|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929 |
to z wloskego a w dodatku napisane z bledem capo di tutti capi - szef wszystkich szefow  capo di tutti typeri - szef wszystkich typerow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Lepiej w tej koszulce się nie pokazywać na Sycylii, bo mafia się zdenerwuje łamaniem praw autorskich i będzie kula w łeb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2006
Posty: 30 |
ehhh ja tez nie dosatlem a mieszkam w sumie niedaleko wrocka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
capo di tutti capi - szef wszystkich szefow \:D Krzysztof Jarzyna ze Szczecina -capo di tutti capi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
może ktoś zrobić zdjęcie tej koszulki z napisem "CAPPO di tutti TYPERI" i wstawić na forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Dzięki Bebok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467 |
W sobotę Betsson organizuje kolejny specjalny freeroll tylko dla graczy z Polski.
Nagrody: Miejsce 1 - bilet o wartości 50 + 5 USD na dowolny turniej na Betsson.com Miejsca 2-10 - bilety o wartości 20 + 2 USD na dowolny turniej na Betsson.com Miejsca 11-20 - bilety o wartości 10 + 1USD na dowolny turniej na Betsson.com
Turniej startuje w sobotę 6 stycznia o 20.00 Zapisy do turnieju zaczynamy o 18.30
Do zapisania się do freerola potrzebny będzie specjalny ticket, które znajdzie się na koncie najpóźniej w sobotę rano.
Pzdr
Milo __________________
Betsson Polska Freeroll Tylko dla Polaków sobota 6 stycznia, godz. 20.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Bardzo dobra decyzja, moim zdaniem tickety lepiej sie sprawdzaja.
Do zobaczenia w sobote
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 181 |
W sobotę Betsson organizuje kolejny specjalny freeroll tylko dla graczy z Polski.
Nagrody: Miejsce 1 - bilet o wartości 50 + 5 USD na dowolny turniej na Betsson.com Miejsca 2-10 - bilety o wartości 20 + 2 USD na dowolny turniej na Betsson.com Miejsca 11-20 - bilety o wartości 10 + 1USD na dowolny turniej na Betsson.com
Turniej startuje w sobotę 6 stycznia o 20.00 Zapisy do turnieju zaczynamy o 18.30
Do zapisania się do freerola potrzebny będzie specjalny ticket, które znajdzie się na koncie najpóźniej w sobotę rano.
Pzdr
Milo __________________
Betsson Polska Freeroll Tylko dla Polaków sobota 6 stycznia, godz. 20.00 Może zamiast wabić beznadziejnymi freerollami nowych graczy którzy i tak nie wpłacą do was żadnej kasy wprowadzcie lepiej rakeback ,podoba mi się sieć Ongame grywam tam trochę w bewin i chętnie przeniósłbym się do betssona ze wzgledu na wiekszy ruch na stolikach w Omahe niż w sieci Boss Media gdzie gram dla rakebacku.Wyrabiam dla nich średnio 3500 $ RC miesiecznie a sądze ,że takich graczy którzy chcą przejść do Ongame jest wiecej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
jezeli dla ciebie ten freeroll jest beznadziejny to pokaz mi jaki kolwiek lepszy od tego.. a co do wprowadzenia rakeback zgadzam sie z toba w 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 181 |
Choćby sobotni 5000$ w Bet365. A co do tych ticketów to pokaż mi choć jeden przykład gdzie ktoś kto wygrał ten ticket zaistniał później na final table.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ale tego ticketu się nie wygrywa. Dostaje go każdy polak posiadający konto w betsson. Tak więc każdy, kto gra na final table zapisał się do tego turnieju używając tego ticketu właśnie.
To po to, żeby goście z innych krajów nie ładowali się w polski turniej.
