Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
Kacpro #816554 28/12/2006 23:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Szkoda bo juz myślałem iż przywitam Nowy Rok z bonusem wink

Bonus: Unibet
Piecia #816574 29/12/2006 00:01
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Mieliście taką sytuację, że wypłata wróciła na konto w expekcie ? 22 grudnia zleciłem wypłatę. Wczoraj kasy nie było na koncie w banku, dzisiaj tak samo. Wchodzę na expekt, a tam dalej widnieją pieniądze. W historii transakcji "wróciły" one 26 grudnia. Ktoś może wie o co chodzi ? Z żadnych bonusów ani promocji nie korzystałem. Najdziwniejsze jest to, że wcześniejsze wypłaty dochodziły bez problemów, a tu taki zonk. Jestem wkurzony, bo myślałem , że do weekendu kasa będzie w banku, a tak Sylwester zbliża się wielkimi krokami, a ja będę musiał wykombinować skąd wziąć pieniądze na planowane zakupy wink

Piecia #816585 29/12/2006 00:10
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Originally Posted by Piecia84
Ktoś coś wie więcej o tej promocji , czy również obejmuje to starych klientów

Szanowny Kliencie,

Expekt.com to pierwszy i największy bukmacher online w Polsce. Jesteśmy z Wami już 6 lat. Na Nowy Rok przygotowaliśmy dla Ciebie super promocję:

100% bonus od Twojego zakładu aż do 200 złotych !

Nie będziemy Cię przekonywać, że jesteśmy najlepsi.

Jesteśmy po prostu najwięksi w Polsce i stać nas na zaproponowanie oferty, na którą nie stać konkurencji.

Masz pewne typy ? Masz pewną firmę!

Sprawdź sam... i poczuj smak wygranej !

Z pozdrowieniami,

Expekt.com

Również dostałem taki liścik i nie powiem wygląda smakowicie tongue Tylko że nie kumam tego dlaczego oni nie dali żadnego regulaminu tej promocji confused na głównej też cicho na ten temat... no cóż oby sie wyjaśniło bo wygląda naprawde dobrze, szczególnie dla tych którzy bonusy od pierwszego depozytu u buków mają wykorzystane tongue

Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Dodam tylko ze bonus przesylany jest przez Wp.pl
oto stopka z Emila:
_____________________________________________________________
List przekazany przez Wirtualną Polskę w imieniu firmy:

Expekt.com Ltd
[email protected]

List został wysłany zgodnie z regulaminami kont
pocztowych Wirtualnej Polski, dostępnymi pod adresem:
http://profil.wp.pl/regulamin/
------------------------------------------------------------
Oryginał tego listu znajdziesz pod adresem:
https://poczta.wp.pl/uwierzytelnianie/?list=1BFE43GD3T4325GAD3J2657AE7S1EBF93FECDBQ2F1H

DoQ #817004 29/12/2006 05:30
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Originally Posted by DoQ
Dodam tylko ze bonus przesylany jest przez Wp.pl
oto stopka z Emila:
_____________________________________________________________
List przekazany przez Wirtualną Polskę w imieniu firmy:

Expekt.com Ltd
[email protected]

List został wysłany zgodnie z regulaminami kont
pocztowych Wirtualnej Polski, dostępnymi pod adresem:
http://profil.wp.pl/regulamin/
------------------------------------------------------------
Oryginał tego listu znajdziesz pod adresem:
https://poczta.wp.pl/uwierzytelnianie/?list=1BFE43GD3T4325GAD3J2657AE7S1EBF93FECDBQ2F1H

pewnie tylko dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta ...

#817020 29/12/2006 06:40
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
nie no jak....??
Przecież piszemy ze to dla starych klientow jest !!

Moje pytanie czy komuś juz odpisali jakie sa warunki promocji no i do kiedy owa trwa ??

Pozdrawiam

DoQ #817055 29/12/2006 09:18
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
"Mieliście taką sytuację, że wypłata wróciła na konto w expekcie ? 22 grudnia zleciłem wypłatę. Wczoraj kasy nie było na koncie w banku, dzisiaj tak samo. Wchodzę na expekt, a tam dalej widnieją pieniądze. W historii transakcji "wróciły" one 26 grudnia. Ktoś może wie o co chodzi ? Z żadnych bonusów ani promocji nie korzystałem. Najdziwniejsze jest to, że wcześniejsze wypłaty dochodziły bez problemów, a tu taki zonk. Jestem wkurzony, bo myślałem , że do weekendu kasa będzie w banku, a tak Sylwester zbliża się wielkimi krokami, a ja będę musiał wykombinować skąd wziąć pieniądze na planowane zakupy"

możliwe,że źle wypełniłeś dane konta czycoś do przelewu i sie im nie zgodziło to cofneli

Kacpro #817109 29/12/2006 10:14
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Originally Posted by Kacpro
"Mieliście taką sytuację, że wypłata wróciła na konto w expekcie ? 22 grudnia zleciłem wypłatę. Wczoraj kasy nie było na koncie w banku, dzisiaj tak samo. Wchodzę na expekt, a tam dalej widnieją pieniądze. W historii transakcji "wróciły" one 26 grudnia. Ktoś może wie o co chodzi ? Z żadnych bonusów ani promocji nie korzystałem. Najdziwniejsze jest to, że wcześniejsze wypłaty dochodziły bez problemów, a tu taki zonk. Jestem wkurzony, bo myślałem , że do weekendu kasa będzie w banku, a tak Sylwester zbliża się wielkimi krokami, a ja będę musiał wykombinować skąd wziąć pieniądze na planowane zakupy"

możliwe,że źle wypełniłeś dane konta czycoś do przelewu i sie im nie zgodziło to cofneli

Tez mam tak samo. Napisalem do nich i otrzymalem odpowiedz ze pieniadze wplacone przez MB (bo ja tak wplacilem, ty moze podobnie) moga byc wyplacone tylko ta sama droga czyli przez MB. Na konto bankowe moze byc wyplacona tylko, tak jak oni to okreslili: "nadwyzka" smirk

gomes #817161 29/12/2006 10:55
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Odpowiedź Supportu co do promocji...

Witam Serdecznie,


Szanowny Panie, promocja skierowana jest do nowych klientow oraz graczy , ktorzy od chwili rejestracji w naszym serwisie nie dokonywali na koncie gracza zadnych transakcji.



Przepraszam za czas oczekiwania

Pozdrawiam i Zycze Szczesliwego Nowego Roku!


hunter #817194 29/12/2006 11:22
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Originally Posted by hunter
Odpowiedź Supportu co do promocji...

Witam Serdecznie,


Szanowny Panie, promocja skierowana jest do nowych klientow oraz graczy , ktorzy od chwili rejestracji w naszym serwisie nie dokonywali na koncie gracza zadnych transakcji.



Przepraszam za czas oczekiwania

Pozdrawiam i Zycze Szczesliwego Nowego Roku!

No to brawo dla nich za profesjonalizm... rozsyłają do starych użytkowników takie maile i do tego w treści listu nie jest nigdzie napisane że to dla nowych albo nieaktywnych użytkowników... heh mad

Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Profesjonalizm powiadasz... Zakładam, że to jest forma promocji wykupiona w wp.pl i każdy, który ma tam pocztę otrzymał taką ofertę. Wyłączenie z tego mailingu obecnych użytkowników expekt byłoby czasochłonne i zapewne kosztowne. Chyba, że się mylę. Pozdrawiam

GBocian #817233 29/12/2006 11:45
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Rozsyłają umyślnie by starych przyciągnąć by ci wpłacili kasę tylko .

