Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 14 1 2 12 13 14
luki85 #824960 01/01/2007 19:51
Dołączył: May 2002
Posty: 488
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 488
Mam podobny problem jak kolega wyzej nie dochodza do mnie i ode mnie niektore wiadomosci.Wie ktos moze o co chodzi?

Bonus: Unibet
agr1 #824976 01/01/2007 19:57
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Opis kumpla przed Sylwestrem "Wezcie kamere, ja chce cos pamietac" wink Opis kolezanki po Sylwestrze "Kocham Ciebie... Twoje Uszy... Kocham Usmiech Twoj Uroczy... :*:*:*" laugh

codi #825007 01/01/2007 20:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
WAŻNE KOLEJNY WIRUS
NIE KASUJ TEGO PRZECZYTAJ UWAŻNIE...
Ktoś rozsyła mily wygaszacz ekranu- TH - superman.zip. Jeśli go rozpakujecie w swoim komputerze, to stracicie wszystko! Wasz twardy dysk zostanie zniszczony, a ten ktoś uzyska Wasze nazwisko i haslo (password) przez Internet. Nie rozpakowujcie w żadnym wypadku tego wygaszacza ekranu! O ile wiadomo, wirus został puszczony w obieg od wczoraj. Ta informacja zostala opublikowana wczoraj rano przez Microsoft. Wirus tworzy plik tekstowy w c: /windows/thaurus/jest/super/gosc.txt i tam przetrzymuje dane ktore nastepnie zostaja wyslane przez internet. Prosimy Was o rozpowszechnienie tej informacji do wszystkich. Waszych znajomych, ktorzy mają dostep do Internetu. Prosze skopiujcie i wyślijcie te informacje do kogokolwiek aby ten wirus mogł zostać zablokowany. Poinformujcie wszystkich ktorych macie na liście znajomych GG i innych przyjacioł
Z poważaniem,
InterLAN
Marek Sieradziński
tel. (61) 827-39-19
fax. (61) 827-39-05

takie coś dostałem na gg co to za wirus wie ktoś??:>

rybek #825048 01/01/2007 20:47
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Weeeeee...

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
To sie nazywa kryptoreklama a jak znajda wyjatkowy pustostan to trafi sie koles ktory poda ten tekst na jakims wiekszym forum od razu z nazwa firmy (!) i numerami kontaktowymi (!!)
OMFG
"Jeśli go rozpakujecie w swoim komputerze, to stracicie wszystko! Wasz twardy dysk zostanie zniszczony, a ten ktoś uzyska Wasze nazwisko i haslo (password) przez Internet." LOLLLLLL ale zawsze sie znajda naiwniacy co to jeszcze zadzwonia (przeciez pustostan wklei takze numery telefonow) no i polowa z tych co zadzwoni przy okazji poda inne problemy ktore trapia jego komputer a wlasciciel firmy pan Marek Sieradzinski, za drobna oplata laugh , pomoze je nam rozwiazac..
Powinien ci jeszcze prowizje za taka reklame odpalic, nr telefonu juz znasz laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
nie no nie miałem zamiaru dzwonić laugh hie hie tylko tak przeczytałem sobie i wkleiłem:] ostatnio kumpel dostał jakiegoś linka na gg otworzył go (bo linka przysłał niby jego kolega) i kompa mu rozpierdzieliło:]

rybek #825565 02/01/2007 11:45
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
wybuchl?

Wahi #825681 02/01/2007 12:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Originally Posted by Wahi
wybuchl?
popsuł :]

rybek #825951 02/01/2007 14:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
opisy z mojej listy:

najlepsze w GG jest to że ma takiego użytkownika jak ja ;];]


Buziacek w ustecka dla mojego Kotecka :*

wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Originally Posted by _Korver_
najlepsze w GG jest to że ma takiego użytkownika jak ja ;];]

laugh to jest dobre

Strona 14 z 14 1 2 12 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,798 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1