|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783 |
Sorry, ze post pod postem, ale nie mam mozliwosci edycji...
Ostatnio zagralem sobie mecz Suns- Nuggets, jak wiadomo zostal on przelozony. Na stronie ibetx.com jest on ciagle aktywny, tylko jak sie na niego wejdzie to widnieje napis "suspended". Mam rozumiec, ze kase bede mial zamrozona, az do momentu gdy ten mecz zostanie zagrany? Lekka paranoja, ale tez moj fart, bo wybralem ten mecz z 10 mozliwych, a powaznie zastanawialem sie przynajmniej nad 4...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Jak na razie gadałem ostatnio 2 razy z nimi na czacie, za pierwszym razem gdzieś po 6 dniach roboczych od wykonania przelewu i powiedzieli mi żeby poczekać, bo nie długo będą a jak nie będzie to się skontaktować. Za drugim razem po 8-9 dniach roboczych i ta sama śpiewka, z tym że napomknąłem im o tym uciętym Swifcie, wtedy jeszcze myślałem że to moja wina i tak im napisałem, jedyna reakcja to było pytanie "ok sir are you saying you gave us the ! wrong banking details?" i milczenie na jakiekolwiek moje wyjaśnienia. Nie wiem czy się rozłączył czy mnie olewał, ale po ponad pół godziny milczenia sam się rozłączyłem. Kasy nadal nie ma i pewnie do końca roku nie będzie, wszystko wyjaśniłem Jodie w mailu dokładnie, ale pewnie oni teraz nie pracują, poczekam jeszcze z tydzień i spróbuję na czacie a potem w ostateczności przez telefon się dogadać. Szkoda by było nie dostać tej kasy, bo już sporą jej część wydałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
jak zrobiłem weryfikacje to wypłacić nie mogę kasy nie mają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614 |
hej,
orientujecie sie czy ibetx pobiera prowizje od wygranej jak betfair? jesli tak to ile?
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
hej,
orientujecie sie czy ibetx pobiera prowizje od wygranej jak betfair? jesli tak to ile?
pzdr a na czym oni maja niby zarabiac jak nie na prowizji ?  przez pierwszy miesiac bylo 1%, pozniej nie wiem, bo mnie to nie interesuje  sprawdz sobie na ich stronie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Wie ktoś może kiedy zaczną odpisywać na maile?? jcalder na ten wysłałem przed świętami i nie ma odpowiedzi, po świętach też wysłałem i też 0 odpowiedzi :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
miał ktoś może taki problem ? [ Linked Image] jak rozumiem nie maja kasy :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265 |
z tej promocji darmowej tez pare groszy ugralem i zlecilem na konto i pieniazki ciut dluzerj niz w totosi bo szly 5 dni. Ale za to bez obciec przyszly. Oczywiscie tutaj musialem miec zweryfikowane konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Szukam kogos z Wawy, kto ma zweryfikowane konto w ibetx. Ja tam troche ugralem, ale mam niezweryfikowane konto. Mam dosc wysylania im maili, na ktore nie odpisuja, wiec mam propo do kogos z Wawy, zeby przez niego te kaske wyplacic, oczywiscie z odpowiednia dola za te operacje. Jezeli ktos jest zainteresowany, prosze na priv, tam podam szczegoly. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797 |
sprawdz czy nie dostajesz odpowiedzi i czy nie sa one czasem w spamie.. u mnie tak bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Nie ma maili... To jak decyduje się ktoś? Bo już mnie to wkurza. Chyba specjalnie przegram tę kasę, bo jak coś jest za darmo to to jest g...o za przeproszeniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
PISZCIE DO jODI WCZORAJ PUSILEM JEJ MAILA ZE SCANAMI OK 12 A O 16 JUZ ODPOWIEDZ I KONTO ZWERYFIKOWANE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Jodie ma chyba swoich ulubieńców, bo na mojego maila z problemami z wypłatą nie odpowiada od kilku dni teraz jestem na chacie po raz kolejny, może w końcu dostanę jakąś pomoc, a nie odpowiedź że muszę czekać, przelew w końcu dojdzie (już prawie miesiąc idzie) lub zwyczajne rozłączenie się...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
mam pytanie, jodie wczoraj zweryfikowała mi konto, a chcialbym te ponad 300 euro dostac, co trzeba zrobic by dostac na konto, moglby ktos wyjasnic krok po kroku? dziekuje. dodam jesli to wazne, ze nie wysylalem dla jodie skanu karty;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
moja rada to wbić się na chat, ewentualnie zatelefonować, to najpewniejszy sposób, powinno wszystko pójść w miarę gładko, w przeciwnym wypadku mogą (choć pewnie nie muszą) być jakieś problemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Szukam kogos z Wawy, kto ma zweryfikowane konto w ibetx. Ja tam troche ugralem, ale mam niezweryfikowane konto. Mam dosc wysylania im maili, na ktore nie odpisuja, wiec mam propo do kogos z Wawy, zeby przez niego te kaske wyplacic, oczywiscie z odpowiednia dola za te operacje. Jezeli ktos jest zainteresowany, prosze na priv, tam podam szczegoly.  Od Jodi maili nie dostaje  To jak, pomoze ktos, no i przy okazji zarobi. Moge podzielic sie 50-50, a chodzi o ok. 90-100 EUR. Jak nie to wystawie Chelsea za 10.00 na sobote 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Mi Jodi odpisała, że mam zweryfikowane konto i żebym wysłał jej maila to zwrócą mi kasę na konto bo zleciłem wypłatę i nie doszła i od 3 dni ani widu od nich maila ani kasy na koncie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Szukam kogos z Wawy, kto ma zweryfikowane konto w ibetx. Ja tam troche ugralem, ale mam niezweryfikowane konto. Mam dosc wysylania im maili, na ktore nie odpisuja, wiec mam propo do kogos z Wawy, zeby przez niego te kaske wyplacic, oczywiscie z odpowiednia dola za te operacje. Jezeli ktos jest zainteresowany, prosze na priv, tam podam szczegoly.  Od Jodi maili nie dostaje  To jak, pomoze ktos, no i przy okazji zarobi. Moge podzielic sie 50-50, a chodzi o ok. 90-100 EUR. Jak nie to wystawie Chelsea za 10.00 na sobote  zobacz poprostu, tzn. zaloguj sie i sprawdz czy masz zweryfikowane  Ja do Jodie napisałem, Ona mi nie odpisała n amaila, ale konto mi zweryfikowali po mailu, wiec może masz tak sammo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Juz rozwiazalem problem. Dzieki!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|