|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080 |
Mialem konto zarówno w Bwin jak i w Playit. Kilka dni temu dostałem wiadomosc ze Playit staje sie calkowicie zalezny od Bwin i nalezy logowac sie ze strony Bwin. Dzisiaj zamknieto moje konto (dawne Playit)na ktorym znajdowaly sie pieniadze...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
zlecilem wyplate z bwin do MB w otatni wtorek kasy jak nie bylo na koncie tak nie ma do dzissiaj no wiecie ile idzie przelew????// Najmniej 24godziny, ale znajac bwin to i nie ktorzy po pare tygodni czekali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112 |
ja mam ten sam problem mialem konto w play it i bwin i mi zamkneli to konto w kturym oczywiscie mialem kase zlodzieje jebani nie wiecie co teraz ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080 |
no dokladnie, ja mam ten sam problem. zamkneli oczywiscie to konto na ktorym byly pieniadze. juz do nich napialem zobaczymy jaka bedzie odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2004
Posty: 303 |
Witam, założyłem ostatnio konto w mbanku i zastanawiam sie czy wypłacając kase z bwin moge ja wypłacic na nowe konto mimo ze wczesniej wpłacałem przez BZ WBK? prosze o szybka odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Siemka... Jeżeli mam zareejstrowaną kartę w BWIN inteligo. I będę chciał na nią wypłacić pieniądze to wszytsko dojdzie tak jak wypłaciłem? Czy wogóle się opłaca od razu przelewać na Kartę Inteligo? Czy na MB lepiej? Proszę o szybką odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Witam, założyłem ostatnio konto w mbanku i zastanawiam sie czy wypłacając kase z bwin moge ja wypłacic na nowe konto mimo ze wczesniej wpłacałem przez BZ WBK? prosze o szybka odpowiedz radzilbym nawszelki wypadek najpierw napisac meila do support i informacja ze zmieniles numer konta,z bukami to roznie bywa,w jednym problemu nie bedzie a drugi Ci zamknie konto bo bedzie sadzil ze walka robisz..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Witam. Mógłby ktoś mi doradzić jak lepiej robić wypłaty z www.bwin.com. [ bwin.com.] Do mego konta w BAW wpłacałem zawsze przez MB, albo przez kartę Visa Elektron (Interligo). Zawsze wypłacałem, także przez MB, ale zastanawiam się nad opcją: VISA/VISA Electron Szybkie i bezpłatne zaksięgowanie pieniędzy na twoim koncie Visa.Moje pytania:1.To prawda, że jest to szybkie? To tak samo jak bym wysłał na moje konto bankowe w Interligo tak? 2. Czy BAW nie pobiera ŻADNYCH opłat za wypłatę? Proszę doradzić jak lepiej i szybciej. Dzięki z góry za pomoc.
Last edited by Conrad; 10/01/2007 09:46.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Ponawiam pytanie co jest wyżej.... Wie ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 17 |
Mialem konto zarówno w Bwin jak i w Playit. Kilka dni temu dostałem wiadomosc ze Playit staje sie calkowicie zalezny od Bwin i nalezy logowac sie ze strony Bwin. Dzisiaj zamknieto moje konto (dawne Playit)na ktorym znajdowaly sie pieniadze... widocznie potrzebowali troche kasy zakosic,bo mi na przyklad przyslali w poniedzialek rano zebym cos tam wplacil to dostane bonus, a wieczorem zamkneli to konto (na szczescie puste),wiec widac ewidentnie ze chodzilo im zeby przekrecic troche klientow,no ale jak sie gra w bwin to nalezy sie liczyc z tego typu chamskimi zagrywkami z ich strony
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112 |
igea23 odpowiedzieli ci te zlodzieje na maila co im wyslales ?? bo ja wyslalem im juz 2 i milacza ja grob
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358 |
mam 2 konta na bwin i zaws\e korzystałem tylko z bonów... jezli jedno konto zlikwiduje i zostanie mi tylko 1 to bedzie dobrze?? czy mogą to wziąsc pod uwage ??
a 2 pytanie to czy jezeli dane są na mnie a wpłace karta kredytową ojca bo sam nie posiadam to nie bedzie zadnych problemów ???
prosze o odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
mam 2 konta na bwin i zaws\e korzystałem tylko z bonów... jezli jedno konto zlikwiduje i zostanie mi tylko 1 to bedzie dobrze?? czy mogą to wziąsc pod uwage ??
a 2 pytanie to czy jezeli dane są na mnie a wpłace karta kredytową ojca bo sam nie posiadam to nie bedzie zadnych problemów ???
prosze o odpowiedz 1 pytanie no comment  2 pytanie dane na karcie musza byc takie jak dane na koncie a wiec ten numer ci pewnie nie przejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2006
Posty: 260 |
Nie miej tylko prentesji jak oni sami Ci blokna oba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Musze przyznac ze PL obsluga klienta u tego buka sie poprawila, chyba w koncu zajmuje sie tym ktos kompetentny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Nie miej tylko prentesji jak oni sami Ci blokna oba  Jak przegra to nic nie blokną, ale jak wygra to wiadomo co "betandloose" zrobi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Nie miej tylko prentesji jak oni sami Ci blokna oba  Jak przegra to nic nie blokną, ale jak wygra to wiadomo co "betandloose" zrobi  jeżeli ktoś robi wałki to niech nie ma pretensji a zagranie niefair ze strony buka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Nie miej tylko prentesji jak oni sami Ci blokna oba  Jak przegra to nic nie blokną, ale jak wygra to wiadomo co "betandloose" zrobi  jeżeli ktoś robi wałki to niech nie ma pretensji a zagranie niefair ze strony buka  zgadzam się  niestety przez przeróżne bonusy, które są namiastką dla nastolatkowych wałkarzy tracą na tym zwykli gracze. Nie należy zapominać, że "betandloose" często robi w konia nawet uczciwych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Ile trwa wypłata na kartę Inteligo z BAW? Ktoś wie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 86 |
Witam mam pytanie. Czy w sobote MB ksieguje wyplaty z baw? czy w weekendy tego nie robia? wyplacalem pieniadze wczoraj o gidzinie 15. Czekam na odpowiedz
|
|
|
Link skopiowany do schowka