Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
zwierzu #803991 22/12/2006 15:22
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Sorry, ze post pod postem, ale nie mam mozliwosci edycji...

Ostatnio zagralem sobie mecz Suns- Nuggets, jak wiadomo zostal on przelozony. Na stronie ibetx.com jest on ciagle aktywny, tylko jak sie na niego wejdzie to widnieje napis "suspended". Mam rozumiec, ze kase bede mial zamrozona, az do momentu gdy ten mecz zostanie zagrany? Lekka paranoja, ale tez moj fart, bo wybralem ten mecz z 10 mozliwych, a powaznie zastanawialem sie przynajmniej nad 4...

Bonus: Unibet
zwierzu #804533 22/12/2006 18:21
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Jak na razie gadałem ostatnio 2 razy z nimi na czacie, za pierwszym razem gdzieś po 6 dniach roboczych od wykonania przelewu i powiedzieli mi żeby poczekać, bo nie długo będą a jak nie będzie to się skontaktować. Za drugim razem po 8-9 dniach roboczych i ta sama śpiewka, z tym że napomknąłem im o tym uciętym Swifcie, wtedy jeszcze myślałem że to moja wina i tak im napisałem, jedyna reakcja to było pytanie "ok sir are you saying you gave us the ! wrong banking details?" i milczenie na jakiekolwiek moje wyjaśnienia. Nie wiem czy się rozłączył czy mnie olewał, ale po ponad pół godziny milczenia sam się rozłączyłem.
Kasy nadal nie ma i pewnie do końca roku nie będzie, wszystko wyjaśniłem Jodie w mailu dokładnie, ale pewnie oni teraz nie pracują, poczekam jeszcze z tydzień i spróbuję na czacie a potem w ostateczności przez telefon się dogadać.
Szkoda by było nie dostać tej kasy, bo już sporą jej część wydałem tongue

Andrzej5 #804662 22/12/2006 18:45
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
jak zrobiłem weryfikacje to wypłacić nie mogę

kasy nie mają laugh

Baqu #819552 30/12/2006 11:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
hej,

orientujecie sie czy ibetx pobiera prowizje od wygranej jak betfair? jesli tak to ile?

pzdr

lekki #819557 30/12/2006 11:22
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by lekki
hej,

orientujecie sie czy ibetx pobiera prowizje od wygranej jak betfair? jesli tak to ile?

pzdr

a na czym oni maja niby zarabiac jak nie na prowizji ? smile przez pierwszy miesiac bylo 1%, pozniej nie wiem, bo mnie to nie interesuje smile sprawdz sobie na ich stronie

yaaho #820013 30/12/2006 15:04
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Wie ktoś może kiedy zaczną odpisywać na maile?? jcalder na ten wysłałem przed świętami i nie ma odpowiedzi, po świętach też wysłałem i też 0 odpowiedzi :/

Landzaat #820225 30/12/2006 15:40
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
miał ktoś może taki problem ?

[Linked Image]

jak rozumiem nie maja kasy :/

Baqu #822478 31/12/2006 11:30
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
z tej promocji darmowej tez pare groszy ugralem i zlecilem na konto i pieniazki ciut dluzerj niz w totosi bo szly 5 dni. Ale za to bez obciec przyszly. Oczywiscie tutaj musialem miec zweryfikowane konto

kajtek #823849 01/01/2007 11:32
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
przelewem czy kartą?

Andrzej5 #825667 02/01/2007 12:41
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Szukam kogos z Wawy, kto ma zweryfikowane konto w ibetx.
Ja tam troche ugralem, ale mam niezweryfikowane konto.
Mam dosc wysylania im maili, na ktore nie odpisuja, wiec mam propo do kogos z Wawy, zeby przez niego te kaske wyplacic, oczywiscie z odpowiednia dola za te operacje.
Jezeli ktos jest zainteresowany, prosze na priv, tam podam szczegoly. smile

zmarcin #825943 02/01/2007 14:35
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
sprawdz czy nie dostajesz odpowiedzi i czy nie sa one czasem w spamie.. u mnie tak bylo

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Nie ma maili...
To jak decyduje się ktoś? Bo już mnie to wkurza.
Chyba specjalnie przegram tę kasę, bo jak coś jest za darmo to to jest g...o za przeproszeniem.

zmarcin #827995 03/01/2007 07:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
PISZCIE DO jODI WCZORAJ PUSILEM JEJ MAILA ZE SCANAMI OK 12 A O 16 JUZ ODPOWIEDZ I KONTO ZWERYFIKOWANE.

blacky82 #828161 03/01/2007 11:26
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Jodie ma chyba swoich ulubieńców, bo na mojego maila z problemami z wypłatą nie odpowiada od kilku dni
teraz jestem na chacie po raz kolejny, może w końcu dostanę jakąś pomoc, a nie odpowiedź że muszę czekać, przelew w końcu dojdzie (już prawie miesiąc idzie) lub zwyczajne rozłączenie się...

Andrzej5 #828702 03/01/2007 14:57
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
mam pytanie, jodie wczoraj zweryfikowała mi konto, a chcialbym te ponad 300 euro dostac, co trzeba zrobic by dostac na konto, moglby ktos wyjasnic krok po kroku? dziekuje. dodam jesli to wazne, ze nie wysylalem dla jodie skanu karty;>

Poetik #829452 03/01/2007 18:00
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
moja rada to wbić się na chat, ewentualnie zatelefonować, to najpewniejszy sposób, powinno wszystko pójść w miarę gładko, w przeciwnym wypadku mogą (choć pewnie nie muszą) być jakieś problemy

zmarcin #829878 03/01/2007 19:36
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by zmarcin
Szukam kogos z Wawy, kto ma zweryfikowane konto w ibetx.
Ja tam troche ugralem, ale mam niezweryfikowane konto.
Mam dosc wysylania im maili, na ktore nie odpisuja, wiec mam propo do kogos z Wawy, zeby przez niego te kaske wyplacic, oczywiscie z odpowiednia dola za te operacje.
Jezeli ktos jest zainteresowany, prosze na priv, tam podam szczegoly. smile

Od Jodi maili nie dostaje frown
To jak, pomoze ktos, no i przy okazji zarobi. Moge podzielic sie 50-50, a chodzi o ok. 90-100 EUR.
Jak nie to wystawie Chelsea za 10.00 na sobote grin

zmarcin #832211 04/01/2007 15:00
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Mi Jodi odpisała, że mam zweryfikowane konto i żebym wysłał jej maila to zwrócą mi kasę na konto bo zleciłem wypłatę i nie doszła i od 3 dni ani widu od nich maila ani kasy na koncie frown

zmarcin #832214 04/01/2007 15:03
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by zmarcin
Originally Posted by zmarcin
Szukam kogos z Wawy, kto ma zweryfikowane konto w ibetx.
Ja tam troche ugralem, ale mam niezweryfikowane konto.
Mam dosc wysylania im maili, na ktore nie odpisuja, wiec mam propo do kogos z Wawy, zeby przez niego te kaske wyplacic, oczywiscie z odpowiednia dola za te operacje.
Jezeli ktos jest zainteresowany, prosze na priv, tam podam szczegoly. smile

Od Jodi maili nie dostaje frown
To jak, pomoze ktos, no i przy okazji zarobi. Moge podzielic sie 50-50, a chodzi o ok. 90-100 EUR.
Jak nie to wystawie Chelsea za 10.00 na sobote grin

zobacz poprostu, tzn. zaloguj sie i sprawdz czy masz zweryfikowane smile

Ja do Jodie napisałem, Ona mi nie odpisała n amaila, ale konto mi zweryfikowali po mailu, wiec może masz tak sammo smile

Tom182 #832219 04/01/2007 15:05
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Juz rozwiazalem problem. Dzieki!

Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, rafal08, aker, kamel, Sensei), 2,788 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,913
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1