Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
sebas81 #843383 07/01/2007 21:32
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
to zalezy od innych transakcji na twoim koncie, czy zbalansowane masz wplaty i wyplaty na koncie (tj. czy na MB i NETeller masz wiecej wyplat niz depozytow). jesli nie to środki na bank zostaną zablokowane.

Bonus: Unibet
punter UK #843422 07/01/2007 21:46
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
A jesli juz sie wplacalo/wyplacalo przez MB, to jesli teraz wplace z konta w banku to pozniej wyplate bede mogl zlecic na MB, czy trzeba bedzie wplacic cos przez MB zeby wyplacic calosc na MB? smile

Pozdro i z gory dzieki za odp papa

o.O_V #843432 07/01/2007 21:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Ja też tego nie rozumiem na moim przykładzie :

Nalezy na Panskim koncie zbalansowac depozyty i wyplaty na
pozostalych formach depozytow:
depozyty NETeller: 233.66 EUR
depozyty karta: 50.00 EUR

dodam ze wpłacałem kartą 50 e

czyli co moge wypłacić jako zwrot na kartę ? czy musze cos zbalansowac wink

sebas81 #843480 07/01/2007 22:16
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
Czyli co trzeba zrobic jeśli wpłaci się netellerem i chce się wyplacic na money bookers.

oli #843528 07/01/2007 22:38
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Originally Posted by oli
Ja też tego nie rozumiem na moim przykładzie :

Nalezy na Panskim koncie zbalansowac depozyty i wyplaty na
pozostalych formach depozytow:
depozyty NETeller: 233.66 EUR
depozyty karta: 50.00 EUR

dodam ze wpłacałem kartą 50 e

czyli co moge wypłacić jako zwrot na kartę ? czy musze cos zbalansowac wink

NETeller: 233.66 EUR
karta: 50.00 EUR

grales, wygrales i obecny stan Twojego konta to 500 EUR. Chcesz teraz zwyplacic wszystko na karte --> ale nie mozesz, gdyz musisz wczesniej wyzerowac (zbalansowac ) sume depozytow i wyplat na NETeller.

Czyli wyplacasz 233.66 na NETeller, a cala resztę mozesz wtedy przeslac na kartę.

jasniej nie potrafie tego wytlumaczyc

punter UK #843554 07/01/2007 22:49
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
Originally Posted by punter UK
Originally Posted by oli
Ja też tego nie rozumiem na moim przykładzie :

Nalezy na Panskim koncie zbalansowac depozyty i wyplaty na
pozostalych formach depozytow:
depozyty NETeller: 233.66 EUR
depozyty karta: 50.00 EUR

dodam ze wpłacałem kartą 50 e

czyli co moge wypłacić jako zwrot na kartę ? czy musze cos zbalansowac wink

NETeller: 233.66 EUR
karta: 50.00 EUR

grales, wygrales i obecny stan Twojego konta to 500 EUR. Chcesz teraz zwyplacic wszystko na karte --> ale nie mozesz, gdyz musisz wczesniej wyzerowac (zbalansowac ) sume depozytow i wyplat na NETeller.

Czyli wyplacasz 233.66 na NETeller, a cala resztę mozesz wtedy przeslac na kartę.

jasniej nie potrafie tego wytlumaczyc

A mi chodzi o to !!. Nie chce grać na betfair chcem tylko wpłacić nettelerem do nich , i od razu wypłacić na money bookers i z money bookers na konto w inteligo smile Wiem ze to troche zakręcone ale w moim przypadku ten sposób wchodzi w gre tylko. W gamebookers mam obcykane już ale trochę sie im to nie podobało i zeby ich troche uspokoić chcę spróbowć przez betfair.

sebas81 #843564 07/01/2007 22:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,811
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,811
Likes: 12
Nie uda Ci sie to na betfair

rafal08 #843570 07/01/2007 22:54
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
Originally Posted by rafal08
Nie uda Ci sie to na betfair

A gdzie się uda?

sebas81 #843581 07/01/2007 22:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,811
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,811
Likes: 12
Originally Posted by sebas81
Originally Posted by rafal08
Nie uda Ci sie to na betfair

A gdzie się uda?

