Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 14 1 2 12 13 14
drfocus #835532 05/01/2007 17:26
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Originally Posted by drfocus
Te tickety do tego frerolla dla Polaków dostaje każdy kto jest zarejestrowany z Polski czy trzeba jeszcze coś zrobić??

Dostają je osoby które rejestrowały się z polskiej strony betsson, tak mi sie wydaje.

Bonus: Unibet
Bzyku #835794 05/01/2007 18:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Quote
ja bardzo lubie te turnieje o tickety. Nagrody same w sobie to fajna sprawa. Poza tym te turnieje są dla mnie również atrakcyjne pod względem towarzyskim. Fajnie móc pograć z Polakami, pogadać na czacie

Ja też je lubie, ale tak cholera jak na betsson bardzo często wygrywam coś w zwykłych freerolach, to do cholery w tych mam jakiś kompleks. na 4 razy co grałem, za każdym miałem miejsce 21-26. Trzeba się w końcu przełamać laugh laugh

buszmen #835878 05/01/2007 18:22
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Żeby dostać wejściówkę trzeba się zarejestrować do 05.01.07r i ja się właśnie dzisiaj zarejestrowałem. Jak myślicie dostanę wejściówkę? laugh

Landzaat #835910 05/01/2007 18:27
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
No ba smile

Bebok #836256 05/01/2007 20:40
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Bzyku nie gniewam sie laugh rozumiem ze taka praca moderatora.

Davidian #836484 05/01/2007 23:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
czesc
mam pytanie
sciagnalem soft pokerowy i zainstalowalem
odpalam patrze na ring games a tam sa same gry na play money - czy stoly ringowe na $$ uaktywniaja sie dopiero po tym jak zrobie depozyt na konto pokerowe?
pytam bo dziwne to jest - wszedzie stoly ringowe na $$ sa widoczne nawet nie majac kasy na koncie a tutaj nie smile

bukma #836495 05/01/2007 23:20
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
Muszą być!!
Zobacz czy jest gdzieś zakładka real money

RRadziu31 #836527 05/01/2007 23:37
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wlasnie nie ma (albo jestem slepy i nie widze wink )

bukma #836577 06/01/2007 00:06
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
holdem play i holdem real ziom u gory

bkbk #837160 06/01/2007 11:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400
Nie wiem jak u Was, ale u mnie brak ticketa na dzisiejszy freeroll tylko dla Polaków

Lamer #837161 06/01/2007 11:18
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
ja też nie dostałem frown

Strona 14 z 14 1 2 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,767 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,262
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1