Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 19 1 2 4 5 6 7 8 18 19
KIDD #819711 30/12/2006 13:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Z nowych juniorów, którzy dzisiaj doszli do mojego zespołu z 3 już się musiałem pożegnać, z pozostałych może coś będzie - solid lub co najwyżej bardzo dobry.

Bonus: Unibet
KIDD #821859 30/12/2006 22:53
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Gram od niedawna w tę grę i jakoś mi nie idzie :/
Nie rozumiem paru rzeczy, np. gram z gościem wszystkie staty mam wyższe i przegrywam 1:2 :/ to raz...
Wygrałem 3 mecze z rzędu, (wcześniej 2 przegrałem w tym 0-6 w pucharze)..i moi kibice dalej odemnie odchodzą są wściekli na klub :/ ??? Nie wiem o co tu chodzi ???!

Tommy Lee #821924 30/12/2006 23:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Originally Posted by Tommy Lee
Gram od niedawna w tę grę i jakoś mi nie idzie :/
Nie rozumiem paru rzeczy, np. gram z gościem wszystkie staty mam wyższe i przegrywam 1:2 :/ to raz...
Wygrałem 3 mecze z rzędu, (wcześniej 2 przegrałem w tym 0-6 w pucharze)..i moi kibice dalej odemnie odchodzą są wściekli na klub :/ ??? Nie wiem o co tu chodzi ???!


Ja też mam lepsze staty i przegrywam. W tej grze dużą rolę odgrywa dobór taktyki, niestety w tej dziedzinie nie mogę Ci pomóc, gdyż sam w niej kuleję.

KIDD #822303 31/12/2006 09:43
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
..ale wszyscy przeciwko którym grałem grają 4-4-2 i najpierw w ub sezonie wygrałem 5meczy z rzędu, a potem 2 przegrałem też przeciw 4-4-2 (ja gram 3-5-2). W sumie to nawet żadnego poradnika o tej grze nie czytałem :/ W HT taki super poradnik stworzył Jerzy, tu nie widze takowego, a chętnie bym poczytał...

Tommy Lee #822561 31/12/2006 12:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Ale tu nie do końca chodz o dobór taktyki tylko o ustawienie zawodników na boisku. Nie wiem czy wiesz, ale jak masz daną taktykę to ustawiasz sobie jak mają się Twoi zawodnicy zachowywać gdy piłka jest w poszczególnych fragmentach boiska.

KIDD #823126 31/12/2006 16:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Masakra - porażka u siebie 0-5. Najwyższa porażka ligowa w historii moich gier w sokkerze. frown frown frown

KIDD #824175 01/01/2007 14:30
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Originally Posted by KIDD
Ale tu nie do końca chodz o dobór taktyki tylko o ustawienie zawodników na boisku. Nie wiem czy wiesz, ale jak masz daną taktykę to ustawiasz sobie jak mają się Twoi zawodnicy zachowywać gdy piłka jest w poszczególnych fragmentach boiska.

To o czym mówisz to dla mnie czarna magia :/ nawet nie doszedłem do tego smile Muszę się chyba podkształcić bo nie wyjdę nigdy z A klasy smile

Tommy Lee #824896 01/01/2007 19:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Ja przez kilka lat nie mogłem się wydostać z 5 ligi mimo, że miałem zdecydowanie najlepszy skład. Wkońcu awansowałem, ale moja umiejętność prowadzenia drużyny wydaje się za słaba jak na V ligę i zapewne niedługo znów zagram w VI smile

KIDD #825369 02/01/2007 08:46
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Przydałby się tu jakiś poradnik..jakiegoś mistrza tej gry...no ale puki co takowego nie ma :/

Tommy Lee #826160 02/01/2007 16:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Kiedyś widziałem jakiś poradnik ale oczywiście nie tak dobry jak w hattricku i nie było tam nic o ustawieniach zawodników.

KIDD #827304 02/01/2007 21:08
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Odnosze wrażenie że Hattrick jest bardziej nastawiony na menadzerkę i te opcje ma bardzo rozbudowane, natomiast Sokker bardziej stawia na samą grę, taktykę itd.

Tommy Lee #827449 02/01/2007 21:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Originally Posted by Tommy Lee
Odnosze wrażenie że Hattrick jest bardziej nastawiony na menadzerkę i te opcje ma bardzo rozbudowane, natomiast Sokker bardziej stawia na samą grę, taktykę itd.

Święta racja.

KIDD #828620 03/01/2007 14:30
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
zgadzam się

Maxero #833860 04/01/2007 22:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Dzisiaj aż 4 skoki u trenowanych obrońców na:

niesamowity
niesamowity
świetny
solidny


A junior ze szkółki, któy wyszedł jako dostateczny, został utopiony w Wiśle.

KIDD #834243 05/01/2007 08:29
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
czemu trzymasz takich "dostatecznych" juniorów w swojej szkółce?? To jest wcale nieopłacalne ! Akurat o tym rozmawiałem z jakimś specem na forum w ub tygodniu. Jak junior rokuje że wyjdzie ze szkółki z poziomem "solid" to się go trzymać powinno, jak nie rokuje to od razu do piachu z nim.

Tommy Lee #834453 05/01/2007 12:07
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
No właśnie sam nie wiem po co go trzymałem smile

KIDD #840133 06/01/2007 22:12
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Ja trzymam teraz 7 juniorów, w tym 5 dostatecznych...z tym szczegółem że najsłabszy wychodzi za 16 tygodni, więc na pewno podskoczy 3-4 poziomy wink

Tommy Lee #840234 06/01/2007 22:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Oto moi juniorzy


Leon Religa dobre 1 zrezygnuj
Mateusz Lutek świetne 2 zrezygnuj
Eugeniusz Stokłosa solidne 4 zrezygnuj
Łukasz Anielski solidne 4 zrezygnuj
Kazimierz Krzyśków solidne 6 zrezygnuj
Wit Bazan celujące 6 zrezygnuj
Seweryn Glaza dostateczne 7 zrezygnuj
Seweryn Tyc bardzo dobre 8 zrezygnuj
Arkadiusz Kulpaka dobre 9 zrezygnuj
Bogusław Gęsicki dostateczne 12 zrezygnuj
Ryszard Łuczko dobre 15 zrezygnuj
Leon Buzała solidne 16 zrezygnuj
Bartłomiej Kruski dobre 20 zrezygnuj
Szczęsny Faliński dobre 20 zrezygnuj
Anatol Bieczyński słabe 24 zrezygnuj
Bernard Łyczmański dobre 25 zrezygnuj
Iwan Ćmikiewicz dobre 29 zrezygnuj

KIDD #840258 06/01/2007 23:01
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
...no no ale masz pokaźną szkółkę! Ja jeszcze żadnego juniora nie promowałem bo krótko gram w tę grę...Pierwszy będzie dopiero za 6 tyg. Jakiego najlepszego udało ci się wyłowić??

Tommy Lee #842127 07/01/2007 16:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Po serii 4 kolejnych porażek, dziś nareszcie zwycięstwo 3-0 na wyjeździe. Moja sytuacja się za bardzo nie poprawiła, ale jeśli za tydzień wygram z tym samym rywalem to zrównamy się punktami.

Strona 6 z 19 1 2 4 5 6 7 8 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty, aker), 1,002 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,178
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1