Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Najciekawsze jest to ,że człowiek po maturze czy studiach ma często takie same stawki jak typ po podstawówce. 4 zety w pysk albo wypi....aj

Dlatego warto sie zastanowić czy studiować . No Ale matura i studia to też niezła przygoda może być smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Najciekawsze jest to ,że człowiek po maturze czy studiach ma często takie same stawki jak typ po podstawówce. 4 zety w pysk albo wypi....aj

I to na umowe zlecenie ;]

lupus #836385 05/01/2007 21:55
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Najciekawsze jest to ,że człowiek po maturze czy studiach ma często takie same stawki jak typ po podstawówce. 4 zety w pysk albo wypi....aj

I to na umowe zlecenie ;]


ja robilem z kolesiem ktorego wywalili w 8 klasie podstawowki i dostal 5,5 na reke wink

ajdam #836413 05/01/2007 22:18
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
a ja jestem w trakcie 4 roku i mam 4.50 + prowizje kur....:/w dodatku nawet na staz do agencji reklamowej mnei neicha:(

Azzaro #836426 05/01/2007 22:24
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
swojego czasu, w wakacje robiłem na zwywce w lesie smile czasami było tak, że przewrocone drzewo leżało, przychodzilismy z piłami recznymi, musielismy je pociąć, walki na jedna strone, gałęzie na drugą, wszystko załadowac na cięzarowkę i gdzies to wywozili... nigdy nie pracowałem tak cięzko fizycznie jak wtedy... i to za 3,5pln za godzine ...super co? jakiś czas temu stojąc pod manhattanem w gda i czekając na koniec burzy, zagadałem z ulotkarzami, kolesie zarabiali po 8/h a była dziewczyna która miała 10/h ...gdzie tutaj sprawiedliwość smile

gnacik #836448 05/01/2007 22:39
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Chcieli ludziska kapitalizmu to mają wink
a tak na serio to "nie chcem ale muszem" ;)wyjechać z kochanego kraju ,bo nie stać mnie na to żeby pracować w Polsce smirk

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Trzeba było cholera zostać politykiem...

Bzyku #836463 05/01/2007 22:48
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
albo księdzem wink znam kilku co poszli z suchej kalkulacji grini mają sie nieźle grin fura jest,pokerek z ziomalami po fachu itp grin

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Niestety na polityka jestem zbyt małą świnią, szują, krętaczem i złodziejem.
A na księdza... z moimi poglądami na temat religii... też odpada :/

Bzyku #836470 05/01/2007 22:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
A myslisz ,ze wszyscy księża to niby wierzący??

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
dzis jzu o tym pisałem, ale nadal mnie nosi jka mi babka powiedziala ze zeby mnie przyjac na staz do agencji reklamowej za 400zl na 3 miechy musze umiec b.dobrze photoshopa,illustratora,corela,3dmaxa, programowanie w accesie,i pisanie www w htmlu:P/ kur,, jkbym to wszytko b.dobrze umial to bym mial jej staz glebo... w dupie i neischodzil ponizej 2tys z wyplata....



Azzaro #836485 05/01/2007 23:12
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Ostatnio ze wspólnikiem robiliśmy rekrutację na ślusarzy/spawaczy i pomocników do takowych. Ogłoszenie w prasie cały tydzień i ... przyszło 3 gości, z których tylko jeden nadawał się do ... rozmowy (czyt. był trzeźwy).

Później zmieniliśmy sposób naboru i przy stawkach od 10-15 zł/h przy umowach o dzieło (ew. zlecenia) lub samozatrudnieniu zainteresowanie było raczej "umiarkowane".

No to mamy to bezrobocie czy też nie?

Azzaro #836488 05/01/2007 23:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
to jest właśnie polska paranoja.Wymagają takich rzeczy i za takie pieniadze ,że nikt o zdrowych zmysłach na to nie pójdzie.
A stawki za staż to juz bez komentarza...W necie płaczą że nie moga znaleść pracowników( jak bedą płaćić to się znajdą)

PS.Ciekawe gdzie sie podziali experci z pozal sie Boże Lewiatana,którzy jeszcze niedawno rozpaczali,że zarobki zbyt wysokie

kurson #836489 05/01/2007 23:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
kurson mamy mamy, ale nie każdy umie spawać lub być ślusarze, a co bardziej za tym idzie, ludzie myślą, że tego nie potrafią i nawet nie fatygują się do Was.

host #836497 05/01/2007 23:22
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Originally Posted by host
kurson mamy mamy, ale nie każdy umie spawać lub być ślusarze, a co bardziej za tym idzie, ludzie myślą, że tego nie potrafią i nawet nie fatygują się do Was.

Ja umiem (puki co amatorsko), bo akurat mój stary jest spawaczem od okolo 30lat i przez to jedym z najbardziej popularnych w powiecie. Myśle że może się to przydać, ale nie lubie tego...

host #836504 05/01/2007 23:23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Jak był czas na szanowanie pracowników to sie ich olewało. Teraz polskich spawaczy mozna szukać w UK ,Niemczech ,czy Skandynawii

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
jakbym wiedzial ze za spawacza bede mial 15zl za h to bym w du... mial grafika komputerowego. Ale jakby mi to ktos kiedys powiedzial spowodowała by ta informacja u mnie szeroki usmiech...:/Niedlugo dzieci zamiast marzen o strazaku doktorze prawniku beda chcialy na spawacza pojsc.

Azzaro #836520 05/01/2007 23:32
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
No to teraz możemy śmiało zarzucić rodzicom, że poprzez gonienie nas do nauki zniszczyli nam karierę zawodową grin

Azzaro #836521 05/01/2007 23:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Gdyby się było po zawodówce mozna by z miejsca uderzać na podbój Europy wink
Wniosek z tego prosty:nie słuchaj mamy bo skończysz jako bezrobotny magister a tak byś mógł kariere zrobic jako spawacz ,rzeźnik itp. grin
Smutne ale prawdziwe

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
podpisuje się obiema "ręcami" smile

Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,877 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,443
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1