|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Z nowych juniorów, którzy dzisiaj doszli do mojego zespołu z 3 już się musiałem pożegnać, z pozostałych może coś będzie - solid lub co najwyżej bardzo dobry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Gram od niedawna w tę grę i jakoś mi nie idzie :/ Nie rozumiem paru rzeczy, np. gram z gościem wszystkie staty mam wyższe i przegrywam 1:2 :/ to raz... Wygrałem 3 mecze z rzędu, (wcześniej 2 przegrałem w tym 0-6 w pucharze)..i moi kibice dalej odemnie odchodzą są wściekli na klub :/ ??? Nie wiem o co tu chodzi ???!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Gram od niedawna w tę grę i jakoś mi nie idzie :/ Nie rozumiem paru rzeczy, np. gram z gościem wszystkie staty mam wyższe i przegrywam 1:2 :/ to raz... Wygrałem 3 mecze z rzędu, (wcześniej 2 przegrałem w tym 0-6 w pucharze)..i moi kibice dalej odemnie odchodzą są wściekli na klub :/ ??? Nie wiem o co tu chodzi ???! Ja też mam lepsze staty i przegrywam. W tej grze dużą rolę odgrywa dobór taktyki, niestety w tej dziedzinie nie mogę Ci pomóc, gdyż sam w niej kuleję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
..ale wszyscy przeciwko którym grałem grają 4-4-2 i najpierw w ub sezonie wygrałem 5meczy z rzędu, a potem 2 przegrałem też przeciw 4-4-2 (ja gram 3-5-2). W sumie to nawet żadnego poradnika o tej grze nie czytałem :/ W HT taki super poradnik stworzył Jerzy, tu nie widze takowego, a chętnie bym poczytał...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Ale tu nie do końca chodz o dobór taktyki tylko o ustawienie zawodników na boisku. Nie wiem czy wiesz, ale jak masz daną taktykę to ustawiasz sobie jak mają się Twoi zawodnicy zachowywać gdy piłka jest w poszczególnych fragmentach boiska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Ale tu nie do końca chodz o dobór taktyki tylko o ustawienie zawodników na boisku. Nie wiem czy wiesz, ale jak masz daną taktykę to ustawiasz sobie jak mają się Twoi zawodnicy zachowywać gdy piłka jest w poszczególnych fragmentach boiska. To o czym mówisz to dla mnie czarna magia :/ nawet nie doszedłem do tego  Muszę się chyba podkształcić bo nie wyjdę nigdy z A klasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Ja przez kilka lat nie mogłem się wydostać z 5 ligi mimo, że miałem zdecydowanie najlepszy skład. Wkońcu awansowałem, ale moja umiejętność prowadzenia drużyny wydaje się za słaba jak na V ligę i zapewne niedługo znów zagram w VI 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Przydałby się tu jakiś poradnik..jakiegoś mistrza tej gry...no ale puki co takowego nie ma :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Kiedyś widziałem jakiś poradnik ale oczywiście nie tak dobry jak w hattricku i nie było tam nic o ustawieniach zawodników.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Odnosze wrażenie że Hattrick jest bardziej nastawiony na menadzerkę i te opcje ma bardzo rozbudowane, natomiast Sokker bardziej stawia na samą grę, taktykę itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Odnosze wrażenie że Hattrick jest bardziej nastawiony na menadzerkę i te opcje ma bardzo rozbudowane, natomiast Sokker bardziej stawia na samą grę, taktykę itd. Święta racja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Dzisiaj aż 4 skoki u trenowanych obrońców na:
niesamowity niesamowity świetny solidny
A junior ze szkółki, któy wyszedł jako dostateczny, został utopiony w Wiśle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
czemu trzymasz takich "dostatecznych" juniorów w swojej szkółce?? To jest wcale nieopłacalne ! Akurat o tym rozmawiałem z jakimś specem na forum w ub tygodniu. Jak junior rokuje że wyjdzie ze szkółki z poziomem "solid" to się go trzymać powinno, jak nie rokuje to od razu do piachu z nim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
No właśnie sam nie wiem po co go trzymałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Ja trzymam teraz 7 juniorów, w tym 5 dostatecznych...z tym szczegółem że najsłabszy wychodzi za 16 tygodni, więc na pewno podskoczy 3-4 poziomy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Oto moi juniorzy
Leon Religa dobre 1 zrezygnuj Mateusz Lutek świetne 2 zrezygnuj Eugeniusz Stokłosa solidne 4 zrezygnuj Łukasz Anielski solidne 4 zrezygnuj Kazimierz Krzyśków solidne 6 zrezygnuj Wit Bazan celujące 6 zrezygnuj Seweryn Glaza dostateczne 7 zrezygnuj Seweryn Tyc bardzo dobre 8 zrezygnuj Arkadiusz Kulpaka dobre 9 zrezygnuj Bogusław Gęsicki dostateczne 12 zrezygnuj Ryszard Łuczko dobre 15 zrezygnuj Leon Buzała solidne 16 zrezygnuj Bartłomiej Kruski dobre 20 zrezygnuj Szczęsny Faliński dobre 20 zrezygnuj Anatol Bieczyński słabe 24 zrezygnuj Bernard Łyczmański dobre 25 zrezygnuj Iwan Ćmikiewicz dobre 29 zrezygnuj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
...no no ale masz pokaźną szkółkę! Ja jeszcze żadnego juniora nie promowałem bo krótko gram w tę grę...Pierwszy będzie dopiero za 6 tyg. Jakiego najlepszego udało ci się wyłowić??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Po serii 4 kolejnych porażek, dziś nareszcie zwycięstwo 3-0 na wyjeździe. Moja sytuacja się za bardzo nie poprawiła, ale jeśli za tydzień wygram z tym samym rywalem to zrównamy się punktami.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|