Oj tego to nie wiem bo korzystam tylko z kart kredytowych.
Ale na BF tak jak chciałeś zrobić poprostu sie nie da

rafal08 #843591 07/01/2007 23:01
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by sebas81
Originally Posted by rafal08
Nie uda Ci sie to na betfair

A gdzie się uda?

Oj tego to nie wiem bo korzystam tylko z kart kredytowych.
Ale na BF tak jak chciałeś zrobić poprostu sie nie da

Chodzi o te balans wpłat i wypłat? To masz na myśli ? Może wcześniej wpłacić troche kaski money bookers do BF , potem wpłacić nettelerem i sumę wypłacić spowrotem MB?

sebas81 #843808 08/01/2007 07:20
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Jeżeli masz zaufanego kolegę ze szkolnej ławki co wpłaca poprzez MB na betfair, zawrzyjcie jeden zakładzik miedzy sobą i niech Ci potem wypłaci sobie na MB bez problemów a potem odda tobie ... Trochę stracisz na prowizji, ale w jeden dzień to załatwicie ... tylko pewniak musi wejść wink po dużym kursie ... smile

sebas81 #843976 08/01/2007 11:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by sebas81
Originally Posted by rafal08
Nie uda Ci sie to na betfair

A gdzie się uda?

gamebookers napewno, kiedys w baw takie cos zrobilem i tez przeszlo bez problemow

yaaho #844088 08/01/2007 13:36
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
bez obracania depozytu chociaż raz?

U niektórych bukmacherów jest to możliwe z tym że najpierw musisz przynajmniej raz obrócić depozytem inaczej potracają sobie prowizje.

robert423 #844110 08/01/2007 13:51
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Jak wiecie np. w pilce noznej gdy padnie gol wszystkie zaklady nieprzyjete zostaja anulowane.
Czy znacie jakies narzedzie, czy wogole one istnieja ktore same beda wystawiac ponowne anulowane zaklady po oczekiwanym przez gracza kursie?
Wystawiam zaklady na lay na ponizej 3,5 lub 4,5 i sa takie chwile ze musze kontrolowac 20-30 spotkan naraz co jest troszku upierdliwe, szczegolnie gdy lacza sa kiepskie :-)

zbovid #844254 08/01/2007 15:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,811
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,811
Likes: 12
Też już wcześniej miałem o to zapytać

punter UK może ty coś wiesz

rafal08 #844321 08/01/2007 15:55
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
W dodatkach jest cos co nazywa sie auto-betfair moze to kurcze to?

zbovid #844508 08/01/2007 17:11
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
szczerze mówiąc nie wiem,ale próbuję się dowiedzieć

moze tutaj znajdziecie to co Was interesuje:
http://solutions.betfair.com/

http://bdp.betfair.com/

punter UK #846562 09/01/2007 16:04
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
Thank you for the documents you recently forwarded to Betfair
regarding our Know Your Customer verification process. Unfortunately
the documents you provided did not completely meet our requirements.

We still require a copy of one of the following documents to complete
the validation of your account.

Address Verification - One of the following:
-Utility Bill (Less than 3 months old)
-Tax Bill
-Copy of Bank Statement - Less than 3 months old).


jeśli ktoś moze pomoc i wie czego mi brakuje do pełnej weryfikacji będę wdzeiczny.

POZDRAWIAM

_Todd #846565 09/01/2007 16:06
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
musisz jeszcze wyslac jakis rachunek lub wyciag z banku

yaaho #846586 09/01/2007 16:15
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
hm...jesli za prad gaz placa starzy, a mbank nie ma rachunków imiennych ktoś ma jakiś pomysł?

skan konta operacji z ostatniego mesiaca w mbanku ? rachunek za szkole?:)

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, 11kera11, rymoholik, $-man, Sensei, forty, aker, kamel), 1,021 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,959
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1