Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 27 1 2 3 4 26 27
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Otoz nie, w czipsach byly banknoty 500, 1000 i 2000 zlotych starych polskich

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
ja pamiętam, że w litrowych butelkach szklanych był jakiś napój gazowany, tylko za cholerę nie pamiętam jego nazwy crazy

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by shane
a domowe Syfony pamietacie? grin

Syfony to ja pamietam, jak wode mineralna wymienialem grin , jest jeszcze cos takiego u Was? smile W Lbn nie widzialem od dawna, a szkoda bo byla to woda bardzo dobra wysokozmineralizowana :/

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Gumy z naklejkami NBA ( tylko Clippersów mi zabrakło do kompletu ) laugh )

A siostra zbierała jakieś Cindy czy coś w tym stylu laugh

Pierwsze EB w szóstej klasie podstawówki - niezapomniany smak grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Originally Posted by shane
a domowe Syfony pamietacie? grin

ja jeszcze mam na strychu syfon wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by rangiz9
ja pamiętam, że w litrowych butelkach szklanych był jakiś napój gazowany, tylko za cholerę nie pamiętam jego nazwy crazy


Grodziska? laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by rangiz9
ja pamiętam, że w litrowych butelkach szklanych był jakiś napój gazowany, tylko za cholerę nie pamiętam jego nazwy crazy

Nachodzi mi na mysl jedynie ptyś pomaranczowy smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Ten napoj to Ptyś. A z jego zakretek robilo sie wypelnione saletra z cukrem korki

A z banknotami to moze mi sie cos pomylilo smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Chodzi Wam chyba o napój Kaskadę smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Originally Posted by rangiz9
ja pamiętam, że w litrowych butelkach szklanych był jakiś napój gazowany, tylko za cholerę nie pamiętam jego nazwy crazy

Kaskada laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Originally Posted by Logan
Otoz nie, w czipsach byly banknoty 500, 1000 i 2000 zlotych starych polskich
Racja, pamiętam jak koleżanka znalazła 10 000zł, ale nie jestem pewny w jakich to chrupkach było.

Te 100 000zł tyczyły się postu shane'a o J. I. Joe smile



Pamiętam kiedyś kupiłem proszek Vizir i w środku było 100 000zł i starsza mi oddała laugh Ale wtedy się cieszyłem...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by KeeP
pomarańczowe albo rózowe sznurówki do butów Sofix
pomarańczowe szaliki i to 20 lat przed pomarańczowa rewolucją wink
samochodziki MatchBox
kolejki PIKO
Świat Młodych
RAZEM z gołą babka na ostatniej stronie smile
kasety TDK z Pewexu po 90 centów
historyjki z gum Donald
Składnica Harcerska
ZX Spectrum Commodore 64 Atari 65XL
fryzura a'la Limahl

oj jest tego trochę...

pozdrawiam

widze ze chyba kolega ze zbizonego rocznika;-)
Ja pamietam jeszcze Widnokregi, miesiecznik albo dwutygodnik, na koncu zawsze naga niewiasta byla i Tacie podkradalem:D

Lody bambino pamietam po 17 zlotych, dostawalem dwie dycy do kosciola 17 bylo na loda 3 na tace:]
Po Atari to moi rodzice do berlina jechali maluchem, a jak przywiezli to w domu caly blok sie zbieral:d

Skladnica harcerska finka do gry w noza w plecaku i nikt jakos mnie za to nie scigal.

Ale hit jak dla mnie to kolejka PIKO, jak dostalem to przez tydzien z domu nie wychodzilem, jak sie siostra w okolicy pojawiala to zaczynalem sie gotowac:)
Mam ja do dzis, jeszcze moj syn sie nia pobawi, zreszta jak zobaczylem ceny tych kolejek w sklepach specjalistycznych to wymieklem:)

Jakos super wspominam swoje czasy, porownujac do tego co jest dzisiaj to wolalbym zeby moj syn pod pewnymi wzgledami wychowywal sie wtedy;-)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
W związku z tym, że są rozbieżności co do nazwy owego napoju, poszedłem sprawdzić jak się nazywał. I tak woda gazowana nazywała się "Oligocen", a napój gazowany "Bambo"

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Mam ZX Spectrum i Amige 600 i cale pudlo matchboksow. Moze sie resoraki przydadza jak kiedys doczekam sie potomka

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Woda gazowana ( lub niegazowana z sokiem lub bez ) z saturatora laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Originally Posted by rangiz9
W związku z tym, że są rozbieżności co do nazwy owego napoju, poszedłem sprawdzić jak się nazywał. I tak woda gazowana nazywała się "Oligocen", a napój gazowany "Bambo"

Coz, na podkarpaciu dzieci piły wowczas Kaskade a dorośli piwko Van Pur grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Pamięta ktoś taki jakby tor wyścigowy z motorami? Kurde nie wiem jak to wytłumaczyć, ale były takie jakby prowadnice, które "prowadziły" te motorki.

Albo gra co wilk zbierał jajka do koszyka?

A grając w scyzoryka, odpalając kapsle z saletrą, strzelając z puszki po farbie z karbidu to godziny się traciło :]

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Ciekawe co bedziemy pisac za 20 lat, kiedys mialem palmtopa, komorke "jedynie" z wyswietlaczem 256 tys. kolorow, komputer z dyskiem 250gb, piwo 6,5% laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Gdzies schowane mam cale pudlo klockow Lego. Teraz juz takich nie ma. We wszystkich jest wiecej mechanizmu, niz samych klockow do skladania. Statki, zamki, samoloty grin

Rysoraki tez mialem, chociaz nigdy az tak mnie nie krecily. Kiedys sobie zeskrobywalem z nich lakier i malowalem plakatowkami laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
U mnie były takie zajebiste soczki w plastikowych woreczkach mniam smile

Strona 2 z 27 1 2 3 4 26 27

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1