Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
connor #848736 10/01/2007 00:59
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
W tym momencie średnie zainteresowanie na mistrza Anglii. MU możesz zagrać za 4 tyś euro, Chelsea za 600 e, a L'pool i Arsenal w granicach 100 e ale myślę, że jak będziesz chciał zagrać coś grubiej, to w miarę dopływu gotówki na ten rynek Twój zakład będzie krok po kroku przyjmowany.

Bonus: Unibet
Conrad #848928 10/01/2007 07:41
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by Conrad
Wszystko jest relatywne, zależy co porównujemy... i z czym.

Osatatnio ktoś do mnie pisał maila, że większej "kichy" niż Betfair to w życiu nie widział, bo kurs na gospodarzy wynosił ok. 1.80, remis 1.80... i goście też 1.80. A limit to całe 10 Euro, dostępne praktycznie tylko dla jednej osoby. wink

Ja tam lubię bf pomimo pewnego imbecyla, który ich reprezentuje ("Łukasz"), ale w takich przypadkach mają najgorsze kursy i najmniejsze limity niż jakikolwiek inny buk.

Do tego straszliwe procedury weryfikacji kont...

Cały Conrad, jak miała być wspólpraca z BF to było cacy, jak nie ma to BF beeee smile coś a la Sportingbet, mi BF pasi choć prowizje lekko wink denerwują, co do Mansion to nie ma porównania, fakt w Mansion ( mówimy o giełdzie) prowizja dla kupujacego 0% ale i ilośc zdarzeń i limity za ile mozna zagrać dużo mniejsze niż w BF
Pozdro

Mr Joke #848940 10/01/2007 07:55
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Nic nie mam do BF, ale prowizje są bardzo wysokie (dlatego wolę Mansion).
przy prowizji 5% kurs 2 to tak naprawdę 1,95
kurs 4 to już 3,85
kurs 8 to 7,65

Często gram Value o dużych kursach, a biorąc pod uwagę prowizję kursy bardzo często są większe w Mansion, a często u zwykłych bukmacherów też takie można znaleźć

Conrad #848961 10/01/2007 08:23
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by Conrad
Limit widzisz w każdej chwili na ekranie. Jest to tyle co jest dostępne do obstawienia.
(...)
Tak jak wspomniałem, na Polską Ekstraklasę zarówno kursy jak i limity są wręcz tragiczne.


Conrad, to nie są limity, tylko dostępne w danej chwili stawki do postawienia.
Orange Ekstraklasa ma mały obrót, bo to są dupowate rozgrywki w porównaniu nawet do Scottish 3. Division dla ogółu graczy Betfair.
A że obrót mały, to i konkurencja kursowa słaba.

Najbardziej płynne rynki mają naprawdę dobre kursy i wysokie możliwe sumy do postawienia.

zmarcin #849064 10/01/2007 10:06
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Przez limit mam na myśli to ile można postawić w danej chwili. W meczach Ligi mistrzów czy to Barca - Chelsea lub Benfica - FC Copenhaga to nie ma problemów, można grać prawie ile się chce.

Ale bf nie zastąpi nigdy tradycyjnego buka, bo w mniej popularnych zdarzeniach typu Wisła Kraków - GKS BOT jest tragicznie, nie da się tam w ogóle tego obstawiać (właśnie kursy typu 1: 1.80 X: 1.80 2: 1.80).

Tak więc są plusy i minusy, jak z wszystkim. W pewnych sytuacjach w bf zagrasz to co u buka ciężko będzie zagrać, ale w innych musisz zagrać u normalnego buka bo w bf nie masz na to szans.

Mansion jest całkiem fajny (oprócz szalenie pasującej nazwy firmy... wink ), i możesz tam znaleźć okazyjne kursy bo firma sama też wystawia oferty z tego co widać.

P.S. Przepłacili trochę za reklamę na koszulkach Tottenhamu.

Conrad #849276 10/01/2007 12:09
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Dlatego najlepeij mieć kasę jednocześnie w Bf, Mansion i kilku bukach. Wtedy na pewno będziemy zadowoleni smile

Szewa #849318 10/01/2007 12:26
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Masz rację, Szewczenko.

Ostatecznie - jak chcesz obstawić po dobrym kursie - możesz wystawić zdarzenie przeciwne.

Szewa #849404 10/01/2007 12:48
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Szewczenko
Dlatego najlepeij mieć kasę jednocześnie w Bf, Mansion i kilku bukach. Wtedy na pewno będziemy zadowoleni smile

Oczywiście. A Neteller i Moneybookers tylko pomagają w tym. smile

zmarcin #849409 10/01/2007 12:49
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Panowie mam takie pytanko.Wpłacałem do BF (to był mój 1 depozyt)poprzez konto bankowe i teraz chiałbym wypłacić na MB czy można tak zrobić??
Jeśli można to prosiłbym o opisanie mi tego dokładnie

Elninio #849458 10/01/2007 13:05
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Z tego, co wiem, nie możesz, bo nie wpłacałeś jeszcze przez MB.
Poczytaj, to było już poruszane w temacie Betfair, może w poprzednim, ale było, tak pamiętam.

zmarcin #849539 10/01/2007 13:34
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Wplacilem tam, ale zdzieraja, 9 funtow przy wplacie z netellera mi skasowali na wejsciu,he

Poza tym ta ich platforma,ehhh, nie spodobala mi sie...

Last edited by Sagat; 10/01/2007 13:38.
connor #849583 10/01/2007 14:00
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Sagat
Wplacilem tam, ale zdzieraja, 9 funtow przy wplacie z netellera mi skasowali na wejsciu,he

Poza tym ta ich platforma,ehhh, nie spodobala mi sie...

Neteller to najgorsza opcja w przypadku bf. Co do wyglądu, to kwestia przyzwyczajenia. Na początku też mi się nie podobało, a teraz jest wręcz przeciwnie. Wszystko na swoim miejscu.

connor #849599 10/01/2007 14:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Sagat
Wplacilem tam, ale zdzieraja, 9 funtow przy wplacie z netellera mi skasowali na wejsciu,he

Poza tym ta ich platforma,ehhh, nie spodobala mi sie...

do 3 dni powinni Ci oddac ta sume smile przynajmniej tak robili jeszcze pare miesiecy temu....w histori konta bedzie to zapisane jako "kredyt"

connor #849978 10/01/2007 17:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Originally Posted by Sagat
Wplacilem tam, ale zdzieraja, 9 funtow przy wplacie z netellera mi skasowali na wejsciu,he

Poza tym ta ich platforma,ehhh, nie spodobala mi sie...

Betfair pokrywa koszty opłat z NETeller, jak napisał Yahoo, otrzymasz zwrot niedługo po wykonaniu transakci

a platforma? to już kwestia gustu i przyzwyczajenia

punter UK #850005 10/01/2007 17:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Milo z ich strony, w koncu to kilka browarow.
Odnosnie platformy to jestem przyzwyczajony do amerykanskich - pewnie stad to dziwne wrazenie.

connor #850187 10/01/2007 18:01
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Porównanie bogactwa i płynności oferty Mansion i Betfair powala na kolana grin

Ciekawe jakie będą "LIMITY" w mansion jak w terminarzu pojawi się mecz Wisła - BOT? laugh

Prawda jest taka - liderem bogactwa i płynności ofert poszczególnych giełd jest betfair, potem dłuuuuuuuuuuuuugo nic, a następnie peleton myszek w stylu mansion, betdaq itp. Nie odkryłem tutaj oczywiście Ameryki, liczby obracanej kasy mówią o tym w sposób dobitny.

Żeby było jasne - jestem przeciwny takiej dominacji betfair, bo spodziewam się, że przy godnym konkurencie prowizję byłyby dużo niższe, ale próba stawiania w jednym szeregu mansion i betfair jest cokolwiek śmieszna. smile

kurson #850297 10/01/2007 18:44
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Mansion jest idealne do USsports poza tymi sportami nie ma tam nic ciekawego

kurson #851031 10/01/2007 21:11
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by kurson
Ciekawe jakie będą "LIMITY" w mansion jak w terminarzu pojawi się mecz Wisła - BOT? laugh

Gwarantuję, że maks. o 10 funtów mniejsze. piwo

kurson #851992 11/01/2007 09:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by kurson
próba stawiania w jednym szeregu mansion i betfair jest cokolwiek śmieszna. smile

Kurson to nie o to chodzi, dla Ciebie jest smieszna poniewaz trafiaja z oferta do Ciebie. Dla amerykancow betfair bedzie smieszny poniewaz oferta na us sports jest slaba w porownaniu z mansion. W punktu widzenia Europy, wiekszosc wybiera betfair. Pozdr.

connor #852021 11/01/2007 09:55
Dołączył: Dec 2005
Posty: 48
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 48
"Przekroczony został limit ryzyka lub strat"(taki komunikat mi wyskakuje) o co chodzi ? nie moge nic postawic-to jakis rodzaj zabezpieczenia? I dziwne bo strata wcale nie byla duża hmm - moze ktos cos wie na ten temat??

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, Akhu, aker, Lukasz111, rymoholik, forty, alfa, 11kera11, Sensei, bukma, burbon), 2,634 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,006
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1