|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153 |
400 500 2400 ok. 20 konto 1000
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
1. 3600 - ale to w promocji w mansion, a tak pozatym to, chyba okolo 1200 2. 600 w w Expekcie na 1x: Brazylia - Francja, kurs chyba 1.05 3. .. nie pamietam dokladnie, moze okolo 500-600 4. okolo 110 5. dopoki mi nie zablokowali MB to MB, a teraz to najczesciej to zwrot na karte VISA ELECTRON 6. pare groszy bylo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
1.(1200) MECZ BORO - ROMA UEFA z Marca tego roku 2.(1000) HINGIS z WILLIAMS w WARSZAWIE pamietam to do dziś 3. (1400) na BORO w tamym meczu 4. (33) w toto mixie za 3 zł:) 5. MB 6. 3000
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
1.(1200) MECZ BORO - ROMA UEFA z Marca tego roku 2.(1000) HINGIS z WILLIAMS w WARSZAWIE pamietam to do dziś 3. (1400) na BORO w tamym meczu 4. (33) w toto mixie za 3 zł:) 5. MB 6. 3000
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
1. 300 PLN 2. 500 PLN Włochy - USA na MŚ 3. 1678.62 PLN - Kupon z punktu 1. 4. ~150
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
1300 PLN 4000 PLN 5 X 2234 PLN 657
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
stawka to oczywiscie mansion prawie 3500zl ale to bez ryzyka bylo
najwyzsza przegrana: luty tego roku, mecz Polska - Usa na neutralnym boisku w niemczech, chyba w kaiserslautern
wystawilem USA za ok. 1250$
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
stawka to oczywiscie mansion prawie 3500zl ale to bez ryzyka bylo
najwyzsza przegrana: luty tego roku, mecz Polska - Usa na neutralnym boisku w niemczech, chyba w kaiserslautern
wystawilem USA za ok. 1250$ a co to za promocja w mansion była?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
stawka to oczywiscie mansion prawie 3500zl ale to bez ryzyka bylo
najwyzsza przegrana: luty tego roku, mecz Polska - Usa na neutralnym boisku w niemczech, chyba w kaiserslautern
wystawilem USA za ok. 1250$ a co to za promocja w mansion była? trzeba bylo postawic dokladnie w przeliczeniu na złote ok 3500zl na handi na Pittsburg kurs ok 1.9 Tak wiec szansa pol na pol. Jak by nie weszlo to ci te 3500zl zwracali i mogles spowrtorem wyplacic tak wiec 0 ryzyka. Jak wiadomo Pittsburg wygral duuzo wyzej i kazdy zarobil 3500 na czysto  Mansion jest boski po prostu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
a kiedy to było? że ja o tym nic nie słyszałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
Na rozpoczecie sezonu NFL jak Pittsburg Steelers grali z Miami Delfins jakies 5 miechow temu - oj duzo sie o tym pisalo duzo. Niektorzy nie wierzyli no ale to ich strata. Fajnie wtedy kursy lataly i handi bo kazdy mial wybor albo 3300zl i szansa pol na pol albo zwrot albo skontrowac na handi na delfiny u innego buka i wtedy sie bylo "tylko" 1450zl na plusie. Pamietam w unibecie najpierw 2,0 po paru min 1,8 potem 1,72 i do tego handi na Delfiny zmniejszali  Ale i tak do przodu byli bo steelersi wygrali wogole to farta mielismy z nimi bo w swoim 1 meczu zniszczyli delfiny a potem caly sezon raczej do dupy grali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
promocja stulecia  3/4 z wygranej jest na ksiazeczce mieszkaniowej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
1) 1200 zł
2) W progresji ok 1200zł ale tego nie liczę bo nastepne etapy przyniosły zyski i zniwelowały tą stratę.
Tak więc najwyzszą porażkę...dopiero poniosę...zagrałem za 872zł przed startem Premiership na końcowe zwycięstwo Chelsea. Kto wtedy przypuszczał, że MU taki udany sezon będzie miało.
3) Ok 2000 zł
4) Pewnie ok 35 - kilka lat temu, gdy grałem po 5-7 meczy na kuponie.
5) U naziemnych ok 1600zł na kuponie. Podobno miały być z tym problemy i w centrali sts-u proponowali mi abym kilka dni wcześniej zgłosił się do punktu stsu i zakomunikował im, że za parę dni będą odbieral taką sumę. Problemów jednak żadnych nie było i od razu mi wypłacili. 4)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
wrzesien 2006 1. 3300zł mansion (freebet 1100$ z kursem 1.91) 2. 1300zł kontra na ten freebet w innym buku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316 |
1. 12 000 zł 2. 10 000 zł 3. 12 000 zł 4. 100 - 5 000 zł za 50 na Lidze Mistrzów 5. MB 6. około 1000 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
1. 5200zł 2. 2600zł 3. 2100zł 4. nie pamietam powyzsze stawki pochodza z dawnych czasow jak sie bawilem jeszcze progresja na remisy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
1. 12 000 zł 2. 10 000 zł 3. 12 000 zł 4. 100 - 5 000 zł za 50 na Lidze Mistrzów 5. MB 6. około 1000 zł nie machnąłeś się w cyferkach? stawki i wygrane w dziesiątkach tys. a wypłata od buka tylko tys.?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
1. 1500 PLN 2. 700 PLN 3. nie pamietam 4. 61 singiel ponad 110 - kombo 5. MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316 |
Nie, zawsze przegrywałem, to co wygrywałem, chociaż przypomniała mi się jedna większa wypłata z Unibetu, po tym jak trafiłem 9 z 10 meczy w Supertoto. Wtedy byłem blisko 10, został mi ostatni mecz, derby Rzymu, miałem postawione na Rome, która walczyła o mistrza w tamtym sezonie, oczywiście przegrała. Za 10 do wyjęcia było około 10 tys. euro.
Zresztą obstawiam także w naziemnych bukach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Nie, zawsze przegrywałem, to co wygrywałem, chociaż przypomniała mi się jedna większa wypłata z Unibetu, po tym jak trafiłem 9 z 10 meczy w Supertoto. Wtedy byłem blisko 10, został mi ostatni mecz, derby Rzymu, miałem postawione na Rome, która walczyła o mistrza w tamtym sezonie, oczywiście przegrała. Za 10 do wyjęcia było około 10 tys. euro.
Zresztą obstawiam także w naziemnych bukach. a gdzie postawiles 10, 12 tys? w Unibecie , expekt itp taka kwota nie przejdzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|