Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14
matti64 #833275 04/01/2007 19:52
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929
to z wloskego a w dodatku napisane z bledem

capo di tutti capi - szef wszystkich szefow laugh

capo di tutti typeri - szef wszystkich typerow

Bonus: Unibet
Ronin_BC #833305 04/01/2007 19:57
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Lepiej w tej koszulce się nie pokazywać na Sycylii, bo mafia się zdenerwuje łamaniem praw autorskich i będzie kula w łeb wink

Bzyku #833426 04/01/2007 20:27
Dołączył: Nov 2006
Posty: 30
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 30
ehhh ja tez nie dosatlem a mieszkam w sumie niedaleko wrocka

nurgl10 #833691 04/01/2007 21:14
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Quote
capo di tutti capi - szef wszystkich szefow \:D

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina -capo di tutti capi laugh

matti64 #833881 04/01/2007 22:35
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
może ktoś zrobić zdjęcie tej koszulki z napisem "CAPPO di tutti TYPERI" i wstawić na forum smile

rangiz9 #833958 04/01/2007 23:19
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423

Bebok #834259 05/01/2007 08:49
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Dzięki Bebok piwo

rangiz9 #834324 05/01/2007 10:10
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
W sobotę Betsson organizuje kolejny specjalny freeroll tylko dla graczy z Polski.

Nagrody:
Miejsce 1 - bilet o wartości 50 + 5 USD na dowolny turniej na Betsson.com
Miejsca 2-10 - bilety o wartości 20 + 2 USD na dowolny turniej na Betsson.com
Miejsca 11-20 - bilety o wartości 10 + 1USD na dowolny turniej na Betsson.com


Turniej startuje w sobotę 6 stycznia o 20.00
Zapisy do turnieju zaczynamy o 18.30

Do zapisania się do freerola potrzebny będzie specjalny ticket, które znajdzie się na koncie najpóźniej w sobotę rano.

Pzdr

Milo
__________________

Betsson Polska
Freeroll Tylko dla Polaków
sobota 6 stycznia, godz. 20.00

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Bardzo dobra decyzja, moim zdaniem tickety lepiej sie sprawdzaja.

Do zobaczenia w sobote

Dołączył: Aug 2006
Posty: 181
@
member
member
@ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 181
Originally Posted by Betsson.com
W sobotę Betsson organizuje kolejny specjalny freeroll tylko dla graczy z Polski.

Nagrody:
Miejsce 1 - bilet o wartości 50 + 5 USD na dowolny turniej na Betsson.com
Miejsca 2-10 - bilety o wartości 20 + 2 USD na dowolny turniej na Betsson.com
Miejsca 11-20 - bilety o wartości 10 + 1USD na dowolny turniej na Betsson.com


Turniej startuje w sobotę 6 stycznia o 20.00
Zapisy do turnieju zaczynamy o 18.30

Do zapisania się do freerola potrzebny będzie specjalny ticket, które znajdzie się na koncie najpóźniej w sobotę rano.

Pzdr

Milo
__________________

Betsson Polska
Freeroll Tylko dla Polaków
sobota 6 stycznia, godz. 20.00


Może zamiast wabić beznadziejnymi freerollami nowych graczy którzy i tak nie wpłacą do was żadnej kasy wprowadzcie lepiej rakeback ,podoba mi się sieć Ongame grywam tam trochę w bewin i chętnie przeniósłbym się do betssona ze wzgledu na wiekszy ruch na stolikach w Omahe niż w sieci Boss Media gdzie gram dla rakebacku.Wyrabiam dla nich średnio 3500 $ RC miesiecznie a sądze ,że takich graczy którzy chcą przejść do Ongame jest wiecej.

@@&&&@@ #834488 05/01/2007 12:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
jezeli dla ciebie ten freeroll jest beznadziejny to pokaz mi jaki kolwiek lepszy od tego.. a co do wprowadzenia rakeback zgadzam sie z toba w 100%

luk4sz_ #834516 05/01/2007 12:51
Dołączył: Aug 2006
Posty: 181
@
member
member
@ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 181
Choćby sobotni 5000$ w Bet365.
A co do tych ticketów to pokaż mi choć jeden przykład gdzie ktoś kto wygrał ten ticket zaistniał później na final table.

@@&&&@@ #834546 05/01/2007 13:11
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ale tego ticketu się nie wygrywa. Dostaje go każdy polak posiadający konto w betsson. Tak więc każdy, kto gra na final table zapisał się do tego turnieju używając tego ticketu właśnie.

To po to, żeby goście z innych krajów nie ładowali się w polski turniej.


A co do samych promocji, to też uważam, że jakieś betsson powinien zrobić. Choćby ten rakeback. I jeszcze powinni zrobić to, co jest standardem w wielu pokerromach, czyli jakieś punkty przyznawane za każde rozdanie z rake'm i późniejsza możliwość wykorzystania tych punktów.

Bzyku #834558 05/01/2007 13:15
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Bzyku oni przyznaja punkty za kazde rozdanie. I to calkeim kozystnie (szybciutko leca). Tylko praie nic nie mozna z nimi zrobic. za 200 pnktow w jednym tygodniu (dwa pełne wieczorki gry jak dla mnie) masz ticket to sobotneigo turnieju a bardzo bezsensownej godzinie (12) z pula 2000$. Zwykle rejstuje sie mneij niz 200 osob, a za 1000 punktow miesiecznie jest potem vip freerool w pierwsza niedizele nastepnegomiesiaca o 20 z pula 10000$.
W ta niedziele w takim zagram pierwszy raz laugh

Ale poza tym lipa... zadnej innej mozliwosci wymiaany punktow (np na gadzety)

Bebok #834580 05/01/2007 13:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
turniej gdzie o 5k$ bije sie 6tys ludzi, gdzie wieksza polowa daje all-iny i na dodatek zeby wygrac troche kasy trzeba poswiecic conamniej kilka godzin.. smirk nie mowie ze to jest zly freeroll bo to jest zawsze szansa na darmowa kase a pula jednak nie jest taka mala .. na betssonie masz tickety za 20 pierwszych miejsc i zwykle jest ok. 200 graczy. nie trzeba grac dlugo by zdobyc jakis ticket.. jak narazie na 5 takich frerolli udalo mi sie wygrac 2x ticket o wartosci 20$ a raz ticket 10$,
jutro kolejny freeroll mam nadzieje ze nie bedzie to freeroll 'tylko' dla Polakow jak to bylo ostatnio wink

luk4sz_ #834608 05/01/2007 13:43
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
ja bardzo lubie te turnieje o tickety. Nagrody same w sobie to fajna sprawa. Poza tym te turnieje są dla mnie również atrakcyjne pod względem towarzyskim. Fajnie móc pograć z Polakami, pogadać na czacie. To jest super (nie mowie o tym ostatnim "dla Świata" grin )

rockeman #834641 05/01/2007 14:00
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Te tickety do tego frerolla dla Polaków dostaje każdy kto jest zarejestrowany z Polski czy trzeba jeszcze coś zrobić??

Dołączył: Aug 2006
Posty: 181
@
member
member
@ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 181
Post deleted by Bzyku

@@&&&@@ #834692 05/01/2007 14:19
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Originally Posted by @@&&&@@
Ludzie mnie chodzi o to czy ktokolwiek znalazł się na final table w turnieju do którego się dostał na podstawie biletu wygranego w takim freerollu!!!!

dwa dni temu ja własnie byłem na final table w turniejku, w którym wystartowalem dzięki temu ticketowi. Był to sng na 10 osób laugh laugh laugh ale final table to final table grin
no ale tak serio to wygrało mi się tego sitka, i dostałem 50$. M.in. dlatego sobie chwale te tickety. Poza tym mam jeszcze "na stanie" dwa tickety (10 i 20$). I nawet jeśli nic finansowo nie ugram , to i tak atrakcją dla mnie będzie sam udział w turnieju 10K guaranted, do którego wpisowe to 20$. Nie sądzę ,abym tam cuda zdziałał, bo to pewnie jeszcze za wysokie progi, ale przynajmniej się "otre" o gre na jednak wyższym poziomie. A kto wie, moze karta pójdzie i coś ugram confused hura

drfocus, nic nie trzeba robić. Tickety są przypisywane Polakom. Dzięki temu normlanie wchodzimy w lobby i się rejestrujemy.

rockeman #835453 05/01/2007 17:10
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Cholerka, nie było mnie 2h - widziałem jeszcze tylko początek tej dyskusji - jednak ta posunęła się już zbyt daleko.

Kolega o uroczym nicku: "@@&&&@@" niniejszym otrzymuje ostrzeżenie za prowokowanie w niewybredny sposób niekulturalnej dyskusji.
Był tu święty spokój, aż zjawiłeś się tu ty. Chcesz pisać, proszę bardzo, ale bez nerwów i udowadniania wszystkim "jestem kozak, bo gram za XXX dolarów".
Oraz za obrażanie innych na priv.


Jak chcesz z kimś ustawiać się na grę, rób to na priv lub bez takiej dyskusji jak tutaj miała miejsce.

Prawie 2 strony tematu ścięte równo z trawą smirk

P.S. Wybacz Davidian - musiałem skasować również twój post, bo inaczej po tym wszystkim zostały by ślady.

Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon), 2,308 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,198
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1