego stycznia 2007 oferujemy Ci możliwość wniesienia zakładów na NHL bez ryzyka przegranej! Wnieś zakład w ciągu tego dnia, a otrzymasz zwrot stawki do wysokości 10 Euro, jeżeli fortuna nie będzie Ci łaskawa i zakład okaże się przegrany. Zapewnij sobie możliwie najlepszy początek Nowego Roku. Obstawiaj bezpiecznie i bądź zwycięzcą w Expekt.com!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
szit,zagralbym to ale nie mam nic na koncie na neciee.wszystko przez moje lenistwo.ogolnie expekt ciagle fajne kursy,dobre handicapy i duża oferta...poza pinn to taki mój nr one aktualnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
NHL zakłady za Darmo Świętuj Nowy Rok razem z Expekt.com! W dniu pierwszego stycznia 2007 oferujemy Ci możliwość wniesienia zakładów na NHL bez ryzyka przegranej! Wnieś zakład w ciągu tego dnia, a otrzymasz zwrot stawki do wysokości 10 Euro, jeżeli fortuna nie będzie Ci łaskawa i zakład okaże się przegrany. Zapewnij sobie możliwie najlepszy początek Nowego Roku. Obstawiaj bezpiecznie i bądź zwycięzcą w Expekt.com! Jest to na stronce czy w mailu dostales?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405 |
w mailu ale pewnie na stronie tez sie niedlugo pojawi
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|