Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#849308 10/01/2007 12:23
Dołączył: Oct 2006
Posty: 433
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 433
10.01
ATLANTA-N.ORLEANS
BOSTON-INDIANA
DALLAS-PORTLAND
DENVER-S.ANTONIO
DETROIT-CHARLOTTE
G.STATE-ORLANDO
HOUSTON-LA.LAKERS
MILWAUKEE-TORONTO
MINNESOTA-LA.CLIPPERS
N.YORK-PHILADELPHIA
SEATTLE-MIAMI
WASHINGTON-CHICAGO

====================================================
Gospodarze na pierwszym miejscu.
Prosze podawać sensowne informacje.
Uprasza się o niepodawanie suchych typów.
Pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports

Bonus: Unibet
MIDA$ #849362 10/01/2007 12:37
Dołączył: Oct 2006
Posty: 433
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 433
Na pierwszy rzut oka chyba znowu zagram przeciw Milwaukee.
Wiadomo juz ze kontuzja M.Redda potrwa od 4-6 tygodni w dzisiejszym meczu wątpliwy jest równiez udział podstawaowego rozgrywajacego Mo Williamsa ktory to w meczu z Denver po zderzeniu z Linasem Kleiza narzeka na kontuzje bedzie mial resonans ale wnioskujac z jego wypowiedzi dla Milwaukee Journal raczej dzis nie zagra . Nadal niepewny wystep Charlie Villanueva ktory dostaje zastrzyki z cortyzonu ( z Denver nie grał )
Wszyscy trzej to gracze pierwszej 5 pod ich nieobecnosc skutecznoscia popisał sie (z Denver) Ruben Patterson 29 pkt 12 reb przy jego sredniej odpowiednio 13,7 i 5,1 .
No ktos te punkty dla milwaukee musi rzucać ale moim zdaniem na Toronto które przyjedzie w pelnym skladzie moim zdaniem nie wystarczy.
TYP 2

MIDA$ #849486 10/01/2007 13:12
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Wstępny raport mówi, że Mo Williams wypada z gry na 2-3 tygodnie. Szpital w całej lidze że ho ho.

Skiper #849563 10/01/2007 13:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
co do Charlie'ego Villanuevy to raczej ma on dluzsza przerwe
" Billy Ceisler, agent Charlie'ego Villanuevy powiedział, że jego klient zasięgnął kolejnych opinii u specjalistów i dowiedział się, że brana jest pod uwagę operacja jego kontuzjowanego ramienia. Gdyby sprawdził się taki scenariusz, sezon 2006-07 dla Charlie'ego zakończyłby się w dniu zabiegu.



- Nie wiemy jeszcze nic na pewno - powiedział Ceisler. - Mamy sprzeczne opinie lekarskie i różne propozycje rozwiązania problemu. Planujemy podjąć decyzję na początku przyszłego tygodnia. "

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Milwaukee Bucks - Toronto Raptors (-2,5) @1.92 expekt

Kolejna kontuzja podstawowego gracza Bucks stawia w dość komfortowej sytuacji drużynę z Kanady. Mo Williams dołączył do szerokiego już grona kuracjuszy - Redda, Villanuevy i Simmonsa, zatem na jedynce będzie musiał zagrać niejaki Steve Blake. Do tego Milwaukee nie jest zbytnio zorganizowane w obronie, a to woda na młyn dla ofensywnych graczy Raptors. TJ Ford zapewne będzie chciał udowodnić swojej byłej ekipie, że pomylili się oddając go lekką ręka w letniej sesji transferowej - jedyny problem to to że ostatnio coś mu dolega i jego czas gry może być ograniczony na rzecz Calderona. Pierwsze starcie tych drużyn w tym sezonie wygrali u siebie Raptors, 109-92, nie do powstrzymania był wówczas C.Bosh, na któego i dziś liczę po marnym występie przeciwko Netsom.
Na koniec ciekawa statystyka (ATS): Toronto jako faworyt w tym sezonie 6-2-0, Milwaukee jako dog 3-16-1.

Skiper #851478 10/01/2007 23:04
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Witajcie,

Wszyscy rzucili sie na Toronto.. typ na hiene jak to mowil jeden z forumowiczow smile Ale mysle ze tym razem powinno sie powiesc.. Redd out, Mo Williams out, Villanueva jeden z moich asow w fantasy najpewniej operacja w przyszlym tygodniu, jesli zagra to na srodkach przeciwbolowych, nie ma co mowic o Bobbym simmonsie ktory jest wyatuowany do konca sezonu.. Wszystko przemawia za Raptors

Powodzenia

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
To prawda, wszystkie argumenty przemawiają za Toronto, ale coś tu śmierdzi... Bukmacherzy o tym nie wiedzą, że kursy cały czas się trzymają? Przeważnie to tak było, że kursy chociaż ciupkę spadały, a tu nic. Ale mam nadzieję, że Toronto Win

host #851644 10/01/2007 23:58
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
w expie kurs z 1.70 na 1.74

miazoo #851905 11/01/2007 08:29
Dołączył: Oct 2006
Posty: 433
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 433
przynajmniej tym razem wszystko poszło dobrze i Toronto wygrało zdecydowanie

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by g00niek
Witajcie,

Wszyscy rzucili sie na Toronto.. typ na hiene jak to mowil jeden z forumowiczow smile Ale mysle ze tym razem powinno sie powiesc.. Redd out, Mo Williams out, Villanueva jeden z moich asow w fantasy najpewniej operacja w przyszlym tygodniu, jesli zagra to na srodkach przeciwbolowych, nie ma co mowic o Bobbym simmonsie ktory jest wyatuowany do konca sezonu.. Wszystko przemawia za Raptors

Powodzenia

hehe z kolei ja mam w składzie tak Mo Williamsa jak i Redda frown do tego jeszcze Billups i J-Rich, kaplica...

Skiper #852085 11/01/2007 10:58
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Znow w ostatniej kwarcie się za bardzo rozrzucali w meczu Wash @ Chicago i dobrze, ze na 216 ptk się zatrzymało wink

Kiedy wrzeszcie under w meczu z Wash wjedzie ? smirk

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wywal j richa ma przeciez reke zlamana, wiec nie wroci za kila dni wink

lupus #852187 11/01/2007 12:06
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
niezłe top 10 dzisiaj dlatego wrzucam



Delfino mnie zniszczył

lupus #852696 11/01/2007 15:57
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by lupus
Wywal j richa ma przeciez reke zlamana, wiec nie wroci za kila dni wink

Wrócić nie wróci, z tym że z FA nie ma nikogo ciekawego lepszego od tych co juz mam (za Jasona grają albo Kevin Martin albo Hinrich). Inna sprawa że jednym trade'm zniszczyłem moje szanse na top 2 w fantasy - na początku sezonu miałem Carona Butlera (wymiata teraz), ale oddałem go za właśnie J-Richa crazy

Skiper #853549 11/01/2007 19:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ale chyba lepszy jakikolwiek sredni grajek niz zaden wink

Tez go chcialem, ale koles go za Kobiasha wiec mu podziekowalem smile
Slaby sezon ma J rich, wczesniej problemy z noga, teraz reka zlamana blush


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,484 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1