Piecia #817240 29/12/2006 11:50
Dołączył: Dec 2006
Posty: 19
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 19
Oni dobrze wiedza ile maja w swojej bazie maili z wp.dodatkowo wiedza ze duzo sob grajacych ma konto w wp. Bwin takze rozsyla...

theo #817632 29/12/2006 16:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
heh, ja czytam takie posty to od razu mi sie usmiech na twarzy pojawia laugh

przeciez to chyba logiczne i oczywiste, ze expekt wykupil mailing w wp.pl do wszystkich kont, przeciez nie wykupia u nich mailingu z zastrzezeniem, zeby nie wysylac do tych co maja juz konta w expie...po pierwsze istnieje jakas ochrona danych osobowych i wp nie moze sie dowiedziec kto ma, a kto nie ma konta w expie, a taka lista osob majacych tam konto musialaby byc przekazana w celu odroznienia maila zarejestrowanego w expie i nie zarejestrowanego, a po drugie byloby to troche czasochlonne, a tak...wyslali po prostu wszystkim smile

yaaho #817804 29/12/2006 17:11
Dołączył: Jul 2006
Posty: 832
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 832
Promocja na expekt dotyczaca zwrotu 100% od 1 zakladu została przedluzona o miesiac:
"Oferta jest ważna wyłącznie dla pierwszego zakładu złożonego w zakładach sportowych Expekt.com pomiędzy 30 listopada a 31 stycznia 2007."

yaaho #818116 29/12/2006 18:32
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Originally Posted by yaaho
heh, ja czytam takie posty to od razu mi sie usmiech na twarzy pojawia laugh

przeciez to chyba logiczne i oczywiste, ze expekt wykupil mailing w wp.pl do wszystkich kont, przeciez nie wykupia u nich mailingu z zastrzezeniem, zeby nie wysylac do tych co maja juz konta w expie...po pierwsze istnieje jakas ochrona danych osobowych i wp nie moze sie dowiedziec kto ma, a kto nie ma konta w expie, a taka lista osob majacych tam konto musialaby byc przekazana w celu odroznienia maila zarejestrowanego w expie i nie zarejestrowanego, a po drugie byloby to troche czasochlonne, a tak...wyslali po prostu wszystkim smile
Dokladnie do tego wystarczy przeczytac warunki promocji i juz wiadomo ze nikt kto juz tam gral nie dostanie bonusa... Pazernosc na bonusy was zaslepia tongue nie ma sie co ich czepiac wink pozdrawiam peace

live99 #818780 29/12/2006 23:23
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
NHL zakłady za Darmo
Świętuj Nowy Rok razem z Expekt.com!
W dniu pierwszego stycznia 2007 oferujemy Ci możliwość wniesienia zakładów na NHL bez ryzyka przegranej! Wnieś zakład w ciągu tego dnia, a otrzymasz zwrot stawki do wysokości 10 Euro, jeżeli fortuna nie będzie Ci łaskawa i zakład okaże się przegrany.
Zapewnij sobie możliwie najlepszy początek Nowego Roku. Obstawiaj bezpiecznie i bądź zwycięzcą w Expekt.com!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
szit,zagralbym to ale nie mam nic na koncie na neciee.wszystko przez moje lenistwo.ogolnie expekt ciagle fajne kursy,dobre handicapy i duża oferta...poza pinn to taki mój nr one aktualnie

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Originally Posted by prenumerator_GW
NHL zakłady za Darmo
Świętuj Nowy Rok razem z Expekt.com!
W dniu pierwszego stycznia 2007 oferujemy Ci możliwość wniesienia zakładów na NHL bez ryzyka przegranej! Wnieś zakład w ciągu tego dnia, a otrzymasz zwrot stawki do wysokości 10 Euro, jeżeli fortuna nie będzie Ci łaskawa i zakład okaże się przegrany.
Zapewnij sobie możliwie najlepszy początek Nowego Roku. Obstawiaj bezpiecznie i bądź zwycięzcą w Expekt.com!

Jest to na stronce czy w mailu dostales?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
w mailu ale pewnie na stronie tez sie niedlugo pojawi

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, betowiec, Lukasz111, rafal08, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,816 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1