|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Nie ma takiego tematu, a jest to dosc interesujace, mianowicie z jakiej literatury korzystacie, aby efektywnie dzialac w interesujacej nas dziedzienie, jaka literature mozecie polecic itp.
Oczywiscie chodzi mnie o propozycje zagraniczne, bo w PL jeszcze nikt niczego interesujacego nie napisal w tej dziedzinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Oto spis mojej biblioteczki: 1. Never use a Bookmakers again-Betfair Secrets 2. Sports Arbitrage Betting Global Ebooks 3. Sports Spreadbetting Quarb Strategies Decision Making Software 4. Sports Arbitrage 5. Rating Systems For Fixed Odds Football Match Prediction plus pare artykulow - ebooki mam kupione z ebaya jeszcze nie zagladalem co tam jest jak ktos chce pisac na emaila [email protected] wysle kolo wieczoru jak sie wyspie po ciezkiej nocy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Czyli w Polsce dotychczas nie ukazała się żadna(nawet mało ciekawa) pozycja traktująca o bukmacherstwie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Fro znalazlem pare pozycji tak ze po polsku, glownie to jest jednak elegancko rozdmuchane pieprzenie, nie wiem czy znasz ksiazke niby Bartlomieja Boruty, ogolnie mozna sciagnac z DC ++ rozne ebooki czy z innego p2p - wal na emaila jesli chcesz [email protected] juz prawie 10 osobom wyslalem nie przejmuj sie ze poznam Twojego emaila 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
Lord ja mozesz podrzuc na [email protected] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Czyli w Polsce dotychczas nie ukazała się żadna(nawet mało ciekawa) pozycja traktująca o bukmacherstwie ? Jakis czas temu szukalem cos na ten temat w googlu i wyskoczyly mi ze 3 polskie pozycje dostepne w netowej ksiegarni
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Wsyztsko sie zrobi dostaniesz zagraniczne do jutra ale albo ludzie pisza na priv albo tu w temacie - najszybciej wysylam tym co napisali do mnie na maila na poczatek idzie 8 pozycji wiec wczytuje sie to troche i jednej osobie wysylam 5 minut wszystko wysle badz cierpliwy do wtorku jeszcze posegreguje polska literature to moze byc jeszcze jedna partia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Możesz to prościej zrobić. W polu adresata wpisz swój adres i wyślesz maila z książkami do siebie. Później wchodzisz w tego maila i wybierasz gdzieś (nie wiem jak wygląda poczta na Interii) przekaż dalej i przekazujesz. Nie musisz też wysyłać pojedynczo - możesz wpisać dowolną ilość adresów, tylko musisz je oddzielić średnikami, np.: [email protected]; [email protected]; [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Możesz to prościej zrobić. W polu adresata wpisz swój adres i wyślesz maila z książkami do siebie. Później wchodzisz w tego maila i wybierasz gdzieś (nie wiem jak wygląda poczta na Interii) przekaż dalej i przekazujesz. Nie musisz też wysyłać pojedynczo - możesz wpisać dowolną ilość adresów, tylko musisz je oddzielić średnikami, np.: [email protected]; [email protected]; [email protected]jasne ze mozna tak ale czasem balagan sie zrobi wszyscy znaja maile wszystkich i moze sie zrobic kociokwik jak ktos kliknie 'odpowiedz wszystkim' - pamietasz takie masowki wyylane na gg? czasem sie to niezla awantura konczylo takie 'konferencje'
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Wszystkim zainteresowanym wlasnie skonczylem wysylanie - zamowienia realizujemy wedlug kolejnosci zgloszen - jesli macie kupowac cos na ebayu nie warto placic jakims oszolomom - wystarczy ze ja juz to zrobilem  - duzo z tych ebookow mozecie ciagle znalezc na ebayu do sprzedania wystarczy wklepac tytul i wyszukac - po co placic jakims Lloydom Hendersonom jak mozna dostac za darmo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Może ktoś wrzucić na jakiś serwis typu wyslijto.pl, bo gmail odrzuca te książki (podejrzewam, że jakiś exec jest wśród nich)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Zbigniew nie wiem o jakich ksiazkach mowisz ale ja nie wysylam exekow - nie wiem czy do mnie pisales wysylam 8 pozycji max to spakowany zip i tylko w 1 przypadku nie moglem wyslac. Czy pisales na mojego maila?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Tak. Odpisałeś mi, że poczta odrzuca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Do wszystkich zainteresowanych publikacjami Zalozylem konto na www.poczta.fm [ poczta.fm] Adres maila to: [email protected]Hasło brzmi: dlazbyszka Kto chce te publikacje prosze sie logowac na to konto i bedzie w 'poczcie odebranej' mail z zalacznikami - wystarczy sobie je wszystkie sciagnac W tym momencie jest tam juz 12 zalacznikow, na tym z pewnoscia nie koniec bo walcze z bajzlem na dysku i jeszcze w miare czasu cos sie powinno pojawiac, napewno jeszcze bede mial sporo rzeczy po polsku trudno powiedziec kiedy bo antywirusem sprawdzilem ze mam ponad 200000 plikow do przejrzenia a wsrod nich perełki wiec szybko tego nie zrobie Zycze milej lektury i owocnych pozytkow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Dobra robota 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2006
Posty: 33 |
DObry pomysł z tym kontem pocztowym dzieki wielki!!! Jest ktoś chętny zeby przetłumaczyć na polski....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
DObry pomysł z tym kontem pocztowym dzieki wielki!!! Jest ktoś chętny zeby przetłumaczyć na polski.... Translator może i rewelacyjnie nie tłumaczy, ale z grubsza można załapać o co chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Wielkie dzięki Lord  Jak ktoś chce ściągnąć to wygodniej kliknąć w ten link [ kogut.bcteam.org].
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 93 |
Witam! Mam ebook'i: "Stan sie postrachem bukmacherow" - Bartlomiej Boruta i "Multilotek kontra zaklady sportowe i bukmacherskie" - Arkadiusz Kwiatkowski. Jak ktos jest chetny to niech smialo wysyla pustego mejla na [email protected] W temacie prosze wpisac "zaklady" zebym wiedzial o co chodzi.
|
|
|
Link skopiowany do schowka