|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
to zalezy od innych transakcji na twoim koncie, czy zbalansowane masz wplaty i wyplaty na koncie (tj. czy na MB i NETeller masz wiecej wyplat niz depozytow). jesli nie to środki na bank zostaną zablokowane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
A jesli juz sie wplacalo/wyplacalo przez MB, to jesli teraz wplace z konta w banku to pozniej wyplate bede mogl zlecic na MB, czy trzeba bedzie wplacic cos przez MB zeby wyplacic calosc na MB? 
Pozdro i z gory dzieki za odp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Ja też tego nie rozumiem na moim przykładzie : Nalezy na Panskim koncie zbalansowac depozyty i wyplaty na pozostalych formach depozytow: depozyty NETeller: 233.66 EUR depozyty karta: 50.00 EUR dodam ze wpłacałem kartą 50 e czyli co moge wypłacić jako zwrot na kartę ? czy musze cos zbalansowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73 |
Czyli co trzeba zrobic jeśli wpłaci się netellerem i chce się wyplacic na money bookers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
Ja też tego nie rozumiem na moim przykładzie : Nalezy na Panskim koncie zbalansowac depozyty i wyplaty na pozostalych formach depozytow: depozyty NETeller: 233.66 EUR depozyty karta: 50.00 EUR dodam ze wpłacałem kartą 50 e czyli co moge wypłacić jako zwrot na kartę ? czy musze cos zbalansowac  NETeller: 233.66 EUR karta: 50.00 EUR grales, wygrales i obecny stan Twojego konta to 500 EUR. Chcesz teraz zwyplacic wszystko na karte --> ale nie mozesz, gdyz musisz wczesniej wyzerowac (zbalansowac ) sume depozytow i wyplat na NETeller. Czyli wyplacasz 233.66 na NETeller, a cala resztę mozesz wtedy przeslac na kartę. jasniej nie potrafie tego wytlumaczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73 |
Ja też tego nie rozumiem na moim przykładzie : Nalezy na Panskim koncie zbalansowac depozyty i wyplaty na pozostalych formach depozytow: depozyty NETeller: 233.66 EUR depozyty karta: 50.00 EUR dodam ze wpłacałem kartą 50 e czyli co moge wypłacić jako zwrot na kartę ? czy musze cos zbalansowac  NETeller: 233.66 EUR karta: 50.00 EUR grales, wygrales i obecny stan Twojego konta to 500 EUR. Chcesz teraz zwyplacic wszystko na karte --> ale nie mozesz, gdyz musisz wczesniej wyzerowac (zbalansowac ) sume depozytow i wyplat na NETeller. Czyli wyplacasz 233.66 na NETeller, a cala resztę mozesz wtedy przeslac na kartę. jasniej nie potrafie tego wytlumaczyc A mi chodzi o to !!. Nie chce grać na betfair chcem tylko wpłacić nettelerem do nich , i od razu wypłacić na money bookers i z money bookers na konto w inteligo  Wiem ze to troche zakręcone ale w moim przypadku ten sposób wchodzi w gre tylko. W gamebookers mam obcykane już ale trochę sie im to nie podobało i zeby ich troche uspokoić chcę spróbowć przez betfair.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793 Likes: 12 |
Nie uda Ci sie to na betfair
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73 |
Nie uda Ci sie to na betfair A gdzie się uda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793 Likes: 12 |
Nie uda Ci sie to na betfair A gdzie się uda? Oj tego to nie wiem bo korzystam tylko z kart kredytowych. Ale na BF tak jak chciałeś zrobić poprostu sie nie da
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73 |
Nie uda Ci sie to na betfair A gdzie się uda? Oj tego to nie wiem bo korzystam tylko z kart kredytowych. Ale na BF tak jak chciałeś zrobić poprostu sie nie da Chodzi o te balans wpłat i wypłat? To masz na myśli ? Może wcześniej wpłacić troche kaski money bookers do BF , potem wpłacić nettelerem i sumę wypłacić spowrotem MB?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Jeżeli masz zaufanego kolegę ze szkolnej ławki co wpłaca poprzez MB na betfair, zawrzyjcie jeden zakładzik miedzy sobą i niech Ci potem wypłaci sobie na MB bez problemów a potem odda tobie ... Trochę stracisz na prowizji, ale w jeden dzień to załatwicie ... tylko pewniak musi wejść  po dużym kursie ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Nie uda Ci sie to na betfair A gdzie się uda? gamebookers napewno, kiedys w baw takie cos zrobilem i tez przeszlo bez problemow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
bez obracania depozytu chociaż raz?
U niektórych bukmacherów jest to możliwe z tym że najpierw musisz przynajmniej raz obrócić depozytem inaczej potracają sobie prowizje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118 |
Jak wiecie np. w pilce noznej gdy padnie gol wszystkie zaklady nieprzyjete zostaja anulowane. Czy znacie jakies narzedzie, czy wogole one istnieja ktore same beda wystawiac ponowne anulowane zaklady po oczekiwanym przez gracza kursie? Wystawiam zaklady na lay na ponizej 3,5 lub 4,5 i sa takie chwile ze musze kontrolowac 20-30 spotkan naraz co jest troszku upierdliwe, szczegolnie gdy lacza sa kiepskie :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793 Likes: 12 |
Też już wcześniej miałem o to zapytać
punter UK może ty coś wiesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118 |
W dodatkach jest cos co nazywa sie auto-betfair moze to kurcze to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167 |
Thank you for the documents you recently forwarded to Betfair regarding our Know Your Customer verification process. Unfortunately the documents you provided did not completely meet our requirements.
We still require a copy of one of the following documents to complete the validation of your account.
Address Verification - One of the following: -Utility Bill (Less than 3 months old) -Tax Bill -Copy of Bank Statement - Less than 3 months old).
jeśli ktoś moze pomoc i wie czego mi brakuje do pełnej weryfikacji będę wdzeiczny.
POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
musisz jeszcze wyslac jakis rachunek lub wyciag z banku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167 |
hm...jesli za prad gaz placa starzy, a mbank nie ma rachunków imiennych ktoś ma jakiś pomysł?
skan konta operacji z ostatniego mesiaca w mbanku ? rachunek za szkole?:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka