Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
#826700 02/01/2007 18:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174

Bonus: Unibet
connor #827359 02/01/2007 21:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Mysle ze PB powoli podnosi sie po ostatnim trzesieniu ziemi wiec czas juz na nowy konkurs...i czekam na zapisy

regulamin jest tutaj:

http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=825577&page=0#Post825577

a dotychczas zapisali sie juz:

23
apofis
citizen
El_Darro
Gherman
inzynierk
katowiczanin
kurson
peNeR
piteeeeeer
Pitersson
PROTECTORIANIN
Radek_89
Sphinx
Wandzik


regulamin sie troche zmienil wiec prosze o jego uwazne przeczytanie

kazow #834313 05/01/2007 10:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
konkurs Pointbet startuje jutro rano i graja:

peNeR
Sphinx
El_Darro
citizen
Pysia
maNi3k
larsson
nowik
Wandzik
kurson
Jakubosiu
katowiczanin
inzynierk
Rivaldinho
przemek_
23
Ojro
Koski
Gherman
monare
Pitersson
rafal08
piteeeeeer
PROTECTORIANIN
apofis
Radek_89

kazow #834990 05/01/2007 15:47
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Działa dziś komukolwiek to badziewie?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 10
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 10
niestety chyba nie. Mogliby cos zrobic z tymi serwerami.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Originally Posted by z o R r o
Działa dziś komukolwiek to badziewie?


Mi przez jakis czas dzialalo www1 ale przekierowywalo mnie przy logowaniu na www i kicha. Po kilkunastu probach udalo sie nawet postawic zaklad ;-) - jak tak dalej bedzie to slabo widze swoje granie u nich. Udalo mi sie na razie wycofac jakies 80% pieniedzy i jak tak dalej bedzie z wyplatami i dostepnoscia strony to pewnie szybko tam nie wplace.

Wojtek

nowy WK #835536 05/01/2007 17:27
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Wygląda mi to na atak DOS. Może przy ostatnio zniżkującej reputacji buka ktoś chciał pójść za ciosem i wykończyć Pointbet. Ja też na razie nic nie wpłacam dopóki sytuacja z dostępem do strony jak i z wypłatami nie wróci do normy. Na razie należny im depozyt ulokowałem w 188bet.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Najgorzej że dokładnie 2tygodnie rozbiłem wypłate na mb frown A jeszcze kasa mi nie doszła :/ Ostatnio miałem że 1tydzień czekałem... Coraz gorzej byle bym miał...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli chodzi o te trzęsienie ziemi to nieźle powaliło internet w wielu krajach w Azji. Na razie mamy poprawę, ale całkowita naprawa łaczy miała potrwać 2-3 tygodnie.

Tutaj natomiast może to być DOS attack, co przy i tak ciasnych łączach jeszcze mocniej uderza w stronę.

Conrad #837817 06/01/2007 14:31
Dołączył: Dec 2006
Posty: 10
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 10
Co to jest DOs attack?

czacha81 #838444 06/01/2007 15:58
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Denial of Service attack. Tysiące komputerów (+) próbuje się łączyć z serwerem i wtedy nikt nie może na nią wejść bo serwer nie wyrabia.

Conrad #838644 06/01/2007 16:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Nie chce krakac....ale pointbet juz sie nie podniesie z tego....a pozostalem tam z calkiem ladna suma, nie wszystko udalo sie wyplacic.

Marcin #840160 06/01/2007 22:20
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
poczytaj co piszą na BA,staczaja sie ile wejdzie.nie mam tam żadnych funduszy,ale śledze wątek z ciekawością bo myślałem coś wplacić....czekają po 3 tyg na wyplaty,zero odp na maile czasami itp....także póki co lepeij omijać ich z daleka,co najwyżej poczekać może na "lepsze dni" o ile nadejdą dla pointbetu...

Kacpro #840271 06/01/2007 23:09
Dołączył: Dec 2006
Posty: 16
2
23 Offline
stranger
stranger
2 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 16
Witam,
czy dostal ktos z was kase w tym roku od tego badziewia?Czekam juz 18 dni i ciagle nic a kwota jest spora!Coraz bardziej mnie to wkurza!

23 #840618 07/01/2007 10:20
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Ja czekam od 24 grudnia i pewnie jeszcze troche poczekam..

SyKo #840640 07/01/2007 10:33
Dołączył: Dec 2006
Posty: 10
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 10
Ja mysle ze pointbet wroci do gry. Juz dziala dobrze. Ja z niego nie zrezygnuje bo maja najlepszy kursy live na pilke. Mam tam troche pieniedzy. I w poprzednim roku troche tez wyplacalem z opoznieniami ale zawsze dochodzily.

czacha81 #841261 07/01/2007 13:45
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
widze ze bardzo sie neiktorzy przestraszyli ...rozumiem kasa jest wazna

ja moge powiedziec ze znam sytuacje od sroka i nie mam powodow do mowienia ze padaja

bardzo prosili o uspokojenie Polskich graczym, jest ich bardzo duzo w PB

z zapewnien szefa marketingu ktory jest moim dobrym znajomym wynika ze juz niedlugo wszystko nadgonia i bedzie ok

gdyby mieli padac to nie wprowadzalibyt nowych dyscyplin i obcieli by mi budzet na freebety:) a to sie nie dzieje

kazdy ma gorsze momenty i tylko trzeba je przetrzymac

kazow #841271 07/01/2007 13:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
strona dzisiaj dziala bez zarzutu ...oferta sie laduje ...dobre kursy do brania:)

kasa do wygrywania

kazow #841322 07/01/2007 14:01
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Poszerzaja oferte bo potrzebuja depozytow jak tlenu.
A strona dziala tylko chwilami.

Marcin #842826 07/01/2007 18:59
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
działanie strony to jak na razie padaka -
czytam , że z wypłatami też są problemy - ogólnie niewesoło u nich - a kto ma u nich większą kasę to ma chyba pełne portki - szkoda bo mają super kursy - mam nadzieję , że wyjdą z tego - noi rozliczą się z graczami - jak przystało na porządną firmę a ja tymczasem mówię do nich passe - i czekam na rozwój wypadków
( powodzenia w odzysku kasy wszystkim czekającym)

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,762 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,536
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1