A co do samych promocji, to też uważam, że jakieś betsson powinien zrobić. Choćby ten rakeback. I jeszcze powinni zrobić to, co jest standardem w wielu pokerromach, czyli jakieś punkty przyznawane za każde rozdanie z rake'm i późniejsza możliwość wykorzystania tych punktów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Bzyku oni przyznaja punkty za kazde rozdanie. I to calkeim kozystnie (szybciutko leca). Tylko praie nic nie mozna z nimi zrobic. za 200 pnktow w jednym tygodniu (dwa pełne wieczorki gry jak dla mnie) masz ticket to sobotneigo turnieju a bardzo bezsensownej godzinie (12) z pula 2000$. Zwykle rejstuje sie mneij niz 200 osob, a za 1000 punktow miesiecznie jest potem vip freerool w pierwsza niedizele nastepnegomiesiaca o 20 z pula 10000$. W ta niedziele w takim zagram pierwszy raz  Ale poza tym lipa... zadnej innej mozliwosci wymiaany punktow (np na gadzety)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
turniej gdzie o 5k$ bije sie 6tys ludzi, gdzie wieksza polowa daje all-iny i na dodatek zeby wygrac troche kasy trzeba poswiecic conamniej kilka godzin..  nie mowie ze to jest zly freeroll bo to jest zawsze szansa na darmowa kase a pula jednak nie jest taka mala .. na betssonie masz tickety za 20 pierwszych miejsc i zwykle jest ok. 200 graczy. nie trzeba grac dlugo by zdobyc jakis ticket.. jak narazie na 5 takich frerolli udalo mi sie wygrac 2x ticket o wartosci 20$ a raz ticket 10$, jutro kolejny freeroll mam nadzieje ze nie bedzie to freeroll 'tylko' dla Polakow jak to bylo ostatnio 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
ja bardzo lubie te turnieje o tickety. Nagrody same w sobie to fajna sprawa. Poza tym te turnieje są dla mnie również atrakcyjne pod względem towarzyskim. Fajnie móc pograć z Polakami, pogadać na czacie. To jest super (nie mowie o tym ostatnim "dla Świata"  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Te tickety do tego frerolla dla Polaków dostaje każdy kto jest zarejestrowany z Polski czy trzeba jeszcze coś zrobić??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 181 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
Ludzie mnie chodzi o to czy ktokolwiek znalazł się na final table w turnieju do którego się dostał na podstawie biletu wygranego w takim freerollu!!!! dwa dni temu ja własnie byłem na final table w turniejku, w którym wystartowalem dzięki temu ticketowi. Był to sng na 10 osób  ale final table to final table  no ale tak serio to wygrało mi się tego sitka, i dostałem 50$. M.in. dlatego sobie chwale te tickety. Poza tym mam jeszcze "na stanie" dwa tickety (10 i 20$). I nawet jeśli nic finansowo nie ugram , to i tak atrakcją dla mnie będzie sam udział w turnieju 10K guaranted, do którego wpisowe to 20$. Nie sądzę ,abym tam cuda zdziałał, bo to pewnie jeszcze za wysokie progi, ale przynajmniej się "otre" o gre na jednak wyższym poziomie. A kto wie, moze karta pójdzie i coś ugram drfocus, nic nie trzeba robić. Tickety są przypisywane Polakom. Dzięki temu normlanie wchodzimy w lobby i się rejestrujemy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Cholerka, nie było mnie 2h - widziałem jeszcze tylko początek tej dyskusji - jednak ta posunęła się już zbyt daleko. Kolega o uroczym nicku: "@@&&&@@" niniejszym otrzymuje ostrzeżenie za prowokowanie w niewybredny sposób niekulturalnej dyskusji. Był tu święty spokój, aż zjawiłeś się tu ty. Chcesz pisać, proszę bardzo, ale bez nerwów i udowadniania wszystkim "jestem kozak, bo gram za XXX dolarów". Oraz za obrażanie innych na priv.Jak chcesz z kimś ustawiać się na grę, rób to na priv lub bez takiej dyskusji jak tutaj miała miejsce. Prawie 2 strony tematu ścięte równo z trawą  P.S. Wybacz Davidian - musiałem skasować również twój post, bo inaczej po tym wszystkim zostały by ślady.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|