|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Te tickety do tego frerolla dla Polaków dostaje każdy kto jest zarejestrowany z Polski czy trzeba jeszcze coś zrobić?? Dostają je osoby które rejestrowały się z polskiej strony betsson, tak mi sie wydaje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
ja bardzo lubie te turnieje o tickety. Nagrody same w sobie to fajna sprawa. Poza tym te turnieje są dla mnie również atrakcyjne pod względem towarzyskim. Fajnie móc pograć z Polakami, pogadać na czacie Ja też je lubie, ale tak cholera jak na betsson bardzo często wygrywam coś w zwykłych freerolach, to do cholery w tych mam jakiś kompleks. na 4 razy co grałem, za każdym miałem miejsce 21-26. Trzeba się w końcu przełamać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Żeby dostać wejściówkę trzeba się zarejestrować do 05.01.07r i ja się właśnie dzisiaj zarejestrowałem. Jak myślicie dostanę wejściówkę? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
No ba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Bzyku nie gniewam sie  rozumiem ze taka praca moderatora.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
czesc mam pytanie sciagnalem soft pokerowy i zainstalowalem odpalam patrze na ring games a tam sa same gry na play money - czy stoly ringowe na $$ uaktywniaja sie dopiero po tym jak zrobie depozyt na konto pokerowe? pytam bo dziwne to jest - wszedzie stoly ringowe na $$ sa widoczne nawet nie majac kasy na koncie a tutaj nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 414 |
Muszą być!! Zobacz czy jest gdzieś zakładka real money
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
wlasnie nie ma (albo jestem slepy i nie widze  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720 |
holdem play i holdem real ziom u gory
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400 |
Nie wiem jak u Was, ale u mnie brak ticketa na dzisiejszy freeroll tylko dla Polaków
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339 |
ja też nie dostałem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka