|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
W tym momencie średnie zainteresowanie na mistrza Anglii. MU możesz zagrać za 4 tyś euro, Chelsea za 600 e, a L'pool i Arsenal w granicach 100 e ale myślę, że jak będziesz chciał zagrać coś grubiej, to w miarę dopływu gotówki na ten rynek Twój zakład będzie krok po kroku przyjmowany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Wszystko jest relatywne, zależy co porównujemy... i z czym. Osatatnio ktoś do mnie pisał maila, że większej "kichy" niż Betfair to w życiu nie widział, bo kurs na gospodarzy wynosił ok. 1.80, remis 1.80... i goście też 1.80. A limit to całe 10 Euro, dostępne praktycznie tylko dla jednej osoby.  Ja tam lubię bf pomimo pewnego imbecyla, który ich reprezentuje ("Łukasz"), ale w takich przypadkach mają najgorsze kursy i najmniejsze limity niż jakikolwiek inny buk. Do tego straszliwe procedury weryfikacji kont... Cały Conrad, jak miała być wspólpraca z BF to było cacy, jak nie ma to BF beeee  coś a la Sportingbet, mi BF pasi choć prowizje lekko  denerwują, co do Mansion to nie ma porównania, fakt w Mansion ( mówimy o giełdzie) prowizja dla kupujacego 0% ale i ilośc zdarzeń i limity za ile mozna zagrać dużo mniejsze niż w BF Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Nic nie mam do BF, ale prowizje są bardzo wysokie (dlatego wolę Mansion). przy prowizji 5% kurs 2 to tak naprawdę 1,95 kurs 4 to już 3,85 kurs 8 to 7,65
Często gram Value o dużych kursach, a biorąc pod uwagę prowizję kursy bardzo często są większe w Mansion, a często u zwykłych bukmacherów też takie można znaleźć
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Limit widzisz w każdej chwili na ekranie. Jest to tyle co jest dostępne do obstawienia. (...) Tak jak wspomniałem, na Polską Ekstraklasę zarówno kursy jak i limity są wręcz tragiczne. Conrad, to nie są limity, tylko dostępne w danej chwili stawki do postawienia. Orange Ekstraklasa ma mały obrót, bo to są dupowate rozgrywki w porównaniu nawet do Scottish 3. Division dla ogółu graczy Betfair. A że obrót mały, to i konkurencja kursowa słaba. Najbardziej płynne rynki mają naprawdę dobre kursy i wysokie możliwe sumy do postawienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Przez limit mam na myśli to ile można postawić w danej chwili. W meczach Ligi mistrzów czy to Barca - Chelsea lub Benfica - FC Copenhaga to nie ma problemów, można grać prawie ile się chce. Ale bf nie zastąpi nigdy tradycyjnego buka, bo w mniej popularnych zdarzeniach typu Wisła Kraków - GKS BOT jest tragicznie, nie da się tam w ogóle tego obstawiać (właśnie kursy typu 1: 1.80 X: 1.80 2: 1.80). Tak więc są plusy i minusy, jak z wszystkim. W pewnych sytuacjach w bf zagrasz to co u buka ciężko będzie zagrać, ale w innych musisz zagrać u normalnego buka bo w bf nie masz na to szans. Mansion jest całkiem fajny (oprócz szalenie pasującej nazwy firmy...  ), i możesz tam znaleźć okazyjne kursy bo firma sama też wystawia oferty z tego co widać. P.S. Przepłacili trochę za reklamę na koszulkach Tottenhamu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Dlatego najlepeij mieć kasę jednocześnie w Bf, Mansion i kilku bukach. Wtedy na pewno będziemy zadowoleni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Masz rację, Szewczenko.
Ostatecznie - jak chcesz obstawić po dobrym kursie - możesz wystawić zdarzenie przeciwne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dlatego najlepeij mieć kasę jednocześnie w Bf, Mansion i kilku bukach. Wtedy na pewno będziemy zadowoleni  Oczywiście. A Neteller i Moneybookers tylko pomagają w tym. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Panowie mam takie pytanko.Wpłacałem do BF (to był mój 1 depozyt)poprzez konto bankowe i teraz chiałbym wypłacić na MB czy można tak zrobić?? Jeśli można to prosiłbym o opisanie mi tego dokładnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Z tego, co wiem, nie możesz, bo nie wpłacałeś jeszcze przez MB. Poczytaj, to było już poruszane w temacie Betfair, może w poprzednim, ale było, tak pamiętam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Wplacilem tam, ale zdzieraja, 9 funtow przy wplacie z netellera mi skasowali na wejsciu,he
Poza tym ta ich platforma,ehhh, nie spodobala mi sie...
Last edited by Sagat; 10/01/2007 13:38.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Wplacilem tam, ale zdzieraja, 9 funtow przy wplacie z netellera mi skasowali na wejsciu,he
Poza tym ta ich platforma,ehhh, nie spodobala mi sie... Neteller to najgorsza opcja w przypadku bf. Co do wyglądu, to kwestia przyzwyczajenia. Na początku też mi się nie podobało, a teraz jest wręcz przeciwnie. Wszystko na swoim miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Wplacilem tam, ale zdzieraja, 9 funtow przy wplacie z netellera mi skasowali na wejsciu,he
Poza tym ta ich platforma,ehhh, nie spodobala mi sie... do 3 dni powinni Ci oddac ta sume  przynajmniej tak robili jeszcze pare miesiecy temu....w histori konta bedzie to zapisane jako "kredyt"
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
Wplacilem tam, ale zdzieraja, 9 funtow przy wplacie z netellera mi skasowali na wejsciu,he
Poza tym ta ich platforma,ehhh, nie spodobala mi sie... Betfair pokrywa koszty opłat z NETeller, jak napisał Yahoo, otrzymasz zwrot niedługo po wykonaniu transakci a platforma? to już kwestia gustu i przyzwyczajenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Milo z ich strony, w koncu to kilka browarow. Odnosnie platformy to jestem przyzwyczajony do amerykanskich - pewnie stad to dziwne wrazenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Porównanie bogactwa i płynności oferty Mansion i Betfair powala na kolana Ciekawe jakie będą "LIMITY" w mansion jak w terminarzu pojawi się mecz Wisła - BOT?  Prawda jest taka - liderem bogactwa i płynności ofert poszczególnych giełd jest betfair, potem dłuuuuuuuuuuuuugo nic, a następnie peleton myszek w stylu mansion, betdaq itp. Nie odkryłem tutaj oczywiście Ameryki, liczby obracanej kasy mówią o tym w sposób dobitny. Żeby było jasne - jestem przeciwny takiej dominacji betfair, bo spodziewam się, że przy godnym konkurencie prowizję byłyby dużo niższe, ale próba stawiania w jednym szeregu mansion i betfair jest cokolwiek śmieszna. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,371 |
Mansion jest idealne do USsports poza tymi sportami nie ma tam nic ciekawego
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ciekawe jakie będą "LIMITY" w mansion jak w terminarzu pojawi się mecz Wisła - BOT?  Gwarantuję, że maks. o 10 funtów mniejsze. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
próba stawiania w jednym szeregu mansion i betfair jest cokolwiek śmieszna.  Kurson to nie o to chodzi, dla Ciebie jest smieszna poniewaz trafiaja z oferta do Ciebie. Dla amerykancow betfair bedzie smieszny poniewaz oferta na us sports jest slaba w porownaniu z mansion. W punktu widzenia Europy, wiekszosc wybiera betfair. Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2005
Posty: 48 |
"Przekroczony został limit ryzyka lub strat"(taki komunikat mi wyskakuje) o co chodzi ? nie moge nic postawic-to jakis rodzaj zabezpieczenia? I dziwne bo strata wcale nie byla duża hmm - moze ktos cos wie na ten temat??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|