|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Otoz nie, w czipsach byly banknoty 500, 1000 i 2000 zlotych starych polskich
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
ja pamiętam, że w litrowych butelkach szklanych był jakiś napój gazowany, tylko za cholerę nie pamiętam jego nazwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
a domowe Syfony pamietacie?  Syfony to ja pamietam, jak wode mineralna wymienialem  , jest jeszcze cos takiego u Was?  W Lbn nie widzialem od dawna, a szkoda bo byla to woda bardzo dobra wysokozmineralizowana :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Gumy z naklejkami NBA ( tylko Clippersów mi zabrakło do kompletu )  ) A siostra zbierała jakieś Cindy czy coś w tym stylu  Pierwsze EB w szóstej klasie podstawówki - niezapomniany smak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
a domowe Syfony pamietacie?  ja jeszcze mam na strychu syfon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
ja pamiętam, że w litrowych butelkach szklanych był jakiś napój gazowany, tylko za cholerę nie pamiętam jego nazwy  Grodziska? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
ja pamiętam, że w litrowych butelkach szklanych był jakiś napój gazowany, tylko za cholerę nie pamiętam jego nazwy  Nachodzi mi na mysl jedynie ptyś pomaranczowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Ten napoj to Ptyś. A z jego zakretek robilo sie wypelnione saletra z cukrem korki A z banknotami to moze mi sie cos pomylilo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Chodzi Wam chyba o napój Kaskadę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991 |
ja pamiętam, że w litrowych butelkach szklanych był jakiś napój gazowany, tylko za cholerę nie pamiętam jego nazwy  Kaskada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Otoz nie, w czipsach byly banknoty 500, 1000 i 2000 zlotych starych polskich Racja, pamiętam jak koleżanka znalazła 10 000zł, ale nie jestem pewny w jakich to chrupkach było. Te 100 000zł tyczyły się postu shane'a o J. I. Joe  Pamiętam kiedyś kupiłem proszek Vizir i w środku było 100 000zł i starsza mi oddała  Ale wtedy się cieszyłem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
pomarańczowe albo rózowe sznurówki do butów Sofix pomarańczowe szaliki i to 20 lat przed pomarańczowa rewolucją  samochodziki MatchBox kolejki PIKO Świat Młodych RAZEM z gołą babka na ostatniej stronie  kasety TDK z Pewexu po 90 centów historyjki z gum Donald Składnica Harcerska ZX Spectrum Commodore 64 Atari 65XL fryzura a'la Limahl oj jest tego trochę... pozdrawiam widze ze chyba kolega ze zbizonego rocznika;-) Ja pamietam jeszcze Widnokregi, miesiecznik albo dwutygodnik, na koncu zawsze naga niewiasta byla i Tacie podkradalem:D Lody bambino pamietam po 17 zlotych, dostawalem dwie dycy do kosciola 17 bylo na loda 3 na tace:] Po Atari to moi rodzice do berlina jechali maluchem, a jak przywiezli to w domu caly blok sie zbieral:d Skladnica harcerska finka do gry w noza w plecaku i nikt jakos mnie za to nie scigal. Ale hit jak dla mnie to kolejka PIKO, jak dostalem to przez tydzien z domu nie wychodzilem, jak sie siostra w okolicy pojawiala to zaczynalem sie gotowac:) Mam ja do dzis, jeszcze moj syn sie nia pobawi, zreszta jak zobaczylem ceny tych kolejek w sklepach specjalistycznych to wymieklem:) Jakos super wspominam swoje czasy, porownujac do tego co jest dzisiaj to wolalbym zeby moj syn pod pewnymi wzgledami wychowywal sie wtedy;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
W związku z tym, że są rozbieżności co do nazwy owego napoju, poszedłem sprawdzić jak się nazywał. I tak woda gazowana nazywała się "Oligocen", a napój gazowany "Bambo"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Mam ZX Spectrum i Amige 600 i cale pudlo matchboksow. Moze sie resoraki przydadza jak kiedys doczekam sie potomka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Woda gazowana ( lub niegazowana z sokiem lub bez ) z saturatora 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991 |
W związku z tym, że są rozbieżności co do nazwy owego napoju, poszedłem sprawdzić jak się nazywał. I tak woda gazowana nazywała się "Oligocen", a napój gazowany "Bambo" Coz, na podkarpaciu dzieci piły wowczas Kaskade a dorośli piwko Van Pur 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Pamięta ktoś taki jakby tor wyścigowy z motorami? Kurde nie wiem jak to wytłumaczyć, ale były takie jakby prowadnice, które "prowadziły" te motorki.
Albo gra co wilk zbierał jajka do koszyka?
A grając w scyzoryka, odpalając kapsle z saletrą, strzelając z puszki po farbie z karbidu to godziny się traciło :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Ciekawe co bedziemy pisac za 20 lat, kiedys mialem palmtopa, komorke "jedynie" z wyswietlaczem 256 tys. kolorow, komputer z dyskiem 250gb, piwo 6,5% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Gdzies schowane mam cale pudlo klockow Lego. Teraz juz takich nie ma. We wszystkich jest wiecej mechanizmu, niz samych klockow do skladania. Statki, zamki, samoloty  Rysoraki tez mialem, chociaz nigdy az tak mnie nie krecily. Kiedys sobie zeskrobywalem z nich lakier i malowalem plakatowkami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
U mnie były takie zajebiste soczki w plastikowych woreczkach mniam 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|