Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
P
pyk Offline
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
400
500
2400
ok. 20
konto
1000

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
1. 3600 - ale to w promocji w mansion, a tak pozatym to, chyba okolo 1200
2. 600 w w Expekcie na 1x: Brazylia - Francja, kurs chyba 1.05
3. .. nie pamietam dokladnie, moze okolo 500-600
4. okolo 110
5. dopoki mi nie zablokowali MB to MB, a teraz to najczesciej to zwrot na karte VISA ELECTRON
6. pare groszy bylo smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
1.(1200) MECZ BORO - ROMA UEFA z Marca tego roku
2.(1000) HINGIS z WILLIAMS w WARSZAWIE pamietam to do dziś
3. (1400) na BORO w tamym meczu
4. (33) w toto mixie za 3 zł:)
5. MB
6. 3000

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
1.(1200) MECZ BORO - ROMA UEFA z Marca tego roku
2.(1000) HINGIS z WILLIAMS w WARSZAWIE pamietam to do dziś
3. (1400) na BORO w tamym meczu
4. (33) w toto mixie za 3 zł:)
5. MB
6. 3000

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
1. 300 PLN
2. 500 PLN Włochy - USA na MŚ
3. 1678.62 PLN - Kupon z punktu 1.
4. ~150

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
1300 PLN
4000 PLN
5 X 2234 PLN
657

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
stawka to oczywiscie mansion prawie 3500zl ale to bez ryzyka bylo

najwyzsza przegrana:
luty tego roku, mecz Polska - Usa na neutralnym boisku w niemczech, chyba w kaiserslautern

wystawilem USA za ok. 1250$

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by ajdam
stawka to oczywiscie mansion prawie 3500zl ale to bez ryzyka bylo

najwyzsza przegrana:
luty tego roku, mecz Polska - Usa na neutralnym boisku w niemczech, chyba w kaiserslautern

wystawilem USA za ok. 1250$

a co to za promocja w mansion była?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by ajdam
stawka to oczywiscie mansion prawie 3500zl ale to bez ryzyka bylo

najwyzsza przegrana:
luty tego roku, mecz Polska - Usa na neutralnym boisku w niemczech, chyba w kaiserslautern

wystawilem USA za ok. 1250$

a co to za promocja w mansion była?
trzeba bylo postawic dokladnie w przeliczeniu na złote ok 3500zl na handi na Pittsburg kurs ok 1.9 Tak wiec szansa pol na pol. Jak by nie weszlo to ci te 3500zl zwracali i mogles spowrtorem wyplacic tak wiec 0 ryzyka. Jak wiadomo Pittsburg wygral duuzo wyzej i kazdy zarobil 3500 na czysto smile Mansion jest boski po prostu smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
a kiedy to było? że ja o tym nic nie słyszałem frown

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
Na rozpoczecie sezonu NFL jak Pittsburg Steelers grali z Miami Delfins jakies 5 miechow temu - oj duzo sie o tym pisalo duzo. Niektorzy nie wierzyli no ale to ich strata. Fajnie wtedy kursy lataly i handi bo kazdy mial wybor albo 3300zl i szansa pol na pol albo zwrot albo skontrowac na handi na delfiny u innego buka i wtedy sie bylo "tylko" 1450zl na plusie. Pamietam w unibecie najpierw 2,0 po paru min 1,8 potem 1,72 i do tego handi na Delfiny zmniejszali laugh Ale i tak do przodu byli bo steelersi wygrali wogole to farta mielismy z nimi bo w swoim 1 meczu zniszczyli delfiny a potem caly sezon raczej do dupy grali laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
promocja stulecia wink
3/4 z wygranej jest na ksiazeczce mieszkaniowej

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
1) 1200 zł

2) W progresji ok 1200zł ale tego nie liczę bo nastepne etapy przyniosły zyski i zniwelowały tą stratę.

Tak więc najwyzszą porażkę...dopiero poniosę...zagrałem za 872zł przed startem Premiership na końcowe zwycięstwo Chelsea. Kto wtedy przypuszczał, że MU taki udany sezon będzie miało.

3) Ok 2000 zł

4) Pewnie ok 35 - kilka lat temu, gdy grałem po 5-7 meczy na kuponie.

5) U naziemnych ok 1600zł na kuponie. Podobno miały być z tym problemy i w centrali sts-u proponowali mi abym kilka dni wcześniej zgłosił się do punktu stsu i zakomunikował im, że za parę dni będą odbieral taką sumę. Problemów jednak żadnych nie było i od razu mi wypłacili.
4)

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
wrzesien 2006
1. 3300zł mansion (freebet 1100$ z kursem 1.91)
2. 1300zł kontra na ten freebet w innym buku
ooo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
1. 12 000 zł
2. 10 000 zł
3. 12 000 zł
4. 100 - 5 000 zł za 50 na Lidze Mistrzów
5. MB
6. około 1000 zł

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
1. 5200zł
2. 2600zł
3. 2100zł
4. nie pamietam

powyzsze stawki pochodza z dawnych czasow jak sie bawilem jeszcze progresja na remisy smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by rob_roy
1. 12 000 zł
2. 10 000 zł
3. 12 000 zł
4. 100 - 5 000 zł za 50 na Lidze Mistrzów
5. MB
6. około 1000 zł

nie machnąłeś się w cyferkach? stawki i wygrane w dziesiątkach tys. a wypłata od buka tylko tys.?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
1. 1500 PLN
2. 700 PLN
3. nie pamietam
4. 61 singiel
ponad 110 - kombo
5. MB

Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316

Nie, zawsze przegrywałem, to co wygrywałem, chociaż przypomniała mi się jedna większa wypłata z Unibetu, po tym jak trafiłem 9 z 10 meczy w Supertoto.
Wtedy byłem blisko 10, został mi ostatni mecz, derby Rzymu, miałem postawione na Rome, która walczyła o mistrza w tamtym sezonie, oczywiście przegrała.
Za 10 do wyjęcia było około 10 tys. euro.

Zresztą obstawiam także w naziemnych bukach.


Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by rob_roy
Nie, zawsze przegrywałem, to co wygrywałem, chociaż przypomniała mi się jedna większa wypłata z Unibetu, po tym jak trafiłem 9 z 10 meczy w Supertoto.
Wtedy byłem blisko 10, został mi ostatni mecz, derby Rzymu, miałem postawione na Rome, która walczyła o mistrza w tamtym sezonie, oczywiście przegrała.
Za 10 do wyjęcia było około 10 tys. euro.

Zresztą obstawiam także w naziemnych bukach.

a gdzie postawiles 10, 12 tys? w Unibecie , expekt itp taka kwota nie przejdzie

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, burbon, rafal08, forty, bukma, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik), 1,258